TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Zranione serce. Stracić miłość

Ocena:
(1 opinii)

Skoro Bóg jest blisko skruszonych w sercu, to dlaczego Kościół wzbrania osobom zranionym w sercu wchodzić w żywy i intymny kontakt z Nim? Są dwie możliwości: albo nauka Kościoła jest fałszywa, a Pan nie jest tak miłosierny jak się mówi, albo nauka jest prawdziwa, lecz Kościół staje między Pasterzem a zagubionymi owieczkami, uniemożliwiając mu wzięcie ich na ramiona i radosne odniesienie do domu.

Często w ten sposób odbierana jest aktualna postawa Kościoła katolickiego względem osób rozwiedzionych i powtórnie zawierających związek małżeński, zwłaszcza w kwestii wykluczenia ich z sakramentów. Właśnie stąd, z tej alternatywy nie do przyjęcia - że Pan bądź Kościół pozbawiony jest miłosierdzia - bierze się ta książka, której celem jest wyjaśnienie problemu i uwolnienie go z ograniczonych opinii, jakie często go opisują.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Książka Zranione serce stała się odpowiedzią na wiele nurtujących mnie pytań. Tekst dobrze się czyta, napisana językiem zrozumiałym dla każdego czytelnika. ponadto chciałabym zaznaczyć, że dostawa od Państwa zamówionych pozycji była równięż załatwiona prpfesjonalnie

autor opinii: EdytaSZewczyk-Kiraga

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Bratni Zew
Autor: A. Fumagalli, A. Conci, M. Paleari
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 144
Wymiar [mm]: 130x210
EAN: 9788374851480
ISBN: 9788374851480
ID: 195378

Zobacz również

Zranione serce. Stracić miłość
29.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...