TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Wielkie sprzątanie. Gruntowny i praktyczny rachunek sumienia w formacie mp3

Ocena:
(1 opinii)

Gruntowny i praktyczny rachunek sumienia w formacie Mp3

"Wielkie sprzątanie" to trzeci i najlepszy z cykli rekolekcyjnych emitowanych w Radiu Archidiecezji Warszawskiej "Józef". Jest kontynuacją "Fitnessu Duchowego" i cyklu "Ale o co chodzi", przygotowany przez tych samych autorów.

To znakomita pomoc do wielkopostnego rachunku sumienia. To niezwykła podróż przez zakamarki naszej duszy w towarzystwie wrażliwego sumienia i Anioła Stróża w poszukiwaniu grzechów, które często grasują stadami wściekłych wilków.

"Wielkie sprzątanie" to przewodnik po mafijnych klanach, jakie tworzą w nas złe nawyki, przyzwyczajenia, grzechy. 7 klanów, które jak w filmie "Ojciec Chrzestny", walczą o nasze dusze to PYCHA, CHCIWOŚĆ, ZAZDROŚĆ, GNIEW, NIECZYSTOŚĆ, ŁAKOMSTWO, LENISTWO. Przyjrzymy się także ich krewniakom, którzy również nie próżnują.

Głównym śledczym i tropicielem członków "mafii" jest Ks. Stefan Moszoro-Dabrowski z Prałatury Opus Dei w Polsce, publicysta tygodnika "Idziemy", autor wielu cykli radiowych, m.in. "Duchowy Kodeks Drogowy", "Wypłyń na głębie".

Komisarzem pomocniczym i redaktorem cyklu jest Rafał Porzeziński - dziennikarz, radiowiec, lektor, producent radiowo-telewizyjny (rajmedia.pl) oraz autor programu "12ty krok" w TV Republika I Radiu Warszawa.

A o niezbędny sprzęt i właściwą do śledztwa oprawę zadbał Paweł Kęska - dziennikarz, radiowiec-artysta, autor licznych dźwiękowych dzieł sztuki.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Może być

Treść wartościowa, ale forma przedstawienia niezbyt mi odpowiadała.Zanim powrócę do ponownego odsłuchania minie trochę czasu

autor opinii: Lilianna Łopusiewicz

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: CD Box
Wydawca: Wydawnictwo Raj Media
Autor: ks. Stefan Moszoro-Dąbrowski
Rok wydania: 2000
EAN: 9788363154189
ID: 328245

Zobacz również

Wielkie sprzątanie. Gruntowny i praktyczny rachunek sumienia w formacie mp3
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...