TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Wszystko jest po coś

Ocena:
(4 opinii)

Moje wspomnienia z pobytu w szpitalu i długiej rehabilitacji są po to, aby dać ludziom do myślenia. Aby przygotować niektórych na miękkie lądowanie w razie życiowego wirażu.

Celowo opowiadam o domu rodzinnym, o młodości, szkole, harcerstwie i moim sposobie wychowywania dzieci. To wszystko daje mi siłę. Daje nam siłę. Bez tego moja opowieść byłaby niepełna. Jestem pewien, że gdyby nie bliscy, którzy byli przy mnie w najtrudniejszych chwilach, nie miałbym siły walczyć.

Gdyby nie moja wiara, nie widziałbym w tej walce sensu. Wszystko jest po coś. Mój wypadek był po to, żeby dać świadectwo innym. Wierzę, że to ma sens, że w dniu wypadku dostałem "z góry" nową listę zadań. Do tego przekonania musiałem jednak dojrzeć. Zdałem sobie z tego sprawę dopiero po wypadku.

Nigdy wcześniej nie spotkałam człowieka tak absolutnie szczerego i prostolinijnego jak Krzysztof. Nie waży słów, nie kalkuluje, nie kluczy. Na każde pytanie odpowiada bez umizgów. Jeśli nie wie, zastanawia się.

Mira Suchodolska

Opinie naszych Klientów (4 opinii)Napisz swoją opinię

warto przeczytać

historia, jaka spotkała Krzysztofa Ziemca i jego rodzinę, jest poruszająca. warto przeczytać. polecam.

autor opinii: Magdalena L.

Wspaniała

Wspaniała lektura. Świetne spojrzenie na cierpienie. Budująca książka

autor opinii: Jadwiga Janicka

Polecam!

Szczerze polecam! Pan Krzysztof Ziemiec w wywiadzie z Panią Mirą Suchodolską bez cenzury, wstydu czy zwyczajnego koloryzowania przedstawia nam sylwetkę człowieka, który doskonale zna sens ludzkiego cierpienia, promuje wartości rodzinne, umie docenić nawet najmniejszą pomoc.Piękna, niezwykle poruszająca i kipiąca autentycznością książka zawierająca wiele prawd o życiu...Nie sposób się oderwać! Po przeczytaniu skłania do wielu refleksji.

autor opinii: Justyna B.

świadectwo

Piękne świadectwo, proste i bardzo prawdziwe. Polecam

autor opinii: Agnieszka Waluk

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo M
Autor: Krzysztof Ziemiec
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 148
Wymiar [mm]: 140x205
EAN: 9788375954180
ISBN: 978-83-7595-418-0
ID: 243917

Zobacz również

Wszystko jest po coś
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...