TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Pokonać zniechęcenie. Jak odzyskać radość i nadzieję, by żyć pełnią życia?

Ocena:
(3 opinii)

Każdy z nas nosi w sobie pragnienie cieszenia się życiem. Często stajemy w obliczu wyzwania: jak pokonywać trudności i problemy, które pojawiają się na naszej drodze, by nie utracić radości życia? Albo jak odzyskać radość i nadzieję, gdy ich zabraknie?

Nagromadzenie wielu różnych problemów i wyzwań sprawia, że miejsce radości coraz częściej wypełniają zmartwienia prowadzące do zniechęcenia. A zniechęcenie okrada nas nie tylko z radości życia, lecz i z siły oraz energii, potrzebnych, by skutecznie zmierzyć się z przeciwnościami. Pozbawia także nasz organizm naturalnych możliwości pokonywania chorób fizycznych, wirusów i bakterii.

Zniechęcenie jest jak gęsta mgła. Przestajemy widzieć otaczające nas piękno życia i tracimy orientację w stosunku do przyszłości. Zniechęcenie kradnie nasze marzenia, wiarę i nadzieję. Aby ruszyć w dalszą drogę, musimy wyjść z tej mgły.

Jak zatem pokonywać zniechęcenie w praktyczny sposób? Jak odzyskać utraconą radość i energię, by żyć pełnią życia? Na te pytania każdy powinien znać odpowiedzi oraz wiedzieć, jak działać, kiedy zniechęcenie na nas napiera.

Nie pozwól, by zniechęcenie okradło cię z tego, co w życiu najważniejsze.

Żyj pełnią radości każdego dnia!

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

Beznadziejna książka

Niestety, chwytliwy tytuł to tylko drugie, atrakcyjne opakowanie tej książki na który się niestety skusiłem. Książka o wszystkim i o niczym. Pełno w niej banałów i ogólników. Nic nie uczy, nic nie podpowiada, nie wskazuje na żadne rozwiązania, nie inspiruje, nie motywuje. Odnoszę wrażenie, że autorka tego "dzieła" przechodzi kryzys i sama potrzebuje jakiejś motywacji i inspiracji. Zakupione przeze mnie książki, jeśli są dobre, zostawiam sobie. Te słabe staram się sprzedać. Tej niestety pomimo kilkakrotnego wystawiania na allegro nikt nie chce kupić na wet za 8 zł. Cóż, ja dałem sie nabrać ale widać że inni są mądrzejsi ode mnie.

autor opinii: Robert D

doskonała pozycja:)

doskonała książka:) Autorka rozkłada na czynnniki pierwsze patomechanizm zniechęcenia. Jednocześnie podaje bardzo cenne i skuteczne wskazówki jak sobie z nim radzić i jak do niego nie dopuszczać. Dziękuję za tę książkę i gorąco ją polecam wszystkim, którzy czują że dotyka ich wypalenie, zniechęcenie czy jakakolwek blokada.

autor opinii: Barbara G.

Polecam

autor opinii: Michał

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Koinonia
Autor: Alina Wieja
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 168
Wymiar [mm]: 135x195
EAN: 9788364489242
ISBN: 9788364489242
ID: 384203

Zobacz również

Pokonać zniechęcenie. Jak odzyskać radość i nadzieję, by żyć pełnią życia?
19.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...