BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Projekt: Jonasz + Projekt: Judyta [PAKIET]

Ocena:
(84 opinii)

Projekt: JONASZ. Czym jest siła mężczyzny?

Jaki powinien być prawdziwy mężczyzna? Czy ma być osiłkiem, który używa przemocy, by dowieść swoich racji? Czy ma o wszystko walczyć? Czy powinien móc wszystkich obronić? Czy to jest prawdziwa męska siła?

Czy też tak masz, że wolisz pokazywać innym swoją zewnętrzną siłę, zamiast wewnętrznej? A przecież męskość to m.in. bycie silnym względem siebie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o prawdziwej męskości... Jeśli chcesz odszukać prawdziwego siebie... historia Jonasza naprawdę może Ci w tym pomóc.

To prorok, który okazuje się być wskazówką do odkrycia, jaki jest pierwotny Boży projekt mężczyzny. To o nim opowiada o. Adam Szustak - znany rekolekcjonista - w swoim nowym audiobooku "Projekt: Jonasz". O. Szustak jest również autorem licznych bestsellerów w Tolle.pl takich, jak Garnek strachu czy Zamknij oczy.

"Projekt: Jonasz" jest dla Ciebie, jeśli jesteś ciekawy:

  • jak zbudować swoją siłę na Prawdzie i uwolnić się od stereotypów męskości?
  • czym jest radykalna odpowiedzialność?
  • dlaczego jesteś mistrzem robienia "nic"?
  • na czym polega technika robienia "trzech dni" w walce o swoją siłę?
  • jak Twoja słabość może nauczyć Cię miłości?

Nie zdziw się, jeśli "Projekt: Jonasz" zaneguje prawie wszystko, co do tej pory uważałeś za podstawę bycia męskim...

Zajrzyj do Projekt: Jonasz i przyjmij zaproszenie do heroicznej walki o prawdziwą, obdartą ze stereotypów męskość.

Całość składa się z książeczki i 2CD. Wstęp do nagrania napisał autor, Adam Szustak OP.Projekt: JUDYTA. Czym jest siła kobiety?

Niemal każda kobieta pragnie mieć przy swoim boku mężczyznę. Wtedy odczuwa szczęście i spełnienie. Ale gdy tego jedynego nagle zabraknie lub długo się nie pojawia... jej życie zmienia się w dramat. "Już nigdy nie będę szczęśliwa!" - krzyczy jej dusza i serce. Nieprawda!

Jaki zamysł miał Bóg, gdy stwarzał kobietę? Że będzie piękna, wolna, niezależna, będzie szczęśliwa taka, jaka jest. Tymczasem duża część współczesnych kobiet chce być silna, chce być waleczna. Takie kobiety zamiast się spełniać, stają się żeńską wersją mężczyzny.

Czy też tak masz, że czujesz się nieszczęśliwa, gdy nie ma wokół ciebie mężczyzny? Czy niezależność oznacza dla Ciebie przejęcie cech mężczyzny? Jeśli rzeczywiście tak jest, możesz odszukać prawdziwą siebie dzięki historii Judyty.

To jedna z najbardziej niezwykłych kobiet kart Biblii. To o niej opowiada o. Adam Szustak - znany rekolekcjonista - w swoim nowym audiobooku "Projekt: Judyta".

O. Szustak jest również autorem licznych bestsellerów w Tolle.pl takich, jak Garnek strachu czy Zamknij oczy.

"Projekt: Judyta" jest dla Ciebie, jeśli jesteś ciekawa:

  • dlaczego do pełni szczęścia nie potrzebujesz mężczyzny?
  • jak być silną kobietą, nie stając się jednocześnie imitacją mężczyzny?
  • czym prawdziwe piękno różni się od atrakcyjności seksualnej?
  • na czym polega kobieca niezależność i jak ją budować?
  • dla jakich kobiet mężczyźni tracą głowę?

Nie zdziw się, jeśli "Projekt: Judyta" zaneguje prawie wszystko, co do tej pory uważałaś za podstawę bycia prawdziwie silną kobietą...

Zajrzyj do Projekt: Judyta i przyjmij zaproszenie do heroicznej walki o prawdziwą kobiecość.


Opinie naszych Klientów (84 opinii)Napisz swoją opinię

Wartościowe

Za każdym razem niesamowita i fascynująca wyprawa intelektualna.Brat Adam Szustak niezawodny jak zawsze.Polecam i dziękuję księgarni Tolle za profesjonalizm.

autor opinii: Beata

polecam

Bardzo dobre!Polecam!

autor opinii: Bernadeta Wójcikiewicz

Projekt Judyta

Bardzo polecam!!!! Brak mi słów aby wyrazić ile w tej pozycji jest treści....

autor opinii: Agnieszka Lisowska

Polecam

Serdecznie polecam audiobooka "projekt judyta" oraz "projekt jonasz" jesteśmy z mężem zachwyceni w jak prosty sposób o. Szustak tłumaczy zagadnienia związane z kobiecością i męskością. Polecam.

Judyta - jak wielką siłą jest kobiecość!

