TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Dzieci mądre finansowo

Dave Ramsey i jego córka, Rachel Cruze, uczą rodziców, jak wychowywać dzieci mądre finansowo w tonącym w długach świecie. W książce "Dzieci mądre finansowo" ekspert finansowy i autor bestsellerów, Dave Ramsey, i jego córka, Rachel Cruze, dają rodzicom narzędzia niezbędne do uczenia dzieci, jak wygrywać w sferze finansów.

Dave i Rachel pokazują sensowne, zdroworozsądkowe podejście, dzięki któremu możesz zmienić swoje dziedzictwo. Rozpoczynają od podstaw, takich jak praca, wydawanie, oszczędzanie i dawanie. Następnie poruszają bardziej wymagające tematy – unikanie długów, płacenie gotówką za studia i walka z niezadowoleniem.

Za pomocą praktycznych strategii przydatnych zarówno nastolatkom, jak i małym dzieciom autorzy książki wykraczają poza zwykłe nauczanie, jak rozmawiać z dziećmi o pieniądzach, i tłumaczą, dlaczego już dzisiaj powinieneś rozpocząć udzielanie im tych lekcji.

Dave Ramsey jest zaufanym głosem Ameryki w kwestii pieniędzy i biznesu. Jego cztery książki: "Financial Peace", "More Than Enough", "The Total Money Makeover" i "EntreLeadership" znalazły się na liście bestsellerów „New York Timesa” i w sumie zostały sprzedane w siedmiu milionach egzemplarzy. Programu radiowego The Dave Ramsey Show słucha co tydzień ponad sześć milionów osób w ponad 500 stacjach radiowych i na iHeartRadio.

Rachel Cruze jest doświadczoną mówczynią i prezenterką. Od prawie dziesięciu lat przemawia do wielotysięcznych tłumów. Jako córka Dave`a Ramseya korzysta z wiedzy, której nabyła, wychowując się w domu Ramseyów. Z jej pomocą edukuje amerykańskich studentów oraz młodych dorosłych w kwestii właściwego zarządzania pieniędzmi i unikania długów.

W kwestii mądrego rodzicielstwa Ramsey i Cruze książką "Dzieci mądre finansowo" trafili w sedno. Każdy dobry rodzic powinien nauczyć swoje dziecko, jak zarządzać pieniędzmi i żyć odpowiedzialnie, ale do tej pory nie było żadnego podręcznika. Ta książka jest obowiązkową lekturą dla wszystkich rodziców.

Meg Meeker, lekarz, autorka bestselleru "Mocni ojcowie, mocne córki"
Ten wartościowy przewodnik, napisany z dwóch perspektyw – rodzica i dziecka – to świetna pomoc dla rodzin. Jest po brzegi wypełniony łatwymi, praktycznymi i mądrymi pomysłami na to, w jaki sposób wychować szczęśliwe dziecko, które będzie umiało oszczędzać pieniądze. My z całą pewnością weźmiemy to sobie do serca!

Brad Paisley i Kimberly Williams-Paisley
Jednym z podstawowych fundamentów rodziny Robertsonów jest przekazywanie dzieciom wartości i uczenie ich, w jaki sposób poszerzać wspaniałe dziedzictwo. Nie ma lepszej rodziny od Ramsey`ów, która mogłaby nauczać, jak ważne jest przekazywanie wartości dotyczących zarządzania pieniędzmi i mądrość w budowaniu właściwego dziedzictwa finansowego. Dave i Rachel pokazują, jak potężna potrafi być rodzina, która działa razem, uczy odpowiedzialności i dzieli się z innymi tym, co działa, i tym, co nie działa. Ta książka ma znak jakości Miss Kay!

Kay Robertson (matka rodu Robertsonów z programu Duck Dynasty, nadawanego na kanale A&E)
W końcu ktoś napisał doskonałą książkę, by pomóc mi przygotować dzieci do stabilnej finansowo przyszłości. W książce "Dzieci mądre finansowo" Dave Ramsey i jego córka, Rachel Cruze, w mistrzowski sposób przygotowują rodziców do szkolenia dzieci. Jako ojciec sześciorga dzieci gorąco zachęcam każdego rodzica do lektury tej książki, zastosowania zawartych w niej zasad i zmiany spuścizny swojej rodziny.

