TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Z piekła do nieba

Ocena:
(8 opinii)

Jezus przynosi niebo tam, gdzie kiedyś było nasze piekło.

Zdarza się, że życie przynosi nam cierpienie tak wielkie, że wydaje się, że nie zdołamy go znieść. Co można zrobić? Złorzeczyć Bogu?

Merlin Carothers, autor bestsellera "Moc uwielbienia", podpowiada drogę radykalnie inną, wręcz szokującą. Zachęca do absolutnego poddania się Bogu, dziękowania Mu w największych trudnościach, uwielbienia, mimo osobistego piekła. Wtedy Bóg będzie czynił w naszym życiu cuda.

Chciałbyś doświadczyć takiej mocy modlitwy? Zastanawiasz się, jak można dziękować Bogu za trudne sytuacje? A może nawet próbowałeś się tak modlić, ale masz wrażenie, że u Ciebie to “nie działa”?

W takim razie zobacz, jak przełamać 4 główne bariery, które na co dzień “blokują” naszą modlitwę i nie pozwalają, aby była naprawdę skuteczna. Poznaj też historię samego autora, który opowiada, jak wyglądały jego początki z modlitwą uwielbienia i jak krok po kroku się na nią otwierał.

Sięgnij po tę wyjątkową lekturę i pozwól, żeby Twoja modlitwa uwolniła uzdrawiającą moc Boga również w Twoim życiu!

Błogosławienie Boga w każdej sytuacji, do którego gorąco zachęca Carothers, to nie nowinka duszpasterska zza oceanu. To styl życia.

„Gość Niedzielny”

Opinie naszych Klientów (8 opinii)Napisz swoją opinię

POLECAM

Polecam książkę. Wiara w Boga Prawdziwego to podstawa każdego Życia. Nasz Stwórca bardzo nas kocha, dlatego też i wymaga. Jego plany wobec nas są inne, niż my sobie wyobrażamy i czasami trudno się z tym pogodzić. Uważam, że to wszystko co Pan Bóg dla nas robi, to robi z Miłości. Autor przedstawia w tej książce dowody i świadectwa potwierdzające Miłość Boga, która chce nas przyciągnąć do siebie. Serdecznie polecam

autor opinii: Zofia P.

Kopciuszek735@gmail.com

Tak się akurat składa,że to mnie dotyka cierpienie tak wielkie,że chwilami nie jestem tego w stanie znieść i właśnie w takich momentach jedyne co przynosi mi ulge to oddawanie
Chwały:-).

autor opinii: Iza Szymanska

Wielkie odkrycie

Ta książka, może odmienić niejedno życie na lepsze.Bardzo gorąco polecam.

autor opinii: Maria Mazur

Z piekła do nieba

"Skoro przyjmujemy od Boga dobro, to czyż nie powinniśmy przyjąć z Jego ręki także zła?" (Hi 2,10) i jeszcze jeden cytat: "... Synu mój, nie lekceważ karcenia Pana, nie upadaj na duchu, gdy on Cię doświadcza. Bo kogo miłuje Pan, tego karci, chłoszcze zaś każdego, którego za syna przyjmuje." (Hbr 12, 5-6). Te słowa z Pisma Świętego polecam wszystkim, a szczególnie tym, których dotknęło ogromne cierpienie. Merlin Carothers w treści swojej książki proponuje drogę poddania się woli Bożej i dziękowania za każdą, nawet bardzo trudną sytuację, jaka nas spotyka. Autor potwierdza to licznymi przykładami z własnego życia, a także innych ludzi, które opisuje w książce.
Polecam tę książkę wszystkim, a zwłaszcza tym, którzy nie znajdują sensu nawet w niewielkim cierpieniu.

autor opinii: Kazimierz Wiśniewski

Polecam, zwłaszcza tym którzy szukają drogi do Boga.

autor opinii: Agnieszka

Świetna książka

Wspaniała , odkrywcza książka. Pomocna w kłopotach , jakie obecnie przeżywam. To powinna być nasza obowiązkowa lektura :)

autor opinii: Marzenna

Ta książka dała mi odpowiedź dlaczego modlitwa uwielbienia przestała "działać" w moim życiu. Mam teraz szansę doświadczać na nowo, przemieniającej rzeczywistość mocy tej modlitwy.

autor opinii: Sławek

Pozytywnie zaskoczona!

Bardzo lubię tego autora, bo jego książki zawsze coś we mnie zostawiają. Ale ta ostatnia zaskoczyła mnie jeszcze bardziej pozytywnie :) Czyta się szybko, jak zawsze, a przy tym autor niesamowicie pokazuje, co zrobić, żeby naprawdę Bogu zaufać. Podnosi na duchu!!

autor opinii: K.S.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Esprit
Autor: Merlin Carothers
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 208
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788365349538
ISBN: 9788365349538
ID: 362348

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Z piekła do nieba Z piekła do nieba
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...