TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Zmanipulowany umysł

Ocena:
(4 opinii)

Wiele poglądów dotyczących naszej moralności zależy od tego, jak zostaliśmy wychowani i jak patrzymy na świat. Często słyszymy: „Każda kobieta powinna mieć prawo wyboru, a każdy człowiek prawo do postępowania według własnego sumienia”.

Autor w swojej książce przedstawił tezy, którymi posługują się zwolennicy aborcji, in vitro oraz teorii gender, obala mity z nimi związane i konfrontuje je z przeprowadzonymi badaniami na ten temat. Zachęca do nowego spojrzenia na kontrowersyjne tematy i zaprasza do rzeczowej dyskusji.

Zwraca również uwagę na manipulacje, z jakimi często spotykamy się w mediach, mających na celu popieranie „przemysłu aborcyjnego”. Równocześnie szanuje szlachetne intencje i wrażliwość osób, które nie zawsze sobie zdają sprawę, że in vitro czy aborcja nie ma na celu dobra drugiego człowieka, ale stanowi źródło zdobywania pieniędzy kosztem cudzego cierpienia.

Opinie naszych Klientów (4 opinii)Napisz swoją opinię

Książka super, otwiera oczy i dużo wyjaśnia, polecam :)

autor opinii: Sylwia

Przydatna książka - warto przeczytać, zwłaszcza dla młodych ludzi.

Super! Niezbędnik konserwatysty i katolika

Książka jest super! Rzeczowe argumenty, bardzo potrzebne informacje do różnych dyskusji. I samemu warto te tematy zgłębić. Weszłam na stronę, żeby polecić znajomym link, gdzie można książkę kupić i pomyślałam, że zostawię opinię :)

autor opinii: Agnieszka Sklorz

WARTOŚCIOWA

Posiadam te książkę i jestem w trakcie lektury. Jest to w moim przekonaniu wyśmienita publikacja, z którą powinni się zapoznać ci z prawa, ci z lewa i ci niezdecydowani. Autor sięga po bardzo sensowne argumenty, nie gra na emocjach ani uczuciach religijnych. Sam intelekt wystarczy. Polecam Zbigniewa Kaliszuka i księgarnię!

autor opinii: Czytelniczka

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo M
Autor: Zbigniew Kaliszuk
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 466
Wymiar [mm]: 140x202
EAN: 9788380431119
ISBN: 978-83-8043-111-9
ID: 354187

Zobacz również

Zmanipulowany umysł
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...