TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Winny czy niewinny? Prawdziwe i fałszywe poczucie winy

Will van der Hart i Rob Waller, umiejętnie łącząc osiągnięcia współczesnej teologii i psychologii z głębokim duszpasterskim oraz klinicznym doświadczeniem, dedykują swoją książkę wszystkim zmagającym się z poczuciem winy.

Z niezwykłą wrażliwością i mądrością proponują nam odróżnienie prawdziwego poczucia winy, które wiedzie do krzyża Chrystusa i przyjaźni z Bogiem, od fałszywego, które niszczy, dokucza, prowadząc do dręczących wyrzutów sumienia. Ich rady są głębokie i wnikliwe, a przy tym bardzo praktyczne.

Ta książka jest jak drogowskaz, wyznaczający właściwy kierunek do lepszego miejsca – miejsca wewnętrznej wolności.

Rob Waller - jest psychiatrą, konsultantem oraz członkiem komitetu wykonawczego Royal College of Psychiatrists Spirituality Special Interest Group. Will van der Hart i Rob Waller są założycielami The Mind and Soul Foundation, organizacji non profit, szukającej wspólnych obszarów działania dla teologii i psychologii.

Will Van der Hart - jest pastorem w Holy Trinity Brompton. W swojej pracy duszpasterskiej wykorzystuje teologię biblijną do rozwiązywania problemów emocjonalnych i psychologicznych.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: W Drodze
Autor: Will van der Hart, Rob Waller
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 228
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788379060061
ISBN: 9788379060061
ID: 336218

Zobacz również

Winny czy niewinny? Prawdziwe i fałszywe poczucie winy
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...