TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Nie ma już czasu!

Ocena:
(4 opinii)

Prorok Jonasz miał według nakazu Boga wzywać do nawrócenia, ale wieszczył rychłą zagładę Niniwy. Wcale się nie sprzeniewierzył Bogu, bo okazało się to najlepszym sposobem na spowodowanie nawrócenia tego znanego z okrucieństw miasta.

Głosząc Ewangelię, dziś każdy kapłan staje wobec świata, który jest nie tylko coraz bardziej bezbożny, okrutny i rozpustny, ale wydaje się też, że nie znajduje siły do podniesienia sięz upadku.

Katastrofa jest nieuchronna. Pięść, która pojawiła się nad portugalską Maderą 28 stycznia 2016 roku, to nie tyle ostrzeżenie przed karą z nieba, ile raczej ostrzeżenie przed karą, jaką sami sobie gotujemy. Ręka Boża jest jednak gotowa nawet z ruin stworzyć nowy świat.

Wygłosiłem te rekolekcje z wiarą w moc ramienia Boga, które bez względu na to, co się stanie w najbliższych latach, podtrzyma nas nie tylko na duchu, ale też da siłę potrzebną do odbudowy ze zgliszcz. Nie łudzę się, że wszystko będzie dobrze, mam jednak nadzieję w Bogu, który jest Wszechmogącym Optymistą.

Do książki dołączona jest płyta CD mp3!

Opinie naszych Klientów (4 opinii)Napisz swoją opinię

Podoba mi się

Odniosę się do obu książek o. Pelanowskiego, które zamówiłam. Bardzo podoba mi się odwoływanie do treści biblijnych i doprecyzowywanie pewnych niejsności w pojęciach. Ojciec podaje czasem innne tłumaczenie. Bardzo podoba mi się też żonglowanie po ST i NT, które wykazuje ich spójność, Odpowiedzi na pewne kwestie , które mozna znaleźć w innym miejscu; np dziewictwo Maryi wyjasnione jest w Księdze Liczb. Biblia interpretowana przez o. A..Pelanowskiego jest spójna; ST i NT tworzą kompatybilną całość. Piękny język, jednocześnie bardzo przystepny.

autor opinii: Krystyna Kozłowska

Wartościowa

Po prostu mądra

autor opinii: Krzysztof

Doskonała lektura adwentowa. Do słuchania i utrwalania tekstem.

autor opinii: Grzegorz Owczarkowski

Czas sie spieszyć!

Budzi z letargu i stanu zadowolenia, od razu zmusza do biegu. Naprawdę nie ma czasu na... Ojciec Augustyn w najlepszej formie, mówiąc językiem sportowców.

autor opinii: Zbyszek Libner

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Rafael
Autor: o. Augustyn Pelanowski OSPPE
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 152
Wymiar [mm]: 140x205
EAN: 9788375698688
ISBN: 978-83-7569-868-8
ID: 351040

Zobacz również

Książka wyróżniona Nie ma już czasu!
24.90 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...