TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Pełna ulga w świętości. Jak Boża dobroć uwalnia nas od wszelkiego zła?

W pierwszej chwili tytuł książki może wydać się trochę dziwny, gdyż ludzie z reguły nie myślą o świętości jako o czymś, co przynosi ulgę. Świętość kojarzy się raczej z czymś trudnym do osiągnięcia, szczerze powiedziawszy, nudnym, choć może koniecznym (jak czyszczenie zębów), z poziomem duchowości, który pewnego dnia być może zdołamy osiągnąć. Ale ulga?

Spójrzmy jednak na to w taki sposób: zapytaj dziewczynę cierpiącą na anoreksję, jak by się czuła, gdyby jedzenie przestało być dla niej jakimkolwiek problemem i gdyby już nigdy nie musiała się zadręczać dietą ani ćwiczeniami. Albo mężczyznę zmagającego się z zazdrością, co by poczuł, gdyby pewnego dnia rano obudził się, stwierdzając, że cała zazdrość zniknęła bez śladu. Albo furiata, nagle uwolnionego od wszelkiej złości; czy alkoholika całkowicie wolnego od uzależnienia.

Pomyśl o czymś, z czym sam się nieustannie zmagasz i zadaj sobie pytanie: "Jak wyglądałoby moje życie, gdybym już nigdy nie musiał z tym walczyć?". Sądzę, że odczuciem byłaby właśnie ulga. Głęboka, pełna ulga.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Logos
Autor: John Eldredge
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 222
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788363488284
ISBN: 978-83-63488-28-4
ID: 277877

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Pełna ulga w świętości. Jak Boża dobroć uwalnia nas od wszelkiego zła? Pełna ulga w świętości. Jak Boża dobroć uwalnia nas od wszelkiego zła?
38.59 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...