TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Uwolnić serce

Kiedy opuszczamy dom rodzinny, by założyć swoją rodzinę, wielu z nas chce być rodzicami idealnymi, o jakich zawsze marzyliśmy. Jednak często popełniamy błędy, których chcieliśmy uniknąć. Dzieci alkoholików zostają małżonkami alkoholików, ofiary przemocy stają się oprawcami.

Źródłem tych trudności są niezaleczone rany w naszych sercach. Nosimy w sobie głębokie i bolesne rany wyniesione jeszcze z okresu dzieciństwa.

Jeśli wychowywałeś się w domu obciążonym przez chorobę, stres, przemoc oraz małżeńskie bądź materialne trudności - sięgnij po tę książkę.

Przeszłość nie musi już sprawiać Ci bólu! Ten praktyczny, napisany z ogromną wrażliwością podręcznik przeprowadzi Cię przez proces uzdrowienia i wskaże drogę ku doświadczeniu pełni szczęścia i pokoju.

Opierając się na współczesnej wiedzy psychologicznej i łącząc z nią Pismo Święte, autorki nauczą Cię korzystania z narzędzi, które pomogą Ci przezwyciężyć izolację, wstyd i ból. Czytając tę książkę odnajdziesz lekarstwo na rany wyżłobione w sercu.

Sięgnij po tę książkę już teraz i wyzwól się od krzywd z przeszłości.

Rachel Callahan jest siostrą zakonną w Zgromadzeniu Świętego Krzyża oraz psychologiem klinicznym, posługującym w centrum konsultacyjnym w Silver Spring w stanie Maryland. Doktorat z psychologii klinicznej i poradnictwa uzyskała na Amerykańskim Uniwersytecie Katolickim i od ponad 25 lat zajmuje się pomocą terapeutyczną.

Rea McDonnell jest siostrą zakonną ze Zgromadzenia Sióstr Szkolnych de Notre Dame i posługuje jako przewodnik duchowy i doradca pastoralny w tym samym centrum konsultacyjnym w Silver Spring. Wiele podróżuje, prowadząc podyplomowe kursy z zakresu posługi duszpasterskiej oraz liczne warsztaty. Doktorat z biblistyki i podjęte po jego uzyskaniu szkolenie w Instytucie Psychoterapii Pastoralnej pozwoliło jej - razem z Rachell - opublikować wiele tekstów na temat zintegrowanego podejścia do Pisma Świętego, duchowości i psychologii.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: Rachel Callahan, Rea Mcdonnell
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 144
Wymiar [mm]: 120x190
EAN: 9788374248778
ISBN: 978-83-7424-877-8
ID: 199602

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Uwolnić serce Uwolnić serce
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...