TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

To jest młodzież Papieża. XXVI Światowy Dzień Młodzieży, Madryt 2011

Książka o niezapomnianych XXVI Światowych Dniach Młodzieży w Madrycie, zawierająca słowa Ojca Świętego, poruszające relacje i świadectwa uczestników oraz urzekające zdjęcia, które utrwaliły dla nas duchowe piękno tych dni.

Wzruszająca, pełna emocji i wdzięczności opowieść o radosnym spotkaniu młodych z papieżem, o doświadczeniu miłości Jezusa we wspólnocie zgromadzonej w Madrycie, o dniach, które przepełniał niegasnący entuzjazm, taniec i śpiew, modlitwa i adoracja oraz odważne świadectwo wiary młodych chrześcijan, które zaskoczyło świat i zachwyciło wielu.

W książce zobaczymy m.in. zdjęcia młodych pielgrzymów modlących się na oczach przeciwników, dziewczyny i chłopców z całego świata entuzjastycznie witających Benedykta XVI, młodych chrześcijan ze wzruszeniem adorujących w ciszy Najświętszy Sakrament podczas wieczornego czuwania z papieżem...

Przeczytamy o poczętym dziecku uratowanym przed śmiercią w madryckiej klinice aborcyjnej, o ewangelizacji na ulicach Madrytu i innych miast, o obleganych przez pielgrzymów miejscach katechez i spotkań, o młodych garnących się do kapłanów, aby słuchać słowa Bożego...

Pragniemy, aby z pomocą tej książki każdy z czytelników doświadczył duchowej radości i poczuł się uczestnikiem - jak to określił sam Benedykt XVI - "fontanny światła", madryckiej wspólnoty wierzących, zjednoczonych miłością Chrystusa.

Drodzy przyjaciele, bądźcie rozważni i mądrzy, budujcie wasze życie na solidnej podstawie, jaką jest Chrystus. Ta mądrość i roztropność pokieruje waszymi krokami, nie będziecie niczego się lękać, a w waszych sercach zapanuje pokój. Będziecie wówczas błogosławieni, szczęśliwi, a wasza radość będzie zarażać innych. Będą się zastanawiać, co jest tajemnicą waszego życia i odkryją, że skałą, która wspiera całą budowę i na której opiera się całe wasze życie jest osoba samego Chrystusa.

Benedykt XVI

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo AA
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 160
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788362927586
ISBN: 978-83-62927-58-6
ID: 207802

Zobacz również

To jest młodzież Papieża. XXVI Światowy Dzień Młodzieży, Madryt 2011
19.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 7 dni
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...