TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Uzdrowienie finansów. Jak z Bożą pomocą wyjść z długów? Seria: Boża ekonomia

Ocena:
(69 opinii)

Jeśli chcesz uporządkować swoje finanse, albo zmagasz się z długami, których nie możesz spłacić, nie myśl, że jesteś w sytuacji bez wyjścia! Nie martw się i nie polegaj wyłącznie na swoim rozumie.

Jeżeli masz w sobie wolę realizowania marzeń, stworzenia wspaniałych rzeczy dla siebie i dla innych, Bóg dokona w twoim życiu wspaniałych dzieł. Jeśli tylko zechcesz, Bóg sprawi, że będziesz miał moc do zmiany, że twoja historia będzie zmieniała życie wielu ludzi. Urodziłeś się, by – z mocą Bożą – wykonywać wielkie dzieła.

Bez względu na to, jak zagmatwana jest teraz Twoja sytuacja ekonomiczna, Bóg pomoże Ci z niej wyjść!

W tej książce odnajdziesz nadzieję i dostaniesz bardzo konkretne narzędzia, które pomogą Ci wyjść z długów i mieć kontrolę nad Twoimi finansami. Znajdziesz w niej pomysły na to, jak zaoszczędzić i dowiesz się, jak w 10 krokach dojść do wolności finansowej.

Świadectwa do tej książki napisali ludzie, którzy doświadczyli uzdrowień finansowych, a byli w sytuacjach - po ludzku mówiąc - beznadziejnych. Przyszli do Boga z prośbą o pomoc i doznali wyprowadzenia z niewoli długów, z którymi wcześniej sobie nie radzili. Dzięki nim uwierzysz, że nie jesteś w sytuacji bez wyjścia.

Opinie naszych Klientów (69 opinii)Napisz swoją opinię

Skarb ekonomi

Polecam gorąco przeczytanie tej książki.To czego dowiedziałam się o pieniądzach o ich wartości,zmieniło mój dotychczasowy pogląd na życie.Staram się krok po kroku wprowadzać zasady przedstawione w książce i jestem bardziej spokojna, bo wiem że idę w dobrym kierunku. Przekazuję wiedzę o zarządzaniu pieniędzmi swoim dzieciom bo teraz wiem że jest to potrzebne aby umiały w życiu odróżnić zachciankę od potrzeby.Tak mało wiedzy posiadamy na temat właściwego zarządzania pieniędzmi ,w szkołach tez mało się mówi na ten temat,a ta książka dostarcza multum informacji .Dzisiejszy świat ogłupia człowieka proponując rzeczy ,które niby nas uszczęśliwią i wpadamy w pułapkę długów aby te rzeczy mieć .Szczęście szybko mija a dług zastaje.

autor opinii: Przystupa Katarzyna

"Uzdrowienie finansów..." to poradnik, który czyta się szybko. Zamierzam teraz gospodarować bardziej świadomie moimi pieniędzmi. Myślę, że ta wiedza pomoże mi zapanować nad zbędnymi wydatkami.

autor opinii: Anna

Książka którą warto polecić

Książkę tą moim zdaniem powinien przeczytać każdy kto chce mądrze zarządzać budżetem domowym jak również finansami firmy

autor opinii: Urszula Pawlik

Dajaca nadzieję

Ta książka. uświadomiła nam jak bardzo Opatrzność Boża czuwała nad nami. Teraz już wiem że jest mi potrzebna wiedza aby świadomie współpracować z Bożym planem. Dziękuję za świadectwa zamieszczone w ten książce

autor opinii: Adriana Puhaczewska

Warto mieć ją w swojej bibliotece

Książka jest rewelacyjna!!!!!. Uświadomiła mi, że wszystko to co mamy jest nam dane od Boga. W tym kontekście zupełnie inaczej rozumie się przytaczane w książce cytaty z Biblii. Książka wskazuje właściwe podejście do finansów w kwestii zarobków, długów, prowadzenia budżetu domowego, dziesięciny poparte wieloma niesamowitymi świadectwami. To książka do której się wraca. Szczerze polecam!!!!!!!!!

autor opinii: Agnieszka Jasik

Każdy błądzi.

