TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Uwierzyłam miłości

Ocena:
(1 opinii)

Siostra Leonia Maria Nastał jest polską mistyczką, dotychczas mało znaną. Jej życie duchowe polegało na głębokim doświadczeniu ojcowskiej miłości Boga i bezgranicznym zawierzeniu, którego wzór znajdowała w Dzieciątku Jezus.

Spisywany na polecenie Jezusa "Dziennik duchowy. Życie wespół z Jezusem" zawiera zapisy rozmów Leonii z Bogiem, myśli i pragnienia powstałe na modlitwie oraz objawienia mistyczne.

Z prowadzonej przez nią korespondencji zachowały się 352 pisma. Do druku wybrano te listy lub ich fragmenty, które obrazują rozwój życia wewnętrznego Służebnicy Bożej lub bezpośrednio wiążą się z "Dziennikiem". Pisma Siostry Leonii przybliżają prawdę o Bogu cierpliwej miłości i pokornej łagodności.

Będę cię ścigać moją miłością, boś w nią uwierzyła. Pójdę z tobą wszędzie i nieustannie będę ci towarzyszyć, bo chcę byś Mnie ustawicznie miłowała. Moja Leonio, czego mnie ludzie nie kochają?

Jezus do Leonii Nastał

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

świetna książka

Bardzo mi się podoba ta książka.Przede wszystkim dlatego,że jest w niej zawarta sama prawda.Prawda o Bogu.Bardzo polecam wszystkim.

autor opinii: Renata Nykiel

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: WAM
Autor: Leonia Nastał
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 584
Wymiar [mm]: 145x200
EAN: 9788375055573
ISBN: 9788375055573
ID: 177709

Zobacz również

Uwierzyłam miłości
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...