TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Twoja wiara? Twoja siła! Twoje bogactwo!

Niniejsza publikacja jest owocem wieloletniej pracy duszpasterskiej Autora z młodymi ludźmi w środowisku międzynarodowym. Jest ona skierowana zwłaszcza do młodego pokolenia (ale nie tylko) - do wierzących i niewierzących (szukających) i wskazuje, że wiara chrześcijańska nie jest złudzeniem, ale przyjaźnią i życiem z kochającym Bogiem.

Autor dowodzi, że ci, którzy żyją prawdziwie wiarą, widzą wszystko w innym świetle i są ludźmi prawdziwie wolnymi, a żyjąc zaufaniem i wiarą w Jezusa Chrystusa, nie poddają się lękom i zwątpieniu.

Ks. Bogdan Piwowarczyk, za kardynałem Paulem Poupardem, przypomina, że dzisiejszy świat potrzebuje mężczyzn i kobiet mocnych, wspaniałomyślnych, doskonale dwujęzycznych, to znaczy zdolnych mówić językiem Boga w języku ludzkim, podwójnie biegłych, to znaczy kontemplujących Boga i zgłębiających człowieka, zakochanych w Bogu i ludziach.

Autor jako chrześcijanin i kapłan z przekonania zaprasza do pogłębionej refleksji nad wiarą, życiem oraz do budowania kultury i tożsamości chrześcijańskiej w XXI wieku godnej człowieka myślącego.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Bernardinum
Autor: Ks. Bogdan Piwowarczyk
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 188
Wymiar [mm]: 155x210
EAN: 9788378238010
ISBN: 9788378238010
ID: 362312

Zobacz również

Twoja wiara? Twoja siła! Twoje bogactwo!
29.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...