TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Terroryzm w sektach

Po tragicznych wydarzeniach z 11 września 2001 roku jakby na nowo stanęły przed oczyma akty terroru związane z destrukcyjną działalnością sekt. Stąd wziął się pomysł zorganizowania międzynarodowego sympozjum pod nazwą: „Terroryzm w sektach”. Zadania tego podjęła się redakcja kwartalnika „Sekty i Fakty” oraz Urząd Miasta Ruda Śląska. Referaty zostały zebrane, zredagowane i stanowią część tej pozycji.

Tematem publikacji jest również znana w naszym kraju wojująca sekta Bractwo Zakonne Himawanti, która nagminnie stosuje w swych działaniach elementy terroru (szantaż, podpalenia, przemoc, grożenie śmiercią). Z książki można się dowiedzieć o skrywanym obliczu tej sekty, metodach działania, a nawet o próbach angażowania się w politykę naszego kraju.

Musimy być świadomi, że terroryzm w sektach był, jest i będzie, a my mamy prawo, a nawet obowiązek, mu się przeciwstawiać. Nie jesteśmy pozbawieni szans. Każdy z nas może brać czynny udział w działaniach profilaktycznych w tej dziedzinie. W jaki sposób uzyskać odpowiednie informacje? Choćby czytając specjalistyczną literaturę. Również ta książka powinna stanowić pewną pomoc.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Maternus Media
Autor: Grzegorz Fels
Rok wydania: 2004
Ilość stron: 176
Wymiar [mm]: 200×128
EAN: 9788389701053
ISBN: 83-89701-05-7
ID: 51776

Zobacz również

Terroryzm w sektach
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...