TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Ogień. Komentarze do Ewangelii św. Mateusza

Ocena:
(4 opinii)

O. Augustyn Pelanowski to niezwykły rekolekcjonista z Krakowa. Wielu z naszych Czytelników twierdzi, że jego książki stały się dla nich impulsem do wielkich zmian w życiu.

Książka „Ogień” jest kolejną, czwartą częścią komentarzy do Ewangelii autorstwa o. Augustyna Pelanowskiego. Zawiera komentarze do Ewangelii św. Mateusza.

Trzeba być takim samym ogniem, żeby nie spłonąć od ognia, który ma w sobie Bóg. Trzeba mieć ten sam żar Ducha. Trzeba być ogniem, którego oczekuje Bóg, czyli czystym ogniem miłości.

Fragment książki

Dzięki słowom o. Augustyna przekonasz się, jak słowa Ewangelii mogą działać w Twoim życiu, tu i teraz. Zobaczysz też, jak poddać się Bożemu ogniowi, który naprawdę oczyszcza i rozjaśnia ciemności...

W Wydawnictwie Paganini ukazały się komentarze do Ewangelii św. Jana – „Zranione Światło”, komentarze do Ewangelii św. Łukasza „Fale łaski”, komentarze do Ewangelii św. Marka „Głębiny miłosierdzia”.

Będziemy sądzeni z niepotrzebnych słów (…), których nie powiedzieliśmy albo nie przeczytaliśmy, albo nad którymi nie medytowaliśmy. Gdzieś u podstaw wielu zranień, wielu krzywd leży lenistwo, brak odpowiedzialności za słowa, brak odpowiedzialności za to, że trzeba dawać słowa Boga, szczególnie wtedy kiedy się jest ambasadorem Boga i jest się ojcem. Żałuję wszystkich tych chwil, które już nie wrócą, nie da się już ich wypełnić sensem, konsekrować wieczną treścią. Żałuję złych słów i braku dobrych. Słowa są kosztowniejsze niż pieniądze i pociągają za sobą długi o wiele trudniejsze do spłacenia niż te, które można zaciągnąć w banku.

Fragment książki

Opinie naszych Klientów (4 opinii)Napisz swoją opinię

Znakomita.

Nieoceniona pomoc przy lekturze ewangelii według św. Mateusza. Autor jak zwykle zgłębia te treści z typową dla siebie przenikliwością, w duchu modlitwy. Obowiązkowa pozycja dla wszystkich modlących się Pismem Świętym podobnie jak wszystkie inne komentarze tego autora.

autor opinii: Karolina

"Ogień" o. Augustyn Pelanowski

Od ponad roku jestem pod wielkim wrażeniem nauczania o. Augustyna Pelanowskiego. Jest moim duchowym przewodnikiem po ścieżkach życia wewnętrznęgo. Głębia treści przekazywana przez tego światłego kapłana niezwykle mnie porusza i rzuca potężne światło na prawdy wiary. Do tej pory słuchałam nauczań o. Pelanowskiego na You tube. Z wielką radością wzięłam do ręki po raz pierwszy książkę o.Augustyna. Jestem w trakcie czytania "Ognia", będącego komentarzem do ewangelii wg. św. Mateusza. Polecam każdemu, kto nosi w sobie pragnienie pogłębionego życia w Bogu. Jest to książka pełna potężnego tchnienia Ducha Świętego. Mówię o niej i cytuję każdemu, kto chce słuchać i rozmawiać o Bogu. Dziękuję Wam z całego serca za Waszego emaila, w którym poleciliście mi tę książkę.

autor opinii: Monika Kasperska

REWELACJA!!!!

Książka jest fantastyczna!!! Pierwszy raz czytałam książkę ojca Pelanowskiego, ale naprawdę mile mnie zaskoczyła. Jest świetnie napisana, poparta przykładami z różnych dziedzin nauki, trafia do czytelnika.
Jestem nią zachwycona i na pewno zamówię kolejne tytuły.

autor opinii: Dorota

Pomyslam,ze komentazre do Ewangelii to pewnie nuda.Aby przekonac sie zamowilam ksiazke ojca Pelanowskiego.Tu spotkala mnie mila niespodzianka,gdyz ojciec pisze ciekawie i ma wiele odniesien w roznych dziedzinach wiedzy.Dla mnie bomba nie moglam sie ''oderwac"
Na pewno siegne po kolejne komentarze tegoz autora.

autor opinii: Iza

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Paganini
Autor: o. Augustyn Pelanowski OSPPE
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 400
Wymiar [mm]: 123x195
EAN: 9788389049575
ISBN: 9788389049575
ID: 428074

Zobacz również

Ogień. Komentarze do Ewangelii św. Mateusza
36.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...