Zdziwisz się jaki zasięg ma Boża moc, pozwól mu działać, to nie łańcuszki, to łańcuch silnych doświadczeń. Polecam młodym ludziom, których zgubiły reklamy banków, zainwestujcie w tą książkę.

autor opinii: Bogusława Pochyły

Bardzo pozytywna

Ksiązka bardzo ciekawa, szczerze polecam 😊 księgarnia solidna, godna polecenia

autor opinii: Krystyna

Nawróć "swój " pieniądz

Jest to najlepsza ksiazka o finansach. Uświadamia nam jak powinno wyglądać właściwe spojrzenie na sprawy pieniądza, i ze jest to dziedzina życia w której Bog ma bardzo duzo do powiedzenia. czy twoje pieniadze juz sie nawróciły ? Jesli nie- to koniecznie przeczytaj te lekturę ...

autor opinii: Monika kaczorkiewicz

Trafione

Książkę kupiłam bez większego przekonania. Lektura bardzo szybko mnie wciągnęła. Na rezultaty nie trzeba było długo czekać. Z Bożą pomocą dzieją się cuda na naszych oczach. Bardzo serdecznie polecam na uzdrowienie każdych finansów. Uczy życia dystansu i pokory. Polecam

autor opinii: Małgorzata Wójcik

NAPRAWDĘ WARTO

Polecam każdemu, KTO JEST NA TZW. 'ŚCIEŻCE KARIERY', albo ROZWAŻA WZIĘCIE DUŻEGO KREDYTU i myśli, że 'JAKOŚ TO BĘDZIE'! Książka w doskonały sposób ukazuje PAZERNOŚĆ I BEZDUSZNOŚĆ SYSTEMU FINANSOWEGO W NASZYM KRAJU! Dodatkowo ZACHĘCA DO MODLITWY I WYTRWAŁOŚCI w sytuacjach, kiedy popełniliśmy błędy! Zawarte w niej rady BEZPOŚREDNIO PRZYCZYNIAJĄ SIĘ DO ROZWIĄZANIA ŻYCIOWYCH PROBLEMÓW! Gorąco polecam, naprawdę warto, Władek

autor opinii: Władek M.

Czy można wyjść z długów z pomocą książki?

Otóż to! Okazuje się, że jest to możliwe! Książka do indywidualnego wykorzystania jako Boży praktyczny poradnik, ale i do wykorzystania przez katolickie organizacje pozarządowe poprzez włączenie do realizacji projektu z zakresu np. katolickiej nauki społecznej skierowanego do rodzin.
Książka w sposób nowatorski obejmuje trudną sferę tej części bytu współczesnych rodzin, o której po prostu się nie mówi w publicznych debatach, nie ujmuje w innych poradnikach, publikacjach, etc...
Niewątpliwie była oczekiwana na polskim rynku książek-poradników. Intryguje i przyciąga uwagę już sam tytuł, który zapewnia książce zainteresowanie i popularność. Tego jej z serca życzę. Przyczyni się do zmiany jakości życia wielu polskich rodzin...

autor opinii: Zbigniew Połoniewicz

Polecam każdemu zarabiającemu.

Nieważne ile zarabiasz, dużo, mało czy w ogóle, ta książka przyda się każdemu. Nieważne czy żyjesz w dostatku czy niedostatku, zawsze możesz zejść na manowce, czy to z powodu zadufania i pewności siebie, czy z powodu frustracji i załamania. Ta książka pokazuje gdzie znaleźć odpowiedź i rozeznanie. Prowadzi przez fragmenty najważniejszego poradnika życiowego dla każdego człowieka - BIBLII. To od Pisma Świętego warto zaczynać każdą naszą inicjatywę i działanie. Nie zawsze jest czas na przeczytanie i przestudiowanie całej Księgi. Takie książki, jak "Uzdrowienie Finansów" pomagają znaleźć i zinterpretować fragmenty właściwe dla naszej sprawy, w tym przypadku finansów.

autor opinii: Tomasz Ł.

Jestem zadowolona, Polecam

autor opinii: Maria

REWELACYJNA

Książka niesamowicie podnosi na duchu, również w swoim życiu przeszedłem niejeden problem finansowy szkoda ,że dopiero teraz mogłem dotrzeć do takiej encyklopedii wiedzy o naszych problemach finansowych, a raczej jak wybrnąć z problemów finansowych z naszym Panem i Bogiem.

autor opinii: Sławomir/Andrzej Król

Dziękuję za pomoc.

