TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Tatuaże na sercu

To wielka pochwała życia i opowieść o pracy nad sobą. Każde słowo ma tu znaczenie, żadne zdanie nie jest przypadkowe. Między kartami można znaleźć historie chłopaków z Los Angeles, którzy zdecydowali się wyjść z gangów, co nie jest łatwe. Są wśród nich świetny Luis, Speedy, który wzrusza się, kiedy jego dzieci czytają przed snem Harry-ego Pottera, a także inni ziomalowie.

To właśnie oni mimo wszystko podjęli ryzyko bo w życiu są rzeczy, o które warto walczyć do samego końca. Do tej pory patrząc w lustro, myśleli: PUSTO, ale jak pisze autor: () naszym wspólnym zadaniem jest zasugerować im, że jest WYSTARCZAJĄCO wystarczająco dużo darów, talentów, dobroci. Kiedy masz czegoś wystarczająco dużo, masz bardzo wiele.

Bohaterowie Tatuaży nie do końca w to wierzą przynajmniej do czasu. Oni, którzy od dzieciństwa zmagają się z ciężarami alkoholizmem, narkotykami, przemocą, oziębłością emocjonalną i patologicznymi zachowaniami rodziców w końcu zaczynają dostrzegać w sobie wartość, w czym pomaga im jezuita Gregory Boyle i wspólnota Homeboy Industries.

Ma ona łączyć w poczuciu wspólnej misji, pracy ramię w ramię. Zagubieni odszukają utracony cel, a przygnieceni nadmiarem trosk znajdą ukojenie. Ciężaru wstydu i poczucia pustki można wyzbyć się tylko w jeden sposób bezgraniczną miłością.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo Świętego Wojciecha
Autor: Gregory Boyle, Anna Wawrzyniak-Kędziorek
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 240
Wymiar [mm]: 150x225
EAN: 9788380651562
ISBN: 9788380651562
ID: 436738

Zobacz również

Tatuaże na sercu
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...