TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Wstań! Albo będziesz święty, albo będziesz nikim

Ocena:
(31 opinii)

Pierwszy od kilkunastu lat audiobook księdza Piotra Pawlukiewicza!

Poznaj nagranie, w którym ksiądz Piotr Pawlukiewicz, legenda polskiego kaznodziejstwa, inspiruje do przemyśleń na temat kryzysu, powstawania z upadków oraz słabości na Twojej drodze do bycia świętym.

Całość opowiedziana jest w charakterystyczny dla ks. Piotra barwny sposób, pełen humoru, krótkich anegdot i trudnych pytań, które wiercą nasze serca jeszcze długo po ich wysłuchaniu.



Czy nie masz czasami wrażenia, że życie zgodne z wartościami katolickimi jest nudne i przeciętne, a bycie świętym to obciach?

Pewno zgodzimy się, że obraz świętości jest dzisiaj mocno zaburzony. Czy u Ciebie również, kiedy to katecheta (lub katechetka) pytali na katechezie o chęć zostania świętym, prawie nikt się nie zgłaszał?

Prawie nikt nie chciał być święty! Gdybyśmy wyszli dzisiaj na rynek np. w Krakowie, gdzie codziennie pojawiają się tłumy ludzi i zrobili krótką ankietę z pytaniem: „Czy chcesz być święty”? - nie dostalibyśmy zbyt wiele pozytywnych odpowiedzi.

Dlaczego mamy tak negatywny obraz świętości? Jak to możliwe, że tak ogromne kłamstwo na temat świętości mogło zagościć w naszych sercach? W sercach całych społeczności?

  • Nie można być trochę świętym!
  • Nie można „próbować” być świętym!
  • Bądź bezczelny, chciej życia na 100%!

Z nagrania dowiesz się:

  • Kiedy jesteś najbardziej sobą?
  • Czy świętość to nieskazitelność?
  • Skąd czerpać siłę, aby się podnieść?
  • Po co kłócić się z Bogiem?
  • Skąd masz wiedzieć, czego chcesz naprawdę?
  • Na jakie dwie choroby zapadł świat?
  • i wiele więcej...

Miej odwagę zawalczyć o świętość!

Jeśli czujesz, że nie jesteś szczęśliwy, odpowiedz sobie – naprawdę o to walczysz? Świętość to nie nuda i przeciętność. To szalona gorliwość o życie najlepsze z możliwych!

I nie ma znaczenia, ile razy upadniesz – bo zawsze możesz wstać. I nie ma znaczenia jak trudne emocje Ci towarzyszą – bo chodzi o to, jaką podejmiesz decyzję.

Opinie naszych Klientów (31 opinii)Napisz swoją opinię

Rozczarowanie...

Niestety jestem rozczarowana. Tytuł bardzo mnie zachęcił do zakupu dysku. Jednak treść - dla mnie- jest żenująca. Może zbyt duże oczekiwania miałam w stosunku do tych rekolekcji, i to prowadzonych przez tak doświadczonego rekolekcjonistę. A może zbyt dużo dobrych rekolekcji wysłuchałam w swoim życiu. Niestety nie polecam. Płytka treść i forma.

autor opinii: Diana

Do wielokrotnego przesłuchania

Każdej z dwóch płyt CD słuchałam kilkakrotnie. Byłam pod wrażeniem bogactwa treści i wielości oraz różnorodności przykładów. Ksiądz Piotr w sugestywny sposób, punkt po punkcie, przekonuję, że rzeczywiście warto podjąć wysiłek stania się świętym. To jest możliwe!

autor opinii: Anna Szuster

Z zapartym tchem

Nie mogłam się oderwać od słuchania. Z pewnością puszczę ją moim córkom jak beda nastolatkami.... serdecznie polecam...

rewelacja

Uwielbiam. To jest jeden z powodów dla ktorego rano chętniej wsiadam do samochodu i jadę do pracy. Słucham i płaczę. Słucham i się śmieję. I często jest tak ze rozwiewają się moje dylematy. Polecam każdemu kto lubi słuchać mądrych ludzi nie madrujacych się tylko mówiących to co na dnie serca każdego człowieka leży gdzieś przygniecone i mało odważne by się zbudzic

autor opinii: Małgorzata

Poruszająca

Słuchanie Ks. Piotra to niezłe przeżycie, trafia w sedno, porusza do głębi, w prosty sposób wyjaśnia jak odnaleźć sens i radość życia bo być świętym to właśnie odnaleźć tą radość życia i trwać w Jezusie... polecam szczerze

autor opinii: Boguslawa Koniecka

Krótko i na temat!