Książka rewelacyjna, pochłonęłam ją w krótkim czasie.
Treść pomogła mi uporządkować swoją sytuację finansową. Osobiście natomiast, dowiedziałam się, że nie jestem sama z moimi problemami. Jako osoba wierząca, nie miałam śmiałości prosić Boga o pomoc finansową. Uważałam, że można modlić się o zdrowie, jakieś dary duchowe, a pieniądze to "mamona" ziemska, niegodna Boga.
Innym, spostrzeżeniem jest to, że bałam się i wstydziłam przyznać, że jest aż tak źle. Obwiniałam się i brnęłam w jeszcze większe "bagno".
Dziś uczę się pokory i widzę, że Bóg faktycznie działa, przez ludzi, sytuacje, a nawet zmienia pragnienia.
Dziękuję i pozdrawiam.
Beata

autor opinii: Beata GM

świetna książka

Książka bardzo ciekawa, szczerze polecam. Obsługa na najwyższym poziomie, szybko i sprawnie!

autor opinii: Paulina

Książka w prosty i przyjazny sposób wyjaśnia powiązania pomiędzy światem duchowym a światem finansów. Bardzo do mnie trafia ten przekaz. Szkoda, że mało się mówi o takich zależnościach w świecie finansów jak przekleństwo i błogosławieństwo i oczywiście o roli Boga w naszych finansach. O ile oczywiście Boga do naszych finansów zaprosimy :-) Polecam książkę wszystkim chcącym uporządkować swoje finanse i tym którzy chcą wypłynąć na "nieznane wody" w zakresie finansów. Z Bogiem wszystko jest możliwe.

autor opinii: Ewelina Bugaj

uzdrowienie finansow

Już od dawna marzylam o zakupie tej pozycji i wreszcie ją mam ;)Jestem w trakcie czytania, jednak juz jestem zachwycona ta książką, porady są dla mnie w 100% trafne, świadectwa przepiękne - nastawiaja do dzialania Polecam. Tolle- moja ulubiona księgarnia!

autor opinii: Aneta M

Książka bardzo wartościowa. Pokazuje dla mnie nowe podejście do finansów. Polecam nie tylko tym, którzy mają kłopoty finansowe.

Super książka. Polecam!!!

Zamówienie zrealizowane bardzo szybko, bez jakichkolwiek problemów. Książka spełniła moje oczekiwanie. Dużo się z niej dowiedziałam,nie wiedziałam,że w Biblii jest tak dużo o finansach. Mam nadzieję, że informacje zawarte w tej książce pomogą mi wyjść z kłopotów finansowych w jakich się znajduję.

autor opinii: Joanna

wiara czyni cuda

Ta książką uświadomiła mi za ile rzeczy mogę Bogu dziękować.Wydawało mi się , że moja sytuacja była tragiczna a tu okazało się że wiele osób miało jeszcze gorzej i dzięki informacjom i konkretnym działaniom można naprawdę wyjść z długów.

autor opinii: Monika Brożek

OPINIA O KSIĄŻCE

książka spełniła moje oczekiwanie.Wiele się z niej nauczyłam,nie wiedziałam,że w Bibli jest tak dużo o finansach.Mam nadzieję,że to pomoże mi wyjść z kłopotów finansowych w jakich się znajduję

autor opinii: Barbara Staśkiewicz

opinia

Jestem zadowolona z płynności zamówienia oraz z książki.

autor opinii: sylwia klimczak

Boża ekonomia

Najlepsza książka jaką znam przedstawiającą pracę, finanse i patrzenie na pieniądze zupełnie w innym świetle. Bardzo zmieniła i poruszyła dotychczasowe moje myślenie. Serdecznie polecam dla Wszystkich, a nie tylko zadłużonych. Książka otwiera oczy na Boga i ludzi.

autor opinii: Agata Rozbicka

Książka ''Uzdrowienie finansów.Jak z Bożą pomocą wyjść z długów?'' jest świetnym poradnikiem.Staram się wprowadzać w życie jej porady.Widzę już pierwsze rezultaty.Poleciłam ją najbliższymi, i polecam wszystkim którzy poważnie podchodzą do uzdrowienia swoich finansów.

