TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Wiara rodzi się ze słuchania. Pismo Święte Nowego Testamentu (CD mp3)

Ocena:
(3 opinii)

Wiara rodzi się ze słuchania – to wspólna inicjatywa wydawnicza Edycji Świętego Pawła i wydawnictwa Agape. Pismo Święte Nowego Testamentu, najnowszy przekład z języków oryginalnych, tym razem do słuchania jako audiobook MP3.

Każda księga została poprzedzona krótkim i rzeczowym komentarzem Przewodniczącego Stowarzyszenia Biblistów Polskich, ks. prof. Waldemara Chrostowskiego.

Na opakowaniu tytuł wytłoczony alfabetem Braille’a, co umożliwi osobom niewidzącym szybką identyfikację płyty. Od teraz Nowy Testament może towarzyszyć Ci wszędzie tam, gdzie jesteś. W domu, w podróży, kiedy pracujesz i kiedy odpoczywasz!

Czytają: Andrzej Kozioł, Zbigniew Moskal, Rafał Porzeziński, Wojciech Żołądkowicz.

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

Polecam

Dla tych,którzy mówią , że nie mają czasu. Podczas gdy ręce mamy zajęte możemy słuchać pięknie opracowanego Pisma Świętego. A czas na Słowo Boże zawsze się znajdzie .

autor opinii: Agnieszka Drewniak

Pozytywnie!

Kupiłam płytę chłopakowi na Walentynki. Następnego dnia odwiedziłam go i Pismo Święte wybrzmiewało w całym mieszkaniu! Słuchał on i współlokatorzy. Serdecznie polecam tę pozycję, jak to z audiobookiem, można jednocześnie "czytać" i wykonywać obowiązki domowe, być w drodze... A to Pismo Święte. Sama radość! Jedyny minus z tego co wychwyciłam: brak przypisów. Ogromny plus: tłumaczenie w edycji Świętego Pawła. Niektóre przypowieści są jak książka przygodowa. Lektorzy dobrzy. Polecam!

autor opinii: Asia

bdb

Wreszcie coś fajnego ! Można słuchać a jednocześnie coś robić bez obciążania oczu, no bo przyznacie Państwo, że książka ma małe literki. Moja uwaga dotyczyła by tego, żeby nie tyle godz na jednej płycie. Pozdrawiam. Barbara

autor opinii: Barbara

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: miękka
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Rok wydania: 2012
EAN: 9788377971086
ID: 231866

Zobacz również

Wiara rodzi się ze słuchania. Pismo Święte Nowego Testamentu (CD mp3)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...