Audiobooka "Wstań! Albo będziesz święty, albo będziesz nikim" ks. Piotra Pawlukiewicza słucha się "jednym tchem". Nagranie podzielone jest na dwie płyty, z których każda składa się z kilku wyodrębnionych części. Formuła umożliwia więc słuchanie konferencji w niedługich fragmentach- w domu czy w drodze do pracy. Wymówka "nie mam czasu" w tym wypadku już nie zadziała! ;)

Posłuchaj, jeśli chcesz przekonać się, że życie święte jest w zasięgu każdego z nas. To życie na 100%- ekscytujące, pełne radości i przygód. Życie, którego reżyserem jest sam Bóg!

autor opinii: Katarzyna Chrząszcz

Po prostu świetna płyta, taka o życiu , zbawne komentarze księdza Pawlukiewicza ! Warto zabrać do auta i słuchać w każdej chwili. Gorąco polecam !

autor opinii: Joanna

Coekawy

Coś co warto odsłuchać. Ciekawe spojrzenie na wiele problemów w życiu wiary.

Wstań! Albo będziesz święty, albo będziesz nikim

"Jeśli musisz mówić, kim jesteś jesteś Nikim". Wstań, kochaj , bądź święty.

autor opinii: Dorota Tomczak

ks. Pawlukiewicz mówi dość chaotycznie. Przedstawia w swojej konferencji krótkie sentencje jakby chciał powiedzieć jak najwięcej w krótkim czasie...
Wprowadza zabawne historie dzięki czemu słucha się go dalej. Druga część moim zdaniem jest ciekawsza. Zawsze dobrze posłuchać mądrych rzeczy a przykłady z życia przemawiają do nas najszybciej :)

autor opinii: Kasia K

Rewelacja!!!

"Wstań! Albo będziesz święty, albo będziesz nikim" - jedna z najlepszych płyt do słuchania w samochodzie. Ksiądz Piotr jest rewelacyjny, Jego płyty słucha się z otwartym umysłem, duże poczucie humoru, oraz fantastyczne i proste przykłady jak winien postepować prawdziwy chrzescijanim. Moge jej słuchac na okrągło i sie nie znudzi. Polecam każdemu . Tak w ogóle to ksiądz piotr Pawlukiewicz jest moim ulubionym księdzem, którego słucham przez internet i na płytach CD Polecam rewelacja.

autor opinii: Urszula Orłowska

Jestem bardzo zadowolona!

Jestem bardzo zadowolona z przesyłki, paczka przyszła bardzo szybko a płyta którą zamówiłam bez żadnych zarzutów. Do tego miły prezent w postaci zakładki i dołączonego dobrego słowa zachęcającego do odsłuchania zamówionych rekolekcji ks. Pawlukiewicza.
Serdecznie polecam!

autor opinii: Dorota Wolska

Konkretnie i z humorem

Genialny przekaz, prosto, z humorem, bez owijania w bawełną. To moja pierwsza styczność z Księdzem Piotrem Pawluśkiewiczem i na pewno nie ostatnia. Lubię jak nazywa się rzeczy po imieniu a Ksiądz Piotr mówi jak jest i jak ma być. Polecam wszystkim, którym potrzebna jest jasna motywacja i konkretne cele. Słuchałem już dwukrotnie, ale wiem że będę do tego wracał.

autor opinii: Marek Penc

Pozycja godna polecenia

Książka na płycie CD wycisza, uspokaja i rozśmiesza. Książka dociera do dzieci, młodzieży i starszych. Książka o życiu i dla życia. Polecam warto ją mieć w domku.

autor opinii: Anna Chojecka

opinia audiobuka

bardzo dobry audiobuk, wart polecenia

autor opinii: Krzysztof Opanowicz

Od Tomasza

Wszystkie myśli ks. Pawlukiewicza zawarte na płycie jak zwykle genialne i głębokie.
Minusem wg mnie jest to, że materiał sprawia wrażenie obrobionego, poszatkowanego i skrótowego. Coś w rodzaju pigułki rekolekcyjnej dla zabieganego człowieka. Ja osobiście wolę, kiedy materiał jest w całości.

autor opinii: Tomasz Urbaniak

Wstań!