autor opinii: Stella Kaim

Bardzo dobra

Książka świetna, inspirująca i bardzo praktyczna.
Jest dobra dla tych, którzy zadłużyli się w graniach rozsądku lub mają problemy ze zdrowym wydatkowaniem środków i stosując racjonalne i w sumie dość oczywiste metody opisane w książce, mogą wyjść z kłopotów. Nie pomoże jednak tym, których długi idą w miliony złotych.
Takim pozostaje tylko cud i Pan Bóg, który może im otworzyć nieoprocentowaną linię kredytową lub zesłać pomysł na nowy biznes, który przyniesie wyjątkowe profity.

autor opinii: Dorota Wyczółkowska

Super

Mam nadzieje,ze moim przyjaciolom pomoze wyjsc z dlugie I zobaczyc swiatelko w tunelu niemoznosci I umocnic w wierze.Zbudowac na nowo relacje z Bogiem a dzieki temu odnowic wiezi rodzinne .Ja mam taki plan...ale kto wie jaki ma Pan Bog...

autor opinii: Maria Kurczewska-Trzeciak

Wartościowa książka

Książkę przeczytałam ok 3 miesiące temu, bardzo wartościowa. Pozycja ta skłoniła mnie i mojego męża do uczestnictwa w kursie finansowym prowadzonym przez Państwa Nowickich. Kurs odbywa się drogą internetową, więc jest dostępny dla każdego, cenowo również. Jesteśmy w trakcie kursu, a już widzimy niesamowite efekty zastosowania Bożych reguł.
Zarówno książkę, jak i kurs polecam wszystkim, nie tylko osobom z problemami finansowymi. Zmienia się radykalnie podejście do finansów, do zarządzania danymi nam dobrami, poprawiają się bardzo relacje małżeńskie.
Gorąco polecam.

autor opinii: Marta Tkaczyk

Polecam!!!

Każdy, kto ma problemy finansowe, powinien przeczytać tą pozycję, a Ci którzy takich problemów nie mają również.

autor opinii: Joanna Tobor

Polecam

Warto przeczytać, nawet jak nie ma się długów.

autor opinii: Marta

bardzo konkretna i pomocna książka

Bardzo pomocna książka z konkretnymi wskazówkami i historiami - świadectwami. Umocniła mnie w przekonaniu że warto płacić dziesięcinę nawet w kryzysie i dawać jeszcze radośniej - konkretne cytaty z Pisma Świętego bardzo przekonujące.

autor opinii: Ewa

Bardzo dobra książka.

Bardzo dobra książka. Zawiera świadectwa ludzi, którzy dzięki pomocy autorów książki wyszli z długów. Książka jest też praktycznym przewodnikiem,który uczy jak żyć w wolności finansowej stosując biblijne zasady dotyczące finansów. Każdy powinien przeczytać tę książkę.

autor opinii: Grażyna

Książka Uzdrowienie finansów - opinia

Książkę kupiłam, ponieważ polecili mi ją znajomi. Jestem bardzo zadowolona z lektury oraz pod wielkim wrażeniem, jak Pan Bóg potrafi zdziałać cuda w sytuacjach dla człowieka beznadziejnych pod względem finansowym - mówię tu o wszystkich świadectwach, które przeczytałam. Sama też zaczęłam stosować się do zasad finansowych i oszczędzania, które tu przytoczyli autorzy. Zaczęłam zwracać uwagę na co wydaję pieniądze, ile np. wydaję miesięcznie na prowadzenie kont itp. - a mogę tego uniknąć oraz na inne rzeczy, które nie są mi zupełnie potrzebne do życia.
Książka nasunęła mi wiele przemyśleń co do obecnej sytuacji finansowej i tej związanej z pracą. W przyszłości planuję zapisać się na kurs Crown oraz zrobić sobie Kompas Kariery - nigdy nie wiedziałam, że jest możliwość zbadania swoich talentów. Ostatnio przez przypadek odkryłam w sobie talent - w sumie to Pan Bóg go odkrył we mnie w nowej pracy. Jakie było moje zdziwienie tym, że wiedza może łatwo przychodzić i nie trzeba wkładać tyle wysiłku i trudu w nabycie nowych umiejętności. Pan Bóg jest cudowny.
Polecam gorąco :)

autor opinii: Iwona K.

