TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Wykonało się. Odnaleźć zwycięstwo nad grzechem

Ocena:
(1 opinii)

Uwolnij się raz na zawsze z mocy grzechu!

Jeśli nienawidzisz swoich ciągłych upadków w grzech; jeśli martwi cię opanowujący twoje życie nawyk; jeśli wołasz do Boga, aby uwolnił cię z sideł wroga; jeśli czujesz się bezradny, słaby i przygnębiony w obliczu pokus - to jest dobra nowina!

Bóg przygotował dla ciebie absolutną wolność. On uczynił dla ciebie osiągalne nie tylko przebaczenie wszystkich twoich grzechów i wynikającego z nich poczucia winy, ale również uwolnienie od wszelkich więzów.

Koncepcja Nowego Przymierza brzmi teologicznie i teoretycznie. Jednak David Wilkerson ze znaną sobie przejrzystością i serdecznością opisuje ją w sposób przystępny dla wszystkich wierzących.

Pokazuje, jak poprzez zapewnienie wspaniałego Nowego Przymierza Bóg dał ci wszelkie duchowe środki, jakich potrzebujesz do pokonania opanowujących twoje życie grzechów.

Tutaj, na stronach znakomitego nauczania Davida, możesz być uzdolniony do powstrzymania pozornie nieskończonego cyklu grzechu i wyznawania, grzechu i wyznawania...

Prawdziwa przemiana, odnowiona nadzieja i trwały pokój - mogą być dzisiaj twoje!

David Wilkerson (1931-2011) był założycielem Teen Challenge i World Challenge oraz długoletnim pastorem kościoła Times Square Church w Nowym Jorku. Jest autorem ponad 30 książek, w tym takich bestsellerów, jak "The Cross and the Switchblade" ("Krzyż i sztylet") oraz "God Is Faithful" ("Bóg jest wierny"). Aż do dnia swojej śmierci służył ludziom na całym świecie.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Książka, która wniesie wiele w życie każdego poszukującego świętości chrześcijanina. Polecam

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Szaron
Autor: David Wilkerson
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 176
Wymiar [mm]: 144x205
EAN: 9788363271275
ISBN: 9788363271275
ID: 282872

Zobacz również

Wykonało się. Odnaleźć zwycięstwo nad grzechem
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...