TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Wrażliwy wojownik

autor: Stu Weber

Gdy po piętnastu latach spojrzałem w błyszczące gniewem oczy mojej żony, zrozumiałem, że to, co brałem za pewnik - nasz związek - nie jest niczym pewnym. Uświadomiłem sobie, że dotąd traktowałem moją żonę jako trofeum - zdobyte i ustawione na półce - a nie jako towarzyszkę życia czy przyjaciela, z którym mogę podzielić się tym, co dzieje się w moim wnętrzu.

Pewne sygnały pojawiały się już wcześniej, zanim wyjechałem na wojnę do Wietnamu, jednak ich nie zauważyłem. Typowy facet! Ale tym razem filozofia "drugiej szansy" skończyła się!

Jak to się stało, że wpadliśmy w takie bagno? Dlaczego nasze małżeństwo już od pierwszych lat ukształtowało się jako pole walki, a nie wspólnota? Na ile miało to coś wspólnego z moją męskością - czy raczej brakiem męskości we właściwym jej pojmowaniu? Musiałem koniecznie zrozumieć, co to znaczy być mężczyzną w pełnym tego słowa znaczeniu.

Ta książka jest więc o męskości, prawdziwej męskości - tej stworzonej przez Boga, opartej na solidnym fundamencie zrozumienia tego, co we współczesnej kulturze dzieje się z mężczyznami. To książka dla facetów niebojących się ani prawdy, ani wyzwań. Musimy bowiem odważnie stawić czoła trudnym sprawom.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Vocatio
Autor: Stu Weber
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 344
Wymiar [mm]: 120x190
EAN: 9788378291121
ISBN: 9788378291121
ID: 273627

Zobacz również

Wrażliwy wojownik
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...