Bóg i pieniądze

Książka Państwa Nowickich pokazuje jak opłacalna jest współpraca z Bogiem. Bóg to nie czarodziej. Nie załatwi wszystkiego za nas. Autorzy doradzają jak otworzyć się na pomoc z nieba. Bogata treść biblijno-psychologiczna uzupełniona jest o autentyczne świadectwa osób, które dzięki kursom "Biblia o finansach", wsparciu przyjaciół, ludzi dobrej woli oraz samego Pana Boga, z czasem wyszli na prostą. Popadamy w długi z różnych powodów. Najczęściej na skutek serii błędnych decyzji, które wpędzają nas w tzw.piramidę finansową. Brak wiedzy, choroby psychiczne (depresja, choroba dwubiegunowa, uzależnienia, schizofrenia) nieumiejętność gospodarowania dobrami materialnymi - to wszystko sprawia, że człowiek może popaść i bardzo często popada w finansowe tarapaty. Książka Państwa Nowickich pokazuje, że Bóg panuje nad wszystkim. Dla Niego nie ma rzeczy niemożliwych, tylko my za bardzo chcemy liczyć na samych siebie...

autor opinii: Michał Szewczyk

Ta książka powinna być obowiązkowa !!!

Tę książkę, oraz "Twoje pieniądze się liczą", powinien obowiązkowo przeczytać każdy człowiek, zarówno świecki jak i duchowny.


Najważniejszą zaletą przeczytania tej książki oraz zastosowania jej w życiu codziennym, jest WOLNOŚĆ FINANSOWA i to ta prawdziwa, a nie taka jaką próbuje nam wmówić dzisiejszy świat.
Mało tego ! WOLNOŚĆ FINANSOWĄ, możesz uzyskać już teraz, dzisiaj, niezależnie od twojej sytuacji finansowej.
Przeczytaj uważnie - POLECAM !
PS
Ja osobiście przeczytałem te dwie książki już dwa razy, pierwszy raz szybko, żeby zobaczyć co będzie dalej, a drugi raz powoli, uważnie, z zakreślaczem w ręku, tak jak podręcznik w szkole.
Kupiłem już kilka takich książek i rozdałem po rodzinie i znajomych.

Gdyby wszyscy znali Boże zasady ekonomii, zawarte w tych książkach, to zniknęła by masa problemów i to we wszystkich innych dziedzinach życia, zarówno zawodowego, jak i rodzinnego, z problemami małżeńskimi włącznie !!!

Bóg pragnie, aby każdy człowiek był WOLNY, dlatego dał nam te książki !!!

autor opinii: Przemek Kajor

Rzeczywiście

Państwo Nowiccy rzeczywiście dobrze zadbali o swoje finanse.
Zasady dobrego finansowania są proste i znane od dawna, tylko potrzeba konsekwentnie je stosować.
Jeśli wiara i Biblia w tym pomoże, to brawo.

autor opinii: Tadeusz Wodecki

TO JEST TO!!!

Super książka!!! Strzał w dziesiątkę!!

Teraz naprawdę jestem spokojniejszy i z ulgą zarządzam swoimi finansami, i starcza mi na wszystko.

autor opinii: Jakub Krawczyk

Wspaniała pozycja!

Pierwszy raz mam w ręku coś co traktuje o pieniądzach na tak mocnym fundamencie biblijnym. Czytam wspólnie z żoną - z nadzieją na poprawą naszej sytuacji finansowej - a już widzimy, że nie tylko finansowej.

autor opinii: Jacek Biesaga

SUPER POLECAM

super książka, polecam każdemu! warta uwagi!

autor opinii: Klaudia Markowicz

otwierająca

książka otwierająca oczy na finanse, budująca, wspierająca, gorąco polecam

autor opinii: Ela D

Uzdrowienie finansów

Polecam książkę Uzdrowienie Finansów ,która skierowana jest dla wszystkich ludzi a szczególnie dla tych którzy mają problemy finansowe.
Pokazuje że zmiana sposobu myślenia w oparciu o Pismo Święte pozwala
odzyskać wolność. Moje życie zaczęło się zmieniać z chwilą przeniesienia
praw własności na Boga.Pani Małgorzata i Wojciech Nowiccy autorzy tej książki są cudownymi ludźmi, ponieważ niosą pomoc wszystkim potrzebującym.

