TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Wrażliwy wojownik

autor: Stu Weber
Ocena:
(4 opinii)

Gdy po piętnastu latach spojrzałem w błyszczące gniewem oczy mojej żony, zrozumiałem, że to, co brałem za pewnik - nasz związek - nie jest niczym pewnym. Uświadomiłem sobie, że dotąd traktowałem moją żonę jako trofeum - zdobyte i ustawione na półce - a nie jako towarzyszkę życia czy przyjaciela, z którym mogę podzielić się tym, co dzieje się w moim wnętrzu.

Pewne sygnały pojawiały się już wcześniej, zanim wyjechałem na wojnę do Wietnamu, jednak ich nie zauważyłem. Typowy facet! Ale tym razem filozofia "drugiej szansy" skończyła się!

Jak to się stało, że wpadliśmy w takie bagno? Dlaczego nasze małżeństwo już od pierwszych lat ukształtowało się jako pole walki, a nie wspólnota? Na ile miało to coś wspólnego z moją męskością - czy raczej brakiem męskości we właściwym jej pojmowaniu? Musiałem koniecznie zrozumieć, co to znaczy być mężczyzną w pełnym tego słowa znaczeniu.

Ta książka jest więc o męskości, prawdziwej męskości - tej stworzonej przez Boga, opartej na solidnym fundamencie zrozumienia tego, co we współczesnej kulturze dzieje się z mężczyznami. To książka dla facetów niebojących się ani prawdy, ani wyzwań. Musimy bowiem odważnie stawić czoła trudnym sprawom.

Opinie naszych Klientów (4 opinii)Napisz swoją opinię

polecam

Bardzo dobra książka. Polecam każdemu mężczyźnie. Można się wiele dowiedzieć o różnicach między mężczyznami a kobietami. O tym, jak wiele z tego co nas różni jest podstawą relacji. Pokazane jest jak właściwie korzystać z tego co Bóg w swoim planie w nas złożył.
Książka kładzie nacisk na relacje. Podkreśla rolę ojca w życiu mężczyzny.
Pokazuje jak język kobiet różni się od języka mężczyzn.
Książka pomaga w odkryciu męskiej tożsamości.
polecam

autor opinii: Ola

Wrazliwy wojownik

Ksiazka interesujaca aczkolwiek powinna byc czytana tylko przez panow gdyz po przeczytaniu jej miala za duze oczekiwania wobec mojego meza.

autor opinii: Justyna

"Wrażliwy wojownik"

kierowana do mężczyzn. Ja przeczytałam ją z ciekawością i wiele więcej rozumiem jeśli chodzi o męski świat.polecam

autor opinii: lena kasińska

Dobra pozycja o prawdziwej męskości. Obnaża stereotypy męskości i daje kopa do szukania tej właściwej, jaką Bóg Ojcec stworzył. Może nie jest tak mocna jak "Dzikie serce" John`a Eldredge`a, ale również otwiera oczy na pewne kwestie z innej perspektywy.

autor opinii: Krzysztof

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Vocatio
Autor: Stu Weber
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 344
Wymiar [mm]: 120x190
EAN: 9788378291121
ISBN: 9788378291121
ID: 273627

Zobacz również

Wrażliwy wojownik
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...