TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Wybór i rozeznanie woli Bożej. Droga do pełni życia

Czy być niezależnym od Boga oznacza być szczęśliwym?

W głębi serca człowieka istnieje pragnienie pełni, które daje nam poczucie sensu życia. W chrześcijańskiej duchowości jedynym sposobem na odkrycie tej pełni jest rozeznanie woli Bożej i życie zgodne z nią.

Często w pogoni za wymarzonym szczęściem wielu ludzi żyje tak, jakby Boga nie było. Żywimy przekonanie, że jesteśmy w stanie sami decydować, kiedy, gdzie i jak przeżyć swoje życie, w rzeczywistości jednak pozostajemy wobec niego bezsilni i często nas ono przerasta.

Kluczem do życia zgodnie z wolą Bożą jest otwarcie się na doświadczenie Bożej ojcowskiej miłości. Dopiero w tej perspektywie jesteśmy w stanie odkryć nasze powołanie, drogę i sens życia.

Książka ta to propozycja dla tych wszystkich, którzy stoją wobec pytań i dylematów dotyczących ich miejsca w świecie. Jest zbiorem wskazówek i przewodnikiem pomocnym w drodze rozeznawania i dokonywania wyborów prowadzących do wzrostu duchowego.

Paweł Drobot CSsR (ur. 1971) jest dyrektorem Centrum Apostolstwa i Duchowości Redemptorystów oraz Domu Rekolekcyjnego Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie. Prowadzi rekolekcje parafialne oraz rekolekcje uzdrowienia wewnętrznego. Jest także członkiem komisji do spraw ewangelizacji w Konferencji Redemptorystów Europy.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Homo Dei
Autor: Paweł Drobot CSsR
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 198
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788362579518
ISBN: 978-83-62579-51-8
ID: 239623

Zobacz również

Wybór i rozeznanie woli Bożej. Droga do pełni życia
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...