TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Wspólnota czyta Ewangelię według św. Mateusza

Ocena:
(3 opinii)

"Wspólnota czyta Ewangelię według św. Mateusza" jest ostatnim z brakujących w języku polskim komentarzy o. Silvano Faustiego do czterech Ewangelii. Z radością oddajemy do rąk polskiego odbiorcy kolejną książkę, który zaprasza nas do "wędrówki w czasie", aby lepiej i głębiej odkryć, poznać i zrozumieć ewangelię Mateusza.

Książka ta nie powstała jedynie przy biurku biblisty-egzegety, lecz w istocie jest efektem pracy sporej wspólnoty osób duchownych i świeckich, które, animowane przez o. Faustiego, wkraczają w świat lektury, interpretacji i realizacji Bożego Słowa.

Autor prowadzi czytelnika medytacyjną ścieżką, która bierze swój początek w tekście Pisma Świętego, następnie stara się ukazać kontekst wybranego fragmentu oraz pogłębioną lekturę każdego wersetu, aby dotrzeć aż do modlitwy Słowem żywym, które ma moc przenikać i zmieniać człowieka.

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

Zawodowo

Potrzebowałem tej książki do lepszego sprawowania swojej posługi, to kolejna pozycja tego Autora którą posiadam i jestem z niej bardzo zadowolony.

autor opinii: Dariusz Świda

Dobry komentarz ewangeliczny do życia

Książka ks. Fausti zawiera dobry komentarz uczonego teologa napisany prosto i wprost przełożony na sytuację życia, dlatego stanowi cenną pomoc w przygotowaniu homilii.

autor opinii: Piotr Golec

Książka warta polecenia

Bardzo ciekawe komentarze do Ewangelii wg św. Mateusza pomocne w codziennej pogłębionej modlitwie Słowem Bożym. Piękna szata graficzna, przejrzysty układ i przystępna cena.

autor opinii: Jadwiga Lasota

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: o. Silvano Fausti SJ
Rok wydania: 2007
Ilość stron: 630
Wymiar [mm]: 165x235
EAN: 9788371689246
ISBN: 9788371689246
ID: 65575

Zobacz również

Wspólnota czyta Ewangelię według św. Mateusza
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...