autor opinii: Ewa Kaczmarek

Jeżeli zmagasz się min. z problemami finansowymi , to bardzo polecam tą książkę , jeżeli chcesz umocnienia , to przeczytaj , książka zawiera mnóstwo świadectw. Swietna lektura !

autor opinii: Joanna

Ciekawa książka. Dodaje otuchy i nadziei na wyście z długów. Trochę za mało praktycznych wskazówek, a za dużo świadectw, ale ogólnie książka warta polecenia.

autor opinii: Marcin

bardzo dobra

Autorzy tej pozycji książkowej otwarli mi oczy na wiele spraw, związanych z finansami. Książka bardzo mądra, napisana bardzo przystępnym językiem.

autor opinii: Beata

Fantastyczny poradnik

Książka warta polecenia!
Naprawdę dobra książka dla zdyscyplinowanych i gotowych na zmianę swojego życia, ale przede wszystkim dla tych którzy są w stanie uwierzyć że wszystko należy do Boga!,bo od Boga pochodzi.

autor opinii: Jolanta

Cudowna ksiązka

Cudowna książka wiele pięknych cennych wskazówek jak uwalniać się z długów ,jak oszczędzać ,jak oddać Bogu wszystko co nasze i jak on cudownie działa przekonałam się na samej sobie .Kiedy podpisałam Bogu akt zawierzenie cuda zaczęły dziać się w naszym życiu ,wiele spraw po ludzku nie możliwych zaczęły się rozwiązywać .Bardzo polecam książkę ludziom którzy chcą być wolni w tym świecie .

autor opinii: Joanna

"Uzdrowienie finansów"

Zawarte w książce informacje, świadectwa ludzi którzy przeszli przez kłopoty finansowe z zaufaniem do Boga, że jest najważniejszy i to On jest właścicielem wszystkiego tu na ziemi, zmieniły moje myślenie na temat tego co jest najważniejsze w życiu człowieka. Polecam wszystkim tym którzy są tak jak ja i moja rodzina na drodze poszukiwania rozwiązania do uporządkowania bałaganu finansowego i odzyskania wolności i spokoju duchowego.

autor opinii: Halina Oleszko

Pozycja super.

Książka bardzo, bardzo pięknie napisana. Zawiera wiele porad wyjścia z kryzysu finansowego, poparta przykładami z Pisma Świetego. Pozycja godna polecenia.

autor opinii: Elżbieta Heda

Daje do myślenia

Ta książka sprawiła, że zastanawiamy się z mężem nad wieloma zmianami w naszym budżecie rodzinnym. Zmieni się nasze wydawanie pieniędzy, widzimy konieczność odkładania i dawania - są tu konkretne podpowiedzi, jak zabrać się do zarządzania dochodami, a wszystko poparte wieloma świadectwami ludzi, którzy dzielą się, jak wychodzili z długów. Polecam.

autor opinii: Joanna

Gdzieś w głębi tak to czułam

Książka "Uzdrowienie finansów. Jak z Bożą pomocą wyjść z długów" jest dla mnie z jednej strony potwierdzeniem tego co w głębi czułam; zgodność z zasadami etyki chrześcijańskiej zawartymi w Ewangelii. Jest jednak wielkim odkryciem, że te zasady tak łatwo (pod warunkiem ,że to będzie konsekwentne i systematyczne) wcielać w życie. Największym olśnieniem było to, że można powiedzieć, że to wszystko co posiadam razem z długami jest przede wszystkim Boże a ja jestem zarządcą. Ta prawda pozwoliła mi spojrzeć z innej perspektywy na moją pracę i moje problemy finansowe. W małżeństwie w tych sprawach należy mówić jednym głosem. U mnie jest to nie do końca możliwe. Dziękuję za świadectwa. Są onenamacalnym dowodem, że Bóg w sprawy materialne też ingeruje.

