TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

W górę serca. Droga do duchowego pokoju

Zastanawiasz się, na czym polega nawrócenie? Czy modlitwa to bardziej monolog, czy dialog? Jak być kontemplatykiem w najbardziej gadatliwych czasach w historii?

Abp Fulton Sheen światowej sławy amerykański kaznodzieja i autor bestsellerów tym razem opowiada o budowaniu relacji z Bogiem i dojrzewaniu do bliskości z Nim. Główną przeszkodą na drodze do tej relacji jesteśmy my sami - nasze przyzwyczajenia, wady, błędy, złe skłonności.

Jak przezwyciężyć własne ego i osiągnąć wewnętrzną harmonię, zbliżając się do Boga?

***

Abp Fulton J. Sheen amerykański duchowny katolicki, filozof i wybitny apologeta. Zasłynął programami telewizyjnymi, w których w fascynujący sposób przedstawiał milionom widzów zasady wiary katolickiej. Cieszył się wielką sympatią Jana Pawła II, który podczas spotkania z nim powiedział: Dobrze pisałeś i mówiłeś o naszym Panu, Jezusie Chrystusie; jesteś wiernym synem Kościoła. Obecnie trwa jego proces beatyfikacyjny. W 2012 roku papież Benedykt XVI zatwierdził dekret o heroiczności cnót arcybiskupa.

Polecamy także jego książki: Maryja. Pierwsza miłość świata, Warto żyć!, Stworzeni do szczęścia, Siedem słów Jezusa i Maryi.

Informacje techniczne

Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Wydawca: Esprit
Autor: Fulton J. Sheen, Maria Wolak
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 416
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788366061217
ISBN: 9788366061217
ID: 418760

Zobacz również

W górę serca. Droga do duchowego pokoju
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...