TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Wygrać duchową walkę

Ocena:
(1 opinii)

Wielu ludzi, nawet uważających się za chrześcijan, traktuje postać szatana jako przeżytek jakichś przestarzałych tradycji. Jednak Kościół, wspierany świadectwem egzorcystów, mistyków i świętych, mówi jasno: Nasz Przeciwnik istnieje i bez przerwy „jak lew ryczący krąży, szukając, kogo pożreć” (1 P 5,8).

Dlatego musimy być czujni i gotowi do walki z nim w każdej chwili. Aby walka ta była skuteczna, powinniśmy nauczyć się sztuki jej prowadzenia i zwyciężania w duchowych bitwach.

W nauce każdej sztuki ważną rzeczą jest dobry podręcznik, napisany przez znającego się na rzeczy autora. Takim właśnie podręcznikiem, jeśli chodzi o walkę duchową, jest niewątpliwie książka o. Descouvemont.

Swój intensywny kurs sztuki walki z mocami ciemności rozpoczyna on od szczegółowego zdemaskowania oszukańczej taktyki, którą stosuje diabeł. Następnie w sposób jasny i rzeczowy tłumaczy, jak możemy i powinniśmy mu odpowiadać, aby z tych zmagań wyjść zwycięsko, jaką duchową bronią dysponujemy i do jakich sojuszników możemy się odwoływać.

Przygotowuje nas też do ostatniej walki, którą stoczymy u kresu naszej ziemskiej pielgrzymki, by potem oczekiwać na udział w definitywnym zwycięstwie, jakie Chrystus odniósł raz na zawsze nad grzechem i śmiercią.

Ojciec Pierre Descouvemont jest znanym rekolekcjonistą, doktorem teologii. Prowadzi szkołę modlitwy. Był doradcą wspólnot Équipes Notre-Dame (1991–1998). Opublikował wiele książek, z których w Polsce ukazały się m.in. Nie upadaj na duchu! List do córki marnotrawnej oraz Ręce Jezusa.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Wygrac walke

Wlasnymi silami nie mamy szans oprzec sie pokusa zlego.Tylko w Chrystusia jest nasza sila i moc. i z Jego pomoca mozemy wszystko.Ksiazka ta dala mi swiatlo na niektore sytuacje w moim zyciu i uczy jak sobie z nimi radzic.

autor opinii: Karolina M

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: Pierre Descouvemont
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 249
Wymiar [mm]: 135x195
EAN: 9788374825252
ISBN: 9788374825252
ID: 329604

Zobacz również

Wygrać duchową walkę
29.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 1-3 dni
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...