autor opinii: Teresa Kulicka

Warto przeczytać ponieważ można się także dowiedzieć, że problem finansowy to także problem z uzależnieniem od np alkoholu, hazardu itp
Autorzy świetnie w sposób jasny to wszystko tłumaczą i dają wskazówki

autor opinii: Katarzyna

Super

Dlaczego wczesniej nie znalam tej książki ?Ilu problemów i kłopotow uniknelabym gdybym stosowała zawarte tam porady A na tak wiele wydawało by sie prostych rzeczy pozwoliła spojrzeć z Bozej strony. Mam nadzieje ze stosując zawarte tam porady pozbede się w końcu długów i zaznam finansowego spokoju pozdrawiam i Bóg zaplac

autor opinii: Magdalena Morelowska

Wielka pomoc dal zadłużonych i nie tylko

Książka naprawdę znakomita ! Wiele prawdziwych ludzkich dramatów i opis wychodzenia z nich dzięki zaufaniu Bogu. Porady dotyczą wielu aspektów życia , ale przede wszystkim koncentrują się na finansach , i tego oczekują czytelnicy. Realnie przedstawiono wszystkie sytuacje ludzi mocno zadłużonych , można odnaleźć w ich różnorodności swoją, w co najmniej kilku jest widoczna nasza droga wejścia w kryzys zadłużenia , często tak niepostrzeżenie. Ale porady są ZNAKOMITE ! Naprawdę przywraca radość życia i większy pokój w sercu.
TO TRZEBA PRZECZYTAĆ I WDROŻYĆ W ŻYCIE !!!

autor opinii: Jan Unge

Książka, którą powinien przeczytać każdy. I ten kto zaczyna samodzielne życie i ten komu powodzi się całkiem dobrze finansowo i ten kto ma problemy z gospodarowaniem swoimi finansami. Książkę czyta się bardzo dobrze, świadectwa osób, które dzielą się swoimi doświadczeniami są bardzo cenne. W książce można znaleźć wiele praktycznych wskazówek dla tych którzy znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej. Polecam.

autor opinii: Agnieszka L.

Rewelcyjna

Rewelacyjna ksiazka mysle ze kazdy powinien ja przeczytac

autor opinii: Pawel Swistak

Uzdrowienie finansów

Super książka – polecam jej przeczytanie. Napisana prostym językiem, bardzo fajnie się ją czyta. Może pomóc osobom znajdującym się ,, już ‘’ w trudnej sytuacji finansowej, ale może też przed tym uchronić. W historii bohaterów, każdy znajdzie coś z własnych życiowych doświadczeń. Książka ta również uczy jak całkowicie zaufać Bogu i powierzyć mu swoje życie.

autor opinii: Kinga

świetna

Książka jest naprawdę super.
Bardzo pomocna przy "układaniu" swoich finansów.
Pomaga odpowiednio spojrzeć na pieniądze i nasza własność.

autor opinii: Paweł Pliszka

Rewelacyjna

Książka naprawdę wciąga i porusza.Dla tych ,którzy mają problemy finansowe przydatna choćby dlatego że mogą przeczytać jak radzili sobie inni w podobnej sytuacji.
Mnie osobiście brakuje konkretnych opisów jak i co trzeba zrobić .Częste odsyłacze do zapisania się na kurs ,który prowadzą autorzy trochę drażni .Oczywiście są ogólnikowe wytyczne ale na koniec i tak stwierdzam że trzeba skorzystać z kursu ,który jest niezbędny aby zrobić krok na przód.
Książka mądra z licznymi cytatami z Biblii n pewno dodaje otuchy.

autor opinii: Tomasz Klimczak

ok

sądziłem , ze książka ta nie jest mi potrzebna ponieważ w tej dziedzinie wszystko wiem. Jednak myliłem się i kolejna 5 po stronie Tolle

autor opinii: Waldemar Goliszek

bardzo dobra opinia

Książka dobrze napisana , świadectwa osób bardzo życiowe i w wielu historiach się odnalazłam .Książka dająca nadzieję ale też udzielająca wiele praktycznych rad ,które niewątpliwie wykorzystam. Zupełnie z innego ,o wiele bardziej właściwego miejsca spojrzenie na finanse .Czyta się szybko i z zainteresowaniem. Głównym akcentem, który mnie osobiście najbardziej pomógł było to , że Bóg mnie kocha i chce mojego dobra. Poleciłam już tę pozycję wielu innym osobom i wiem , ze czytają. Książka bardzo potrzebna !!!