Craig Groeschel, pastor w LifeChurch i autor bestselleru „New York Timesa” – Walka
Na kartach tej książki zawarta jest informacja, na którą ty i ja czekaliśmy przez całe życie. W książce "Dzieci mądre finansowo" zespół ojciec-córka, czyli Dave Ramsey i Rachel Cruze wykraczają daleko poza teorie finansowe czy ciekawe pomysły. W zamian otrzymujemy zbiór zasad dotyczących pieniędzy, które wprowadzone w życie, mają moc zmieniać nasze rodziny i przyszłe pokolenia. Rzuć wszystko i natychmiast zacznij czytać.

Andy Andrews, autor bestsellerów „New York Timesa” – Sekret wędrowca i Mistrz
Nie potrafię sobie wyobrazić praktyczniejszej książki dotyczącej pilniejszego tematu. Nie potrafię sobie również wyobrazić lepszego teamu, który mógłby ją napisać. Dzięki, Dave i Rachel. Wykorzystamy Waszą pracę w dobry sposób!

Max Lucado, autor bestselleru "Łaska"
Praktyczna, użyteczna i zachęcająca. Żałuję jedynie, że nie mogę cofnąć się o dwadzieścia lat, do czasów, gdy wychowywaliśmy naszych trzech synów!

Stasi i John Eldredge, autorzy bestsellerów „New York Timesa” – "Urzekająca" i "Dzikie serce"
Nasz przyjaciel, Dave Ramsey, przez lata uczył nas, inspirował i czasami groził palcem, żebyśmy uporządkowali nasze sprawy finansowe. Jak gdyby tego było mało, teraz chce również zrobić pranie mózgu naszym dzieciom! I cieszę się niezmiernie, że to robi. W książce "Dzieci mądre finansowo" Dave i jego niezwykła córka, Rachel Cruze, zespołowo pomagają nam stworzyć zdrowe, rodzinne tradycje finansowe. Będziesz śmiał się, płakał, a potem stworzysz plan wychowania „dzieci mądrych finansowo” – plan, który nadchodzącemu pokoleniu pozwoli wyprzedzić cię w jednej z najbardziej krytycznych sfer życia.

Andy Stanley, pastor senior, North Point Ministries
Dave Ramsey stworzył system finansowy i narzędzia, które OCALĄ naszą gospodarkę, jeśli będziemy żyli według nich. Jego córka Rachel była uczona tej ewangelii od urodzenia. Tę książkę powinien przeczytać każdy rodzic, który nie chce spędzić emerytury, pytając swoje dwudziestoletnie dziecko, kiedy wreszcie się wyprowadzi i znajdzie pracę!

Shay Carl, youtuber i współzałożyciel Maker Studios
Nie dziwi mnie, że Dave Ramsey i jego córka, Rachel, stworzyli razem potężną książkę z praktycznymi pomysłami. My, Millerowie, w naszym domu, zamieszkanym przez siedmioro dzieci, stosujemy taktyki z książki "Dzieci mądre finansowo" i osiągamy znakomite rezultaty!

John Miller, autor QBQ! The Question Behind the Question, Outstanding! oraz Parenting the QBQ Way
Mamy tę przyjemność, że znamy Dave`a Ramsey`a i jego córkę Rachel Cruze odkąd przenieśliśmy się do Nashville. Musisz wiedzieć, że po tych wszystkich latach słuchania Dave`a w radiu przekonaliśmy się, że on naprawdę żyje tym życiem, które nas inspiruje. Teraz Rachel dołącza do ojca i razem piszą tę książkę, która pomoże naszym dzieciom lepiej zrozumieć pieniądze i to, w jaki sposób budować życie, ucząc się odpowiedzialności finansowej. Oni popierają słowa czynem. Podzielmy się tą książką z naszymi dziećmi i zainspirujmy je do ubiegania się o miejsce w kongresie.

Tracie i Scott Hamiltonowie
Jeżeli chcesz w swoich dzieciach rozbudzić umiejętności wydawania, oszczędzania i dawania, to książka "Dzieci mądre finansowo" jest tym, czego potrzebujesz! Dave i Rachel wspaniale przedstawiają swój plan za pomocą historii i mądrości, które sprawią, że nie będziesz chciał odłożyć tej książki. Jest to obowiązkowa lektura dla każdego rodzica, który chce poszerzyć łaskę poprzez wpajanie niezmiennych pewników dotyczących zarządzania pieniędzmi.

Dr Emerson Eggerichs, autor "Miłości i szacunku"

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Szaron
Autor: Dave Ramsey, Rachel Cruze
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 304
Wymiar [mm]: 135x205
EAN: 9788365553201
ISBN: 9788365553201
ID: 367311

Zobacz również

Dzieci mądre finansowo
51.16 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...