TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Zbuduj z Orzechem. Myśli na każdy dzień

Budowanie ludzkiego życia przypomina budowę domu. Potrzebny jest plan działania, wykonywania kolejnych robót i ktoś, kto tymi pracami pokieruje. O ile projekt i architektura budowli należą całkowicie do Boga, o tyle dobrze jest, gdy w porę znajdziemy dobrego kierownika budowy.

Ks. Stanisław Orzechowski od wielu lat sprawdza się w roli kierującego pracami na budowach wznoszonych w ludzkich duszach. Zna wytrzymałość fundamentów. Wie, który z duchowych materiałów zapewnia trwałość i długowieczność.

Wie, czego trzeba użyć, aby we wnętrzu serca nie było przeciągów i deszcz nie przemoczył dachu. Kieruje budową z czułością matki, ale i ze stanowczością ojca. Walczy z lenistwem pracowników.

Często buduje na zgliszczach. Zdarza się, że najpierw musi zdecydować o rozbiórce wcześniejszej budowli, aby wznieść nową, zgodną z planem Stwórcy.

Seria „Zbuduj z Orzechem” to zbiór myśli kierownika budowy życia na każdy dzień miesiąca. Pomocna tym, którzy chcą zbudować dobre i piękne gmachy życia: czyste od pleśni grzechu i zabezpieczone przed korozją egoizmu. Sięgające do Nieba, zgodne z planem Architekta. Całkowicie oparte na skale Dekalogu – jedynym fundamencie, na którym można budować dom ludzkiego życia.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: DA Wawrzyny
Autor: ks. Stanisław Orzechowski
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 69
EAN: 9788394332648
ISBN: 978-83-943326-4-8
ID: 445352

Zobacz również

Zbuduj z Orzechem. Myśli na każdy dzień
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...