TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Temperamenty. Rozwój charakteru

Ocena:
(2 opinii)
  • Jak rozpoznać własny temperament?
  • Jak się z nim pogodzić?
  • Jak z nim żyć? Jak go polubić?
  • I właściwie po co?
  • W jaki sposób zmieniać w sobie to, co możemy oraz zaakceptować to, czego nie możemy zmienić?
  • Jak rozpoznawać temperamenty innych?
  • Jak żyć w towarzystwie osób, o których temperamentach nie mamy zielonego pojęcia?

Jest to prosty i praktyczny poradnik o charakterze duchowo-duszpasterskim, który odpowiada na powyższe pytania w sposób ciekawy i pełen humoru. Oprócz przedstawienia problemów, jakie w życiu codziennym stawiają przed nami temperamenty, nagrania oferują również kreatywne propozycje rozwiązań, możliwych do zastosowania „od zaraz”.

Audiobook jest zapisem cyklu konferencji zatytułowanych „Tępmy temperamenty”, prowadzonych przez pełnego charyzmy duszpasterza – ks. Mirosława Malińskiego (Malinę) w Duszpasterstwie Akademickim „Maciejówka” we Wrocławiu.

Nagrania podpowiadają, jak zrozumieć, zaakceptować, uszanować i pokochać siebie. Słuchając, będziecie żałować, że nie uczestniczyliście w tych spotkaniach osobiście!

Z każdym temperamentem Malina rozprawia się w osobnej części audiobooka, dzięki czemu nawigacja po tematach, które najbardziej Was interesują, jest łatwa i przejrzysta. Autor daje popis swojego talentu aktorskiego, zestawia ze sobą temperamenty w sposób niezwykle humorystyczny, a w finale serwuje je jako wstrząśnięte i zmieszane. Przytaczane przez Malinę scenki z życia rozbawią Was do łez.

Mam nadzieję, że konferencje, jakie oddaję do Państwa dyspozycji, okażą się przydatne w codziennej pracy nad obróbką tego, co dostaliśmy od Stwórcy – temperamentu, by przybrał kształt osobowości, która uczyni nas użytecznymi dla innych.

Ks. Mirosław Maliński

Dobrego temperowania!

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Rozwój na dwóch wymiarach

Dla mnie bardzo ważne jest rozwijanie się i na prawdę ciągle szukam takich pozycji, które patrzą na sprawę holistycznie, dla tego "Temperamenty" to był zakup nad którym się nie zastanawiałem długo. Polecam każdemu, kto chce popatrzyć na siebie, na swój charakter z pogłebionej perspektywy. Pax +

autor opinii: Jarek Satała

:)

Zabawna, barwna i pełna przykładów:) Polecam zwłaszcza licealistom i studentom, świetna na prezent :) dobra dla ludzi, którzy chcą być troszkę bardziej świadomi siebie :)

autor opinii: Sabina Błaszkowicz

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: CD
Wydawca: 2Ryby
Autor: ks. Mirosław Maliński
Rok wydania: 2016
EAN: 9788394468729
ID: 369614

Zobacz również

Temperamenty. Rozwój charakteru
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...