TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Uzdrowienie w mocy Jezusa

Z powodu grzechów, złego wykorzystania wolnej woli, różnych słabości i zaniedbań ludzie coraz częściej doświadczają chorób duchowych oraz rozmaitych zranień. Do tego dochodzą choroby fizyczne, będące znakiem naszych czasów i konsekwencją zepsucia stworzenia.

Nie można jednak się załamywać. Siłą jest Bóg, który panuje nad wszystkim. On ma moc uzdrowienia, pocieszenia, przemiany. Bóg jest ponad chorobą, zranieniem i nieprawością. On szanuje wolność człowieka i czeka na współpracę, nie chcąc bez wyraźnej zgody ingerować w jego życie. To dlatego w procesie uzdrowienia tak bardzo ważny jest człowiek, jego postawa wobec choroby i uzdrawiającej miłości Boga.

Książka ukazuje potęgę Boga połączoną z pragnieniami i działaniem człowieka. Powstała z doświadczenia autora – kierownika duchowego, spowiednika i rekolekcjonisty oraz jego posługi modlitwą o uzdrowienie wewnętrzne, fizyczne i o uwolnienie.

Lektura książki jest pomocna w osobistej formacji osób, które odczuwają duchową lub fizyczną chorobę i poszukują pomocy Jezusa.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: ks. Przemysław Sawa
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 232
Wymiar [mm]: 125x200
EAN: 9788377970744
ISBN: 978-83-7797-074-4
ID: 225713

Zobacz również

Uzdrowienie w mocy Jezusa
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...