TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Uwierz w siebie. Naucz się podejmować życiowe wyzwania

Ocena:
(1 opinii)

Nie masz pojęcia, jak kiepską opinię mam na swój temat – i jak bardzo na nią nie zasłużyłem (W. S. Gilbert)

Pod tymi słowami podpisać by się mogła niejedna osoba, bowiem często sami dla siebie jesteśmy najsurowszymi sędziami. Nie doceniamy własnej inteligencji, możliwości i urody. Winą za wszelkie niepowodzenia obarczamy samych siebie. Nierzadko bywa tak, że gdy ktoś nas skrzywdzi, to wydaje nam się, że na to zasłużyliśmy, że nasza nieudolność jak piorunochron ściąga wszelkie zło świata. Co gorsza, taka negatywna opinia o nas samych udziela się naszemu otoczeniu – i tak błędne koło zamyka się, pozostawiając nas smutnych i zrezygnowanych.

Niniejsza publikacja stanowi profesjonalną, praktyczną i rzetelną pomoc w odzyskaniu wiary w siebie. Jej autorka – psycholog i terapeuta, w pracy zawodowej często spotyka ludzi o niskim poczuciu własnej wartości, dlatego wie, jak zaradzić temu problemowi. W klarowny i przejrzysty sposób dzieli się swą wiedzą i doświadczeniem. Każdy poruszony wątek opatrzony jest praktycznym ćwiczeniem (tabelka, test, krótka ankieta), które pozwala czytelnikowi na indywidualne podejście do omawianej kwestii, na lepsze poznanie siebie.

Jeżeli masz problemy z samoakceptacją lub chcesz tylko przekonać się, jakie masz zdanie o sobie, ta książka jest właśnie dla ciebie!

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Jestem bardzo zadowolony z Waszej internetowej księgarni. Znalazłem na niej wiele ciekawych, interesujących i mądrych książek. Mogę Wam pogratulować za pomysł:). Mam nadzieję, że jako wasz czytelnik i klient w jednej osobie:)zawsze znajdę coś ciekawego dla siebie:).

autor opinii: Michał Filipiak

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Jedność
Autor: Gladeana McMahon
Rok wydania: 2006
Ilość stron: 196
Wymiar [mm]: 140x210
EAN: 9788372247803
ISBN: 83-7224-780-3
ID: 43743

Zobacz również

Uwierz w siebie. Naucz się podejmować życiowe wyzwania
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...