BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Bez odwrotu. Komentarze do Ewangelii św. Mateusza. Część 2

Ocena:
(2 opinii)

Komentarze do Ewangelii św. Mateusza, część 2

Nawrócenie jest rozpoczęciem pracy nad sobą. Bezbożność to swoiste bezrobocie, które zaniedbuje rozwój duchowy. Nawrócenie, to jedyny gatunek zajmowania się sobą, który nie jest egoizmem. Rozpoczyna się wtedy, gdy pragniemy uwielbiać Chrystusa we własnym ciele – pracując nad życiem, aby zaowocowało wiecznością. Ale nikt nie może się podjąć tej pracy, dopóki nie zostanie natchniony, wezwany, powołany, obdarowany pragnieniem nawrócenia.

Cóż mamy z tego świata? Jedynie zaszczyt obecności Boga w naszym życiu, poza tym wszystko staje się mdłym prochem. Bez względu na to, gdzie jesteśmy, ważne jest - z kim; bez względu na to, czy jesteśmy w Jerozolimie czy w Babilonie, ważne, że z Bogiem.

o. Augustyn Pelanowski

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Opinia

Jestem w trakcie czytania ksiązki, lecz to , co mnie ujmuje ogólnie w książkach Pelanowskiego, to jego podejście do interpretacji Slowa Bożego... Pelanowski bawi, poszerza moje spojrzenie na Boga, czyni Go bliższym, ludzkim i uczy szczerości w kontakcie z Bogiem. Dotyka znaków czasów, wyjaśnia, ineresujące dygresje, przyklady z życia skladają się na to, że każdą książkę pochlaniam z przyjemnośćią i z wielką ciekawością.

autor opinii: Dorota Mazierska

wspaniała

Wytłumaczenie Ewangelii jest dobitne, proste, prawdziwe, daje dużo do myślenia.O.Pelanowski wspaniale tłumacz , język prosty i zrozumiały. Polecam tę pozycje , jak również inne książki tego autora.

autor opinii: Krystyna

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 331
Wydawnictwo: Paganini
Wydanie: Kraków 2017
ISBN: 978-83-89049-72-8

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Bez odwrotu. Komentarze do Ewangelii św. Mateusza. Część 2
Nakład wyczerpany
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...