TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

W podróż miłości. Przewodnik śladami św. Joanny Beretty Molli

Ocena:
(1 opinii)

Niniejszy przewodnik został przygotowany przede wszystkim z myślą o polskich czcicielach św. Joanny Beretty Molli, zarówno tych chcących poznać bliżej miejsca i otoczenie, w którym żyła – dla nich będzie zachętą do odwiedzenia tych miejsc – jak również dla tych, którzy wybierają się w jedyną w swoim rodzaju „podróż miłości” jej szlakiem. Jak się okazuje, stanowimy po Włochach najliczniejszą grupę narodowościową odwiedzającą jej rodzinne strony.

Chcielibyśmy zainspirować także pielgrzymów udających się do grobu Jana Pawła II w Rzymie, aby tak opracowali swój program wyjazdu, by znalazło się w nim również miejsce dla Joanny. Warto pamiętać, że jest ona ostatnią kanonizowaną kobietą za sprawą naszego świętego papieża.

Ponadto jesteśmy przekonani, że ten duchowy przewodnik do świętej żony i matki może stanowić doskonałą pomoc dla wszystkich, którzy – podobnie jak ona – idą drogą powołania małżeńskiego. Cóż zatem stoi na przeszkodzie, aby zabrać go do plecaka czy walizki i udać się w niezapomnianą podróż poślubną, rodzinną lub jubileuszową?

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Polecam:)

Przewodnik ładnie wydany i zawiera: zdjęcia, fragmenty tekstów św. Joanny oraz jej rodziny jak również krótkie opisy miejscowości , a w nich miejsc związane ze Świętą. Jedyne czego mi zabrakło to mapki :) Myślę, że zamiast opisów jak dojść do poszczególnych miejsc kultu wygodniej byłoby zaznaczyć to na mapkach.

autor opinii: Kejt

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Rafael
Autor: ks. Piotr Gąsior
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 92
Wymiar [mm]: 130x190
EAN: 9788375692976
ISBN: 978-83-7569-297-6
ID: 226938

Zobacz również

W podróż miłości. Przewodnik śladami św. Joanny Beretty Molli
19.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...