TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Wysiłek Wierności. Rozmowy z moim panem. Tom 2

Ocena:
(5 opinii)

Czym jest wierność w miłości? Czy trzeba się jej nauczyć? Jak podjąć trud wierności? Z tego, co napisała s. Teresa wynika, że wierność to codzienność…(z recenzji Magdaleny Frąckiewicz)

Każdego z nas Chrystus zaprasza do osobistego dialogu. Zapiski współczesnej siostry zakonnej, pisane są w formie rozmowy ucznia ze swoim Mistrzem, mogą być pomocą dla każdego, kto pragnie żyć z Jezusem na co dzień.

Opinie naszych Klientów (5 opinii)Napisz swoją opinię

Wspaniała książka

Polecam tą książkę każdemu kto chce pogłębić swoją relację z Panem Bogem poczuć się jego dzieckiem i zrozumieć, że bez Niego nie możemy nic...
Polecam kolejne tomy są kontynuacją pierwszego i drugiego.
Najlepszą recenzją dla tych pozycji jest fakt, iż ja nie wyobrażam sobie dnia bez lektury którejkolwiek z nich.
P.S.
Byłoby miło gdyby można było kupić u Państwa tomI pt. "Każda Chwila to Miłość" - Rozmowy z moim Panem.

Serdecznie pozdrawiam zespół wydawnictwa i dziękuję za własnoręcznie wypisane życzenia "miłej lektury":) to bardzo miły akcent. Wszystkiego dobrego.

autor opinii: Agnieszka

super

Dziękuję Panu Bogu za siostrę Tersę Comieniec za jej dziennik,ktory umacnia moją wiarę, wzmacnia ufnośćw Bożą Wolęi pogłębia wiedzę. Pozdrawiam

autor opinii: Ewa

JUSTYNA

ja szukalam w tej ksiazce odpowiedzi,doradztwa,Boga.W najciezszych chwilach dla mnie ktos pozyczyl mi 'rozmowy z moim panem' ,ale inny tom,ktorewgo szukam.W tomie 2 'wysilek wiernosci' nie ma rad jako takich 'uniwersalnych'. Jest to ksiazka dla ludzi ,ktorzy chca po przez swoje zachowanie zblizyc sie do Boga,ktorzy nie wiedza jak to zrobic,wydaje mi sie ,ze BOG indywidualnie w tej ksiazce pokazuje bledy wiary,co zrobic by byc niego blizej zaczynajac od nas samych.

autor opinii: justyna m

Miłosny dialog z Jezusem

Jestem bardzo szczęśliwy mogąc przeczytac książke "Wysiłek wierności. Rozmowy z moim Panem - tom II". Przeczytalem tę książkę jednym tchem i powracam ciągle na nowo do zawartych w niej tekstów.

Cos wspaniałego, bardzo odkrywczego i budujacego, odnośnie wiary w Boga. Tekst książki, jako bardzo osobisty dialog-rozmowa samej autorki książki Teresy Chomieniec z Jezusem (glosem wewnetrznym, ktöry ona odbiera w swoim sercu) uczy każdego czytajacego w niesamowicie radosny i odkrywczy sposöb milosnego i ufnego obcowania z Jezusem.

Książka pozostawiła niezatarty ślad w mojej duszy.

W taki prosty sposób chcę teraz i pragnę kochać Jezusa dla Niego Samego, a w Nim, z Nim i dla Niego, każdego drugiego człowieka, bliźniego.

Tom pierwszy mam już, jako wydanie po niemiecku.

Bordzo pragnę nabyć' wszystkie inne tomy: 1, 3 i 4 po polsku, bo właśnie czytając po polsku, najbardzej odczuwam Ducha Jezusa.

Mogą być trudności, bo wydania te są aktualnie wyczerpane?

Jeśli jednak jest to tylko możliwe, to proszę zamówić dla mnie te wydania i niezwłocznie mnie powiadomić.

Kupię je natychmiast.


autor opinii: Jacek Kosdruy

Nauka życia z Jezusem w Jego Sercu i Jego Krwi

Sam Pan Jezus jest tu Nauczycielem, a uczennicą Siostra Teresa Chomieniec MSC, autorka. przez którą On zwraca się do każdego z nas.
Poniższy cytat jak w kapsułce zawiera treść subtelnie rozwijaną na kartach książki:
"Pragnę, abyś w każdej chwili, w każdej sytuacji,w każdym położeniu kochała mnie całym sercem,umysłem, wolą, uczucim, spojrzeniem, każdym gestem,udrzeniem serca, całą sobą. To jest wysiłek i pragnę, abyś o to się starała żyć tylko dla Mnie w zwykłych małych sprawach, ukryta w Moim Sercu."
Jest to bezcenna książka dla tych, którzy od samego Jezusa chcą się uczyć kochać Jego i ludzi i pozwolić Mu, aby nas obmył Swoją Najświętszą Krwią.

autor opinii: Stanisława K.Grotowska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Pomoc. Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
Autor: Teresa Chomieniec
Ilość stron: 230
Wymiar [mm]: 110x180
EAN: 9788372568403
ISBN: 83-7256-840-5
ID: 50983

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Wysiłek Wierności. Rozmowy z moim panem. Tom 2 Wysiłek Wierności. Rozmowy z moim panem. Tom 2
12.92 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...