TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Tabletki z krzyżykiem

Ocena:
(1 opinii)

Jeśli Bóg jest Ojcem, kto jest Matką? Czy ryby też utonęły w potopie? A gdyby Piłat nie skazał Jezusa? Kiedy będzie koniec świata? A jeśli Obcy to nie katolicy? Czym różni się dusza od karty SIM? Takie pytania i wiele innych, równie intrygujących, stawia w swojej książce Szymon Hołownia.

Dotyczą historii biblijnych, śmierci i życia pozagrobowego, dogmatów katolickich i wielu innych rzeczy. Podobne pytania zadaje sobie także wielu chrześcijan, choć czasem wstydzą się do tego przyznać.

Tabletki z krzyżykiem. Pierwsza pomoc w lękach związanych z Bogiem, końcem świata, czyśćcem i duchami to książka niezwykła i oryginalna na polskim rynku literatury religijnej. Pokazuje, że o sprawach związanych z religią można pisać współczesnym językiem, w sposób lekki i dowcipny, a zarazem z głębokim zaangażowaniem.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

warte połknięcia :)

Książka napisana prostym, dowcpinym językiem. Autor nie boi sie odpowiadać na pytania, na które i my czasem szukamy odpowiedzi, ale boimy się pytać, bo wydaje nam się, że są niedorzeczne :) Polecam :)

autor opinii: Agnieszka Koźlik

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: ZNAK
Autor: Szymon Hołownia
Rok wydania: 2007
Ilość stron: 332
Wymiar [mm]: 144x205
EAN: 9788324008353
ISBN: 9788324008353
ID: 54481

Zobacz również

Tabletki z krzyżykiem
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...