TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Zanurzeni w chrzest święty

Odkryj na nowo skarb, który posiadasz już od dawna! Chodzi o Chrzest Święty i całe dobro, jakie z niego wypływa.

Ta książka to nieoceniona pomoc i wsparcie duchowe dla wszystkich przygotowujących się do tego sakramentu. Polecamy ją zarówno rodzicom, duszpasterzom, jak i osobom świeckim.

Gwarantujemy, że po przeczytaniu na nowo odkryjesz moc własnego chrztu.

Odkrycie na nowo znaczenia sakramentu chrztu świętego ukazuje pozytywne relacje między Bogiem a człowiekiem kształtujące się przez całe życie, gdy ten zostaje zanurzony w wodzie i Duchu Świętym. Przygotowanie do chrztu świętego i potem realizacja zobowiązań, które zostały przyjęte w trakcie tego sakramentu, sprawiają, że pogłębia się bliskość z Bogiem, który już nie jest traktowany jako ktoś, komu zależy na wymierzeniu kary, ale jest nieustannie blisko swojego dziecka, któremu obiecał opiekę. Pozytywne wychowanie moralne dziecka - poprzez ukazywanie mu swojej relacji z Bogiem, troski o Słowo Boże i życie sakramentalne - staje się dla wielu rodzin nowym początkiem, od którego rozpoczyna się przygoda z Bogiem.

Teresa Borkowska OPs - matematyczka, teolożka i biblistka. Pracuje jako nauczycielka w szczecińskim liceum. Założycielka Szkoły Biblijnej w Szczecinie.

Paweł Pawlikowski OP - duszpasterz rodzin z małymi dziećmi, opiekun grupy modlitewnej Pneumatofora, góral z krwi i kości. Założyciel Szkoły Biblijnej w Szczecinie.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: WAM
Autor: Teresa Borkowska OPS, Paweł Pawlikowski OP
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 224
Wymiar [mm]: 142x202
EAN: 9788327715524
ISBN: 9788327715524
ID: 420696

Zobacz również

Zanurzeni w chrzest święty
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...