Ksiądz Pawlukiewicz - to człowiek, który wie jak mówić do ludzi, jak przekazać to, co trudne słowami zrozumiałymi dla wszystkich. Mogę go słuchać godzinami i nawet jeśli teksty się powtarzają, to człowiek zawsze znajdzie w nich coś dla siebie, dla serca.
Bardzo polecam:)

autor opinii: Asia

Opinia książki

Prawdopodobnie moja opinia nie jest obiektywna ponieważ czytam i słucham wszystko ks Pawlukiewicza więc jestem zachwycona i uważam że jest to tematyka ponadczasowa przeznaczona dla każdego niezależnie od wiku.

autor opinii: Aneta Kania

prywatna

Tym razem przeciętna.

autor opinii: Barbara Kowol

Duch Święty prowadzi

Duch Święty prowadzi Ks. Piotra rownież w tej pozycji co powoduje , że jest ona niezwykle pomocna dla poszukujących Boga i swojej drogiżyciowej. Polecam z czystym sercem.

autor opinii: Sylwia Widomska

Świetne

Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Transakcja przebiegła bez problemów. Audiobook rewelacyjny. Wspaniałe poczucie humoru ks. Piotra. Bardzo wartościowe przesłanie. Przesłuchiwałam je kilka razy i zawsze coś mnie dotykało. Dziękuję i polecam!!!

autor opinii: Natalia Kulpaka

Audiobook super! Polecam bardzo. Jestem też bardzo zadowolona z realizacji zamówienia przez osoby obsługujące księgarnię. Pierwszy raz spotkałam się z taką miłą obsługą.

autor opinii: Beata Czerniejewska

niesamowita

Polecam .polecam ,polecam , każdy powinien przesłuchać, bardzo trafny obraz współczesnych chrześcijan, ich lęków . Charyzmatyczny Piotr Pawlukiewicz sypie przykładami z rękawa przez co przekaz staje się wiarygodny. Dodaje odwagi w pozostaniu wiernym chrzescijanskim wartościom.

autor opinii: Daga

polecam gorąco

Duchowe treści dla każdego prezentowane w sposób przykuwający uwagę. Można słuchać i słuchać i za każdy razem odnajduje się coś nowego.

autor opinii: Anna

Niezwykły Ksiądz Niezwykłe książki

JESTEM POSIADACZKĄ słuchaczką I CZYTELNICZKĄ WSZYSTKICH KSIĄŻEK Księdza Pawlukiewicza Książki te są przepojone charyzmą mądrością i Duchem Świętym jakim jest obdarzony autor. Książki Księdza czyta cała moja rodzina i zawsze wszyscy są zachwyceni Są one wyjątkowe WIELKI TALENT I WIELKI DAR -UWIELBIAM TE LEKTURY

autor opinii: Justyna Izabela Rogozinska

Jeżeli wątpisz posłuchaj!

Wszystkie pozycje ks. Piotra Pawlukiewicza są godne polecenia. Cieszę się że powstało nagranie które można słuchać w podróży i nie tylko.
Jeżeli ktoś ma wątpliwości co do swojej wiary to powinien posłuchać realnego drogowskazu.
Gorąco polecam wszystkim nie do końca rozumiejącym wiarę.

autor opinii: Barbara Kaczmarek

świetna książka polecam ją wszystkim, zresztą dla mnie ksiądz Pawlukiewicz to najlepszy kaznodzieja w Polsce w tej chwili i dzięki niemu księża wzięli się do roboty jeśli chodzi o kazania, szkoda, że teraz mniej słyszy się o nim

autor opinii: Sandro Barbieri

Albo, albo - sam wybierasz

Cudownie było znów posłuchać ks. Pawlukiewicza z jego słowami tak bardzo trafiającymi prosto w serce, budzącego znów ducha, pragnienie, tęsknotę za Bogiem i wiarę w to, że ja naprawdę mogę być święta, moim celem jest niebo, ja chcę być święta!

autor opinii: Justysia

Przereklamowane.Spodziewałam się czegoś dłuższego. Mówiąc szczerze trochę się rozczarowałam. Przykłady powszechnie znane z homilii internetowych. Jak za tę cenę to zbyt krótkie nagranie.Nastawienie i oczekiwanie też przez liczne zapowiedzi i reklamę nagrań miałam wielkie. A może ja jestem w słabej formie i marudzę a najprędzej jedno i drugie. Polecam Poszukiwacze pereł . O . Tomasza Nowaka

autor opinii: Małgorzata Rybska

wspaniały Pawlukiewicz

Wciąż nie mogę się nadziwić, jak mu się to udaje, że mówi w tak prosty sposób i tak głęboko dotyka sumienia. Po tej konferencji naprawdę ma się siłę i chęć, żeby WSTAĆ i zawalczyć o wielkie sprawy :)

autor opinii: Ruda

Naprawdę warto...

Już zakupiłam i oczywiście już wysłuchałam... Pewnie jeszcze wielokrotnie posłucham, bo to nie jest coś "na jeden raz"... Polecam, bo naprawdę warto.

autor opinii: Iwona

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: CD / DVD Box
Wydawca: Rób to co kochasz, RTCK
Autor: ks. Piotr Pawlukiewicz
Rok wydania: 2016
EAN: 9788364855535
ID: 347575

Zobacz również

Wstań! Albo będziesz święty, albo będziesz nikim
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...