TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Uzdrawianie ludzkich zranień

Ocena:
(2 opinii)

Autorzy, Matt i Dennis Linnowie, mają duże doświadczenie terapeutyczne. Ich książka jest zapisem procesu uzdrawiania, którego najpierw doświadczyli sami, a potem wykorzystywali w pracy z pacjentami.

Konsultowali tę książkę z autorytetami w zakresie psychiatrii, biblistyki, ale także z członkami wspólnot i grup modlitewnych. Proponują oni pięć etapów terapii, by bolesne wspomnienia życia stały się okazją dla psychicznego, fizycznego i duchowego uzdrowienia.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Polecam!!!

Ta ksiazka jest rewelacyjna.Prowadzi mnie w glab moich zranien i podaje krok po kroku jak oddawac je Bogu.

Szkoda ze nie mozna kupic :(

autor opinii: Ewa Brzozowska

Pan Jezus najlepszym psychologiem

Na tą książkę natknąłem się w dziale psychologia w bibliotece na mojej uczelni. Książka nie zaprasza bogatą szatą graficzną, jednak treść doskonale rekompensuje monotonną okładkę. Autorem jest para Jezuitów. Jak na księży ze stajni świętego Loyoli przystało, mamy do czynienia z niezwykle zwięźle opisaną metodyką uzdrawiania zranień, z jakimi nie można się czasem uporać nawet na najlepszej kozetce. Czemu? Ano dlatego, że tu w rolę psychiatry, psychologa i najlepszego frienda wciela się Pan Jezus. Tak więc na warsztacie jest praca z emocjami przy korzystaniu z takich technik jak modlitwa, praca z Pismem Świętym, Eucharystia. Problemy podane jako przykłady są z życia wzięte, autorzy zapraszają do rozpracowania naszych pokładów gniewu, złości pod czujnym okiem Jezusa. Wędrujemy przez książkę stopniowo rozumiejąc coraz bardziej, iż cierpenie jakie nam kiedyś towarzyszyło może być najlepszym przymierzeńcem w drodze do pełniejszego życia. Autorzy pokazują w jaki sposób oswoić gniew i przetworzyć w potężny ładunek miłości. Polecam!

autor opinii: Piotr Pawłowski

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo M
Autor: Dennis Linn SJ, Matthew Linn SJ
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 292
Wymiar [mm]: 145x210
EAN: 9788375952339
ISBN: 83-7221-102-7
ID: 52613

Zobacz również

Uzdrawianie ludzkich zranień
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...