TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Komentarze do Ewangelii św. Mateusza cz. 2. Bez odwrotu

Ocena:
(2 opinii)

Komentarze do Ewangelii św. Mateusza, część 2

Nawrócenie jest rozpoczęciem pracy nad sobą. Bezbożność to swoiste bezrobocie, które zaniedbuje rozwój duchowy. Nawrócenie, to jedyny gatunek zajmowania się sobą, który nie jest egoizmem. Rozpoczyna się wtedy, gdy pragniemy uwielbiać Chrystusa we własnym ciele – pracując nad życiem, aby zaowocowało wiecznością. Ale nikt nie może się podjąć tej pracy, dopóki nie zostanie natchniony, wezwany, powołany, obdarowany pragnieniem nawrócenia.

Cóż mamy z tego świata? Jedynie zaszczyt obecności Boga w naszym życiu, poza tym wszystko staje się mdłym prochem. Bez względu na to, gdzie jesteśmy, ważne jest - z kim; bez względu na to, czy jesteśmy w Jerozolimie czy w Babilonie, ważne, że z Bogiem.

o. Augustyn Pelanowski

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Opinia

Jestem w trakcie czytania ksiązki, lecz to , co mnie ujmuje ogólnie w książkach Pelanowskiego, to jego podejście do interpretacji Slowa Bożego... Pelanowski bawi, poszerza moje spojrzenie na Boga, czyni Go bliższym, ludzkim i uczy szczerości w kontakcie z Bogiem. Dotyka znaków czasów, wyjaśnia, ineresujące dygresje, przyklady z życia skladają się na to, że każdą książkę pochlaniam z przyjemnośćią i z wielką ciekawością.

autor opinii: Dorota Mazierska

wspaniała

Wytłumaczenie Ewangelii jest dobitne, proste, prawdziwe, daje dużo do myślenia.O.Pelanowski wspaniale tłumacz , język prosty i zrozumiały. Polecam tę pozycje , jak również inne książki tego autora.

autor opinii: Krystyna

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Paganini
Autor: o. Augustyn Pelanowski OSPPE
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 335
Wymiar [mm]: 123x195
EAN: 9788389049728
ISBN: 9788389049728
ID: 427535

Zobacz również

Komentarze do Ewangelii św. Mateusza cz. 2. Bez odwrotu
36.35 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...