TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Zakręty ludzkich zmagań

Ocena:
(8 opinii)

Książka jest próbą refleksji nad niektórymi doświadczeniami rozumianymi jako "ludzkie zakręty". Są nimi: samotność, namiętności, poczucie własnej małości i niezaradności, stan duchowego i moralnego osłabienia, gryzące poczucie winy oraz udręka, w którą może nas wprowadzić niewłaściwe rozumienie zasad życia religijnego. Autor proponuje nie tyle sposoby rozwiązywania określonych kwestii, ile styl myślenia i metodę wchodzenia w doznania duchowe, mogące stanowić alternatywę dla sił, które wydają się nie do opanowania.

Opinie naszych Klientów (8 opinii)Napisz swoją opinię

Bardzo dobra pozycja dla poszukujących autentycznej wiary a nie formalizmu religijnego

Szczerze polecam te pozycję. Polecam także Duchowość niedoskonałości. Obie rozjaśniają wiele mitów, zabobonów, formalizmu, faryzeizmu narosłych wokół i na łonie religii katolickiej. Pokazują jak nawiązać osobisty, żywy kontakt z Bogiem, jak usłyszeć Jego głos, jak się do Niego przybliżyć, jak zostać uzdrowionym na duchu i umyśle.

autor opinii: Mk

Szczerze polecam!

Jestem jeszcze w trakcie czytania a w zasadzie pochłaniania treści tej książki ale już mogę powiedzieć że całkowicie mnie oczarowala i polecam ją wszystkim! Z każdego kąta bije ogromne ciepło i mądrość autora. Każde zdanie skłania do głębokiej refleksji nad sobą, innymi i ogólnie nad życiem. Jestem przekonana ze każdy znajdzie na stronach tej książki trochę siebie i mam nadzieję że również Boga z jego miłością do człowieka.

Opinia o książce ,,Zakręty ludzkich zmagań"

Książka bardzo bogata w treść, podejmuje głębokie problemy ludzkiej egzystencji, umieszcza je w relacji do Boga, innych i siebie samego. Wskazuje drogi uzdrowienia i do niego prowadzi.Gratulacje dla Autora Ks. Józefa Pierzchalskiego!

autor opinii: Irena Lemańczyk

Fanka książek ks.J.Pierzchalskiego

Jeżeli ktoś pragnie zagłębić się w SŁOWO BOŻE, jeżeli ktoś nie może zrozumiec EWANGELII proponuję przeczytać tę lub inną książkę tegoż autora.Książka pomocna do medytacji.Gorąco, gorąco polecam.

autor opinii: Anna Wrońska

Polecam

Takich książek nigdy za wiele. Polecam każdemu.

autor opinii: Hanna

wspaniałe kierownictwo duchowe

Znam publikacje ks Pierzchalskiego ze strony Przemiana. Jednak książka przeszła moje najśmielsze oczekiwania! :-) Dostalam odpowiedzi na nurtujące mnie od lat pytania.Ojciec Jozef jest wspaniałym znawcą ludzkiej duszy i posiada intuicyjną wnikliwosc natury czlowieka. Ale przede wszystkim charyzmat sakramentu pokuty i pojednania od Ducha Swietego. Z serca polecam!!

autor opinii: Ewa P.

Polecam!

Z każdą kolejną książką Ks. Pierzchalskiego, coraz bardziej cenię sobie. Jego mądrość.

autor opinii: Beata

Zakręty ludzkich zmagań - Ks. Józef Pierzchalski SAC - opinia książki

Książka wyjątkowa, szczególna i piękna. Polecam poszukującym i nie tylko.

autor opinii: gershwin

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Apostolicum
Autor: ks. Józef Pierzchalski SAC
Rok wydania: 2000
Ilość stron: 232
EAN: 9788370315924
ISBN: 978-83-7031-592-4
ID: 445022

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Zakręty ludzkich zmagań Zakręty ludzkich zmagań
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...