TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

To nie moja wina. Seria: Psychologia i wiara

Ocena:
(7 opinii)

Czy zaliczasz się do ludzi, którzy biorą odpowiedzialność za swoje życie czy tych, którzy tego nie robią?

Począwszy od faceta, który obwinia szefa za znienawidzoną pracę, do nastolatek, które podają do sądu McDonald’s z powodu swojej otyłości, żyjemy w kulturze winy. Wciąż zrzucamy odpowiedzialność za nasze życie na innych i ulegamy przekonaniu, że już nic nie uda nam się zrobić, by polepszyć nasze życie.

Twoja zdolność do uzyskania od życia czegoś więcej niż dotychczas zależy właśnie od umiejętności brania odpowiedzialności za swoje życie. Jeśli tylko zechcesz podjąć się tego, na co zdobywają się miliony życiowych zwycięzców na całym świecie, wówczas i Ty możesz odmienić swój los.

Potrzeba tu naturalnie czegoś więcej niż tylko samych dobrych chęci. Niektórym ludziom odpowiedzialnym i pełnym dobrej woli, czasem przecież się nie udaje. To, czego im brakuje do sukcesu, to niezbędne informacje i wskazówki. Te właśnie informacje znajdziesz w tej książce.

Czytając tę książkę dowiesz się, jak przestać obwiniać ludzi dookoła i los za swoje niepowodzenia, w jaki sposób radzić sobie z porażkami, jak opanować sztukę odmawiania - po prostu jak wziąć życie w swoje ręce.

Odpowiedzialność stanowi brakujące ogniwo, które musisz znaleźć po to, by zabrać się do realizacji własnych marzeń. Bóg powołał Cię do tego i doda Ci sił, byś mógł temu sprostać.

Sięgnij po tę książkę już teraz i naucz się, jak skutecznie przejąć odpowiedzialność za swoje życie!

Henry Cloud i John Townsend to znani amerykańscy psychologowie kliniczni. Od ponad 20 lat prowadzą własną klinikę (Cloud-Townsend Clinic i Cloud-Townsend Resources). Ich bogate zawodowe i życiowe doświadczenie zaowocowało licznymi publikacjami, programami radiowymi i telewizyjnymi. Ich poprzednie książki: Granice w relacjach małżeńskich, Mamo to moje życie i Sztuka mówienia "nie" cieszyły się ogromnym zainteresowaniem naszych Klientów.

Opinie naszych Klientów (7 opinii)Napisz swoją opinię

Wielka przyjemność czytania

Bardzo mądra książka, którą czyta się lekko, przyjemnie. Uczy brania odpowiedzialności za swoje życia i pomaga uwolnić się od chorego poczucia winy.

autor opinii: Kazik Radzik SAC

Ocena

Rewelacyjna pozycja, z resztą większość książek z serii psychologia i wiara warto mieć w swojej biblioteczce:)

autor opinii: Patrycja

książa ktora z pewnością odmieni wiele osób!

jedna z najlepszych książek jakie przeczytałam w życiu!!! już zmienia moje życie, a co będzie? może w przyszłości będę musiała napisać o niej jeszcze lepszą recenzję, bardzo konkretna i nie pozostawiająca złudzeń, to książka o odpowiedzialności i o tym jak dzięki byciu odpowiedzialnym możemy zmienić się z ofiar losu w zwycięzców, polecam wszystkim którzy nie potrafią w jakimś aspekcie swojego życia pozbyć się użalania nad sobą i zrzucają winę za własne niepowodzenia na rodziców, wychowanie, sytuację gospodarczą,narodowość itp.

autor opinii: Weronika Mierzejewska

warto po nią sięgnąć

książka naprawdę wbija prostą prawdę do głowy aż chce się od razu zacząć zmiany w zyciu. po jej przeczytaniu (a takze i w trakcie) chce się ich dokonywać. polecam

autor opinii: Aneta Majewska

Warto przeczytać

Jak się okazuje, nie każdy kto odsuwa się od problemu, milczy lub przyjmuje postawę widza - jest bez winy. Ta książka świetnie prezentuje asekurację i odsuwanie od siebie problemu, który zamiast próbować rozwiązać odsuwamy od siebie. Serdecznie polecam.

autor opinii: Dorota Samociuk

REWELA!!!

Ta książka daje motywację, by NATYCHMIAST brać się "do roboty" :)
Nie żartuję - ma się ochotę od razu wdrożyć tą "odpowiedzialność nawet za najmniejsze sprawy" w życie i po pierwszym przełamaniu utartych przyzwyczajeń ma się ogromną satysfakcję :)))
Drobne sprawy, z których składa się codzienność, potrafią odmienić życie!
Polecam też "REGUŁY SUKCESU" i "POSZUKIWANY, POSZUKIWANA" (dla singli).
Udanej lektury! :)))

autor opinii: Dorota

Weź odpowiedzialność za swoje życie!

Bardzo mi się spodobała ta książka. Czułam się, jakby autorzy książki dawali mi niezłego kopa: przestań wreszcie biadolić i narzekać na swoje życie i na siebie, obwiniając wszystko i wszystkich dokoła; przestań wreszcie robić z siebie ofiarę losu! Weź się w końcu za swoje życie, weź za nie odpowiedzialność! Zaletą książki jest to, że autorzy nie promują fanatycznego hurraoptymizmu (jak robi to wiele płytkich książek motywacyjnych), ale dają konkretne i życiowe wskazówki.

autor opinii: Justyna Królak

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: W Drodze
Autor: Henry Cloud, John Townsend
Rok wydania: 2008
Ilość stron: 223
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788370336486
ISBN: 9788370336486
ID: 68807

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki To nie moja wina. Seria: Psychologia i wiara To nie moja wina. Seria: Psychologia i wiara
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...