TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Wiara i piękno

W czasie pielgrzymek do Ziemi Świętej nawiedzamy wskazane przez historię lub tradycję biblijne miejsca. Czujemy w nich jakby dotknięcie samego Boga. To odczucie towarzyszy nam nie tylko w tych miejscach, ale i w całej Ziemi Świętej.

W czasie jednej ze swoich pielgrzymek przed wschodem słońca szedłem najkrótszą drogą z Bazyliki Zwiastowania w Nazarecie do Źródła Maryi, z którego w czasach Jezusa czerpano wodę. Czułem, że tą drogą Maryja przechodziła wiele razy, a przy niej zapewne dreptał mały Jezus. I na tej drodze w blaskach wschodzącego słońca potężniała wiara, a z serca wyrywała się spontaniczna modlitwa Zdrowaś Maryjo...

Piękno tych miejsc utrwalałem nie tylko w sercu i pamięci, ale także na fotografiach, które wykorzystałem w albumie "Wiara i piękno". Fotografie są niejako tłem cytatów wypowiadających się o wierze wybitnych i sławnych ludzi i opowieści umacniających wiarę.

Opowieści wybrałem z moich poprzednich książek oraz dodałem nowe. Sądzę, że połączenie tych trzech elementów sprawi, że lektura mniejszego albumu dostarczy oglądającym wiele pięknych i inspirujących przeżyć, które pogłębią ich wiarę i pomogą im mądrzej i piękniej pielgrzymować ścieżkami ziemskiego życia na spotkanie z naszym Zbawcą i Panem. Niniejszy album wpisuje się także w obchody Roku Wiary, które rozpoczęliśmy w październiku roku 2012.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Wydawnictwo Diecezjalne
Autor: ks. Ryszard Koper
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 144
Wymiar [mm]: 240x170
EAN: 9788325704896
ISBN: 978-83-257-0489-6
ID: 246365

Zobacz również

Wiara i piękno
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...