autor opinii: Jolanta Ćwirko

Nawet jak nie masz długów, to warto przeczytać

Chociaż nie ma długów, to książka pozwoliła mi i nauczyła mnie jak lepiej zarządzać pieniędzmi, aby nie wpaść w tarapaty pieniężne. Polecam kazdemu bez względu na to czy ma długi czy ich nie ma.

autor opinii: Agnieszka

Uzdrowienie finansów

ksiażka bardzo dobra , ja akurat jestem w sytuacji jak wielu wspomnianych w tej książce jestem tuz po ogłoszeniu upadłosci bardzo mnie czytanie tej ksiązki podniosło na duchu jezeli pisali by Państwo ksiażkę o upadłosci chętnie służę swoim doswiadczeniem

autor opinii: renata

Jest źle, ale nie beznadziejnie

Książkę polecam tym, którzy zaczynają "przygodę" z rosnącym zadłużeniem, bo ludzie nie mający tego problemu nie zrozumieją przesłania. We mnie obudziła nadzieję, od razu zastosowałam się do kluczowych zaleceń. Na świadectwo za wcześnie, ale odzyskałam wiarę w wyjście z matni

autor opinii: Anna

Bardzo dobra

BARDZO PIEKNA TA KSIAZKA

autor opinii: Ewa Bednarek

rewelacja

Bardzo dobra książka. Nadzieja budowana na wierze.Zmagam się tak jak bohaterowie książki z podobnymi problemami i wlała ona we mnie nadzieję , że z Bogiem wszystko jest możliwe a nic nie jest dla Niego niemożliwe.

autor opinii: Monika

znakomita

Polecam! Prosty , bezpośredni styl. Stosowana na co dzień w życiu autorów. Przedstawione reguły i praktyczne przykłady mają solidne oparcie na Biblii.
Uczestniczyłam w kursie finansowym Crown, który jest spójny z treściami przedstawianymi w książce. Wiele rodzin , które zaczęły zarządzać finansami po Bożemu, wyszło już na prostą , a także zaczynają odnosić zwycięstwa pomnażając zasoby. Ja także wdrażam te reguły. Dzięki temu uczę się odpowiedzialności, systematyczności i ufności Bogu.
Jeszcze raz polecam!

autor opinii: Hanna

Daje dużo spokoju

Bardzo wartościowa książka nie tylko dla tych, którzy mają jakieś olbrzymie problemu finansowe (choć dla tych też). Pomaga ogarnąć też zwykłe finanse rodzinne, przypomina, co jest ważne, jak uporządkować wydatki. Mi dała dużo spokoju, że Pan Bóg pomoże nam we wszystkich naszych problemach, finansowych również :)

autor opinii: Kamila S.

opinia

Książka pomocna w dzisiejszych czasach dla osób, które mają świadomość, że świat, a więc wszystkie jego wymiary, są w rękach Boga. Wymiar finansowy również (beze mnie nic nie możecie uczynić). Wskazuje na istotę dyscypliny w zarządzaniu budżetem rodzinnym i nie tylko oraz nie poddawanie się różnym pożądliwościom w tej materii co dla wielu jest trudne. Sama miałam w swoim życiu czas, gdzie po pracy musiałam iść do marketu i "coś" kupić. Motywuje do zmiany nawyków.

autor opinii: Elżbieta Alexandrowicz

Bóg dba o swoje dzieci

Książka potrzebna na te trudne, konsumpcyjne czasy. Nawet jeśli ktoś długów nie ma, polecam. Pomaga uporządkować finanse, uporządkować swoją relacje w małżeństwie, relację z naszym Zbawicielem. Dzięki tej książce razem z żoną podjęliśmy decyzję o uczestnictwie w Kursie Finansowym Crown. Chcemy naszemu Ojcu oddać również nasze finanse.

autor opinii: Adam S.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Pomoc. Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
Autor: Małgorzata Nowicka, Wojciech Nowicki
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 302
Wymiar [mm]: 160x235
EAN: 9788363459499
ISBN: 978-83-63459-49-9
ID: 339678

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Uzdrowienie finansów. Jak z Bożą pomocą wyjść z długów? Seria: Boża ekonomia Uzdrowienie finansów. Jak z Bożą pomocą wyjść z długów? Seria: Boża ekonomia
34.90 zł
31.09 zł
Oszczędzasz 3.81 zł (11%)
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...