TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Ostatnie rekolekcje

Ocena:
(1 opinii)

Bóg całą swoją uwagę poświęcił ludziom, by ich przebudzić do miłości, jaką sam nam ofiarował. Obserwował i ingerował w nasz los od wieków. W końcu dokonał rzeczy nieprawdopodobnej: stał się jednym z nas, a gdy był w okolicznościach skrajnie dramatycznych - o krok od zdrady, która miała Go doprowadzić do ukrzyżowania - Jego najbliżsi przyjaciele po prostu spali.

Śpiąc jesteśmy jak ślepi. Nie widzimy rzeczywistości, lecz miewamy sny zwodnicze. Przyglądał się im śpiącym i być może pytał samego siebie, znając zresztą odpowiedź: "Który z nich jest wolny? Wolny od stresów, długów, nerwów, lęku, namiętności, kłamstw, matactw, ducha rywalizacji popychającego do zazdrości? Wolny od porażki, od przyszłych rozczarowań, od upokorzeń i wyniosłości, od zdrady i bycia oszukanym?".

Wiedział, że nikt, i dlatego nie odszedł od nich na zawsze, lecz tylko po to, by się za nich modlić, by w końcu wybrali życie, które jest Jego życiem.

Augustyn Pelanowski OSPPE (ur. 1963 r. w Ostrowcu Świętokrzyskim), paulin, rekolekcjonista, kaznodzieja, autor książek, publicysta, artysta malarz. Publikuje swoje felietony, komentarze biblijne i artykuły w prasie katolickiej, m .in. w "Gościu Niedzielnym", "Agendzie Liturgicznej Maryi Niepokalanej", kwartalniku formacji kapłańskiej "Pastores".

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Nigdy jeszcze się nie zawiodłem na o.Pelanowskim.Dzięki tej książce lepiej poznałem siebie.O.Augustyn dał mi kopa do pracy nad sobą.Dla mnie ten zakonnik to taki biblijny psycholog.

autor opinii: Matis

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Fides
Autor: o. Augustyn Pelanowski OSPPE
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 128
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788361860549
ISBN: 978-83-61860-549
ID: 347868

Zobacz również

Książka wyróżniona Ostatnie rekolekcje
23.81 zł
18.26 zł
Oszczędzasz 5.55 zł (23%)
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...