TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Uwalnianie od złych mocy

Książka jest owocem dziesięcioletnich doświadczeń prowadzenia modlitw o uwolnienie spod wpływu złych mocy. Termin "uwalnianie" odnosi się do wszelkiej konfrontacji z duchem zła, której celem jest przezwyciężenie jego wpływu. Uwalnianie może zatem dotyczyć całej kategorii zmagań ze złem, poczynając od zwalczania pokus, a kończąc na egzorcyzmach.

Autorzy ukazują biblijne i teologiczne podstawy doświadczenia zwanego uwalnianiem. Książka przekazuje fundamentalną wiedzę pozwalającą zrozumieć, czym jest walka duchowa, podaje również wzorcowy model pełnienia posługi uwalniania w ramach całościowej opieki duszpasterskiej. Autorzy ukazując zakres aktywności zła, zachowują ostrożność wobec poglądów głoszących, że każdy problem jest wynikiem działania złych duchów.

Walka ze złem nie może zastąpić osobowego spotkania z Bogiem i poddania swego życia panowaniu Jezusa. Modlitwa o uwolnienie jest darem, który umożliwia ludziom życie chrześcijańskie, pełne entuzjazmu i obfitujące w prawdziwe owoce wiary.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo M
Autor: Kinga Maciuszak, Michael Scanlan, Randall J. Cirner
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 200
Wymiar [mm]: 145x210
EAN: 9788375952575
ISBN: 9788375952575
ID: 179619

Zobacz również

Uwalnianie od złych mocy
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...