TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Sztuka naturalnego planowania rodziny. Kurs podstawowy

Nowa wersja najpopularniejszego w Polsce podręcznika do nauki naturalnych metod planowania rodziny. Ma nowoczesną i przystępną formę, dzięki czemu uczenie się z niej to prawdziwa przyjemność. Książka ta jest pomocnym narzędziem dla par bezskutecznie starających się o poczęcie, jak również pragnących je odłożyć. Nadaje się także doskonale na prezent ślubny.

Prosty i skuteczny sposób nauki obserwacji i interpretacji objawów płodności według metody objawowo-termicznej. Książka jest doskonałą propozycją dla wszystkich osób, które pragną poznać i stosować sztukę naturalnego planowania rodziny w swoim życiu. Według badań amerykańskich pary małżeńskie, które stosują NPR, tworzą o wiele bardziej trwałe i usatysfakcjonowane związki.

NPR jest zalecane dla osób, które chcą odłożyć poczęcie z ważnych przyczyn, jak również dla tych, którzy mają problemy z poczęciem. Nauka obserwacji i interpretacji rytmów płodności kobiety jest pierwszym krokiem w skutecznym leczeniu niepłodności.

Książka zawiera kompendium najważniejszych tematów związanych z NPR, reguły interpretacji oparte na aktualnych badaniach naukowych, nową zmienioną i czytelną kartę obserwacji cyklu.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Liga Małżeństwo Małżeństwu
Autor:
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 264
EAN: 9788390327549
ISBN: 978-83-903275-4-9
ID: 444899

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Sztuka naturalnego planowania rodziny. Kurs podstawowy Sztuka naturalnego planowania rodziny. Kurs podstawowy
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...