TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Zaczarowane nożyczki

Nie taka szkoła straszna! Szczególnie jeśli nauczyciele podejdą z pasją do przygotowywanych zajęć, a uczniowie poświęcą tym zajęciom odrobinę uwagi. Wśród licznych pomocy dydaktycznych znaleźć można propozycje wydawnictwa Księgarnia Św. Wojciecha, które dostarczają metod aktywizujących zajęcia (nie tylko religijne).

Praca z nożyczkami, czasami z klejem i tworzenie własnoręcznie szopki czy witraży to niezapomniane emocje dla dzieci. Przekazywane przy tej okazji wiadomości zapadają szybciej w pamięci, a szkoła zyskuje nowe fascynujące oblicze w oczach najmłodszych. Nie lada energii potrzeba, by odciągnięte od gier komputerowych dzieci znalazły dla siebie coś interesującego spośród proponowanych tematów lekcyjnych. Ich współuczestnictwo w tworzeniu zajęć może się okazać kluczem do sukcesu.

Wystawy prac przygotowanych przez dzieci to czasami najlepsza nagroda dla młodych twórców. Warto więc pokusić się o odrobinę trudu i poświęcić porządek na ławkach, by nasze zajęcia zapadły uczniom w pamięci, w czym zapewne pomogą ww. tytuły.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo Świętego Wojciecha
Ilość stron: 65
Wymiar [mm]: 297x210
EAN: 9788370157357
ISBN: 83-7015-735-1
ID: 20446

Zobacz również

Zaczarowane nożyczki
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...