TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Walka. Odnieś zwycięstwo w najważniejszej bitwie

WARTO WALCZYĆ W NIEKTÓRYCH BITWACH

Autor książki, pastor Craig Groeschel pomoże ci odkryć, kim naprawdę jesteś, a jesteś silnym mężczyzną o sercu wojownika. Z Bożą pomocą odnajdziesz siłę do walki w bitwach, które musisz zwyciężyć, w bitwach, które decydują o kondycji twojego serca, o jakości twojego małżeństwa i o kondycji zdrowia duchowego tych, których najbardziej kochasz.

Craig szczegółowo analizuje życie Samsona – silnego mężczyzny o rażących słabościach. Samson, tak jak wielu mężczyzn, lekceważył swojego wroga i usprawiedliwiał kolejne grzechy. Jednak tak dla niego, jak dla nas jest dobra wiadomość: Boża łaska jest większa niż najgorsze przewinienia.

Przyglądając się życiu Samsona, nauczysz się jak pokonywać demony, które z silnego mężczyzny robią słabeusza, odkryjesz jak właściwie wykorzystać siłę, o której istnieniu nie miałeś wcześniej pojęcia, staniesz się tym, kim Bóg cię stworzył – mężczyzną, który wie, jak walczyć o to co słuszne.

PRZESTAŃ WALCZYĆ JAK MĘŻCZYZNA. WALCZ JAK CZŁOWIEK BOGA. NA MIŁOŚĆ BOSKĄ… WALCZ!

Craig Groeschel jest założycielem i starszym pastorem kościoła LifeChurch.tv (dynamicznie rozwijającej się w Stanach Zjednoczonych sieci kościołów). Jest on również twórcą popularnej, darmowej aplikacji YouVersion Bible App oraz autorem książek takich jak: Altar Ego, Soul Detox, Weird, The Christian Atheist (Wierzący niePraktykujący) i It. Craig, jego żona Amy i ich sześcioro dzieci mieszkają w Edmond, w stanie Oklahoma.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Szaron
Autor: Craig Groeschel
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 160
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788363271541
ISBN: 9788363271541
ID: 335190

Zobacz również

Walka. Odnieś zwycięstwo w najważniejszej bitwie
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...