Rewelacyjna konferencja o kobiecości na podstawie księgi Judyty z Pisma Świętego poprowadzona przez znakomitego o. Adama Szostaka. Teraz wiem, ze moja kobiecość to dar od Boga, ze we mnie tkwi siła i piękno, jeśli tylko zaufam Bogu. Polecam tę konferencję każdej z nas kobiet, szukającej poczucia własnej wartości, sensu własnego życia, samotnej czy też w związku, satysfakcja z wysłuchania konferencji gwarantowana. Własnie zamierzam zamowić kolejną płytę w prezencie,

autor opinii: Monika Krajewska

Wspaniala plyta polecam wszystkim nir tylko kobietom

autor opinii: Małgorzata Perec

bardzo dobra

bardzo dobra, gdybym 30 lat temu wiedziala to co jest w tych wykładach .... ale dobrze,żę chociaz teraz wiem. Podziękowania dla O.Adama.

autor opinii: Dorota Socha

Super!

Zamówienie zrealizowane szybko i pomyślnie:) polecam

autor opinii: Paulina

Polecam

Osobiście polecam, bardzo dobry projekt. Słucham JONASZA i odnajduję w Nim siebie... Dzięki temu spotkaniu, mogę na nowo odkrywać swoją siłę i zniszczyć grzech w swoim życiu. Dziękuje!

autor opinii: Piotr W

Rewelacja!!!

Polecam wszystkim Tolle.pl jako miejsce do zakupów ponieważ: - potrafią rozwiązać profesjonalnie i sprawnie problem z zagubioną paczką przez kuriera - nawet gdy wina zagubienia paczki nie leży po stronie Tolle.pl potrafią wziąć odpowiedzialność i koszty naprawienia błędu na siebie. - przesyłka jest dobrze zabezpieczona (płyty CD) - w paczce znalazłem upominek w postaci zakładki magnetycznej oraz karteczkę z miłym słowem. Jednym słowem sprawnie i pełen profesjonalizm co obecnie niestety nie jest standardem. Mam już kilka pozycji na oku i na pewno zamówię je tutaj

autor opinii: Marcin

Adam szustak

Bardzo dobra pozycja dla młodych i nie tylko. Adam Szustak bardzo szybko i trafnie oswaja nas z Biblią. Dzieki temu chcemy waracać do czytania i słuchania .

autor opinii: Wioletta Misiula

Nie chodzi o to, by się zgadzać

Z wieloma tezami ojca Adama się nie zgadzam, ale nie to jest w życiu najważniejsze, żeby rozmawiać tylko z tymi, którzy mają takie samo zdanie jak my. To nudne i pozbawione sensu. Dialog z ojcem Adamem polega na tym, że on mówi - ja słucham i polemizuję. To fascynująca wyprawa intelektualna, coś jak wyprawa krzyżowa - idziemy coś zdobyć. O mnie, o Bogu, o świecie. Zawsze czegoś się dowiem, a raczej miałam to w sobie, tylko to sobie uświadomiłam.

Bliżej młodzieży

Polecam audiobook dla młodych ludzi, którzy szukają definicji swojej kobiecości/męskości. Wielki Szu potrafi w prostych słowach dotrzeć do młodzieży- jest to zadanie arcytrudne, a tutaj udaje się to świetnie!

autor opinii: Ania Ch

Mamy w sobie lęki i bariery, które każą nam zamknąć się przed Bogiem za schematem wyuczonych "klepanek". Do tego niewiele wiemy i rozumiemy ze Starego Testamentu - razem nędza. Audiobooki o. Adama zapraszają w fascynującą podróż po nieznaniej Ziemi Obiecanej, do której jesteśmy zaproszeni już dawno. Podnoszą w nas godność. Przypominają o zapomnianym słowie "wolność" w zwariowanej rzeczywistości. Jest głupstwo głoszenia słowa Bożego, jest i głupstwo jego słuchania. W przypadku ojca Adama - twórcze i fascynujące dla odbiorcy.

autor opinii: Beata Zapolska

Obsługa perfekcyjna

Obsługa perfekcyjna. Pozdrawiam

Opinia o projekcie Jonasz i Judyta

Od dłuższego czasu słucham w internecie ojca Szustaka. Ciesze się, że teraz mogę użyczać innym jego konferencji. Dla mnie cykl Jonasz i Judyta jest genialny. Polecam

autor opinii: Lidia Dragon

Mania "Szustakowania"

Audiobooki kupiłam na prezenty dla dzieci i młodszej części rodziny. Teraz mamy manię szustakowania w kilku domach, zatem spełniły one swoją rolę; zainteresowały, zaintrygowały, zmusiły do poszukiwań... Wywołały także falę rozmów i dyskusji na tematy ważne i nieważne, ale wspólne. O. Szustak zresztą okazał się być rodzinie znany.Słuchamy jego konferencji i rekolekcji w internecie. A "Projekty..." polecamy młodym i starszym.

autor opinii: Renata Swolany

Łał

Jakie to wszystko proste, gdy większość się przeżyło. Dlaczego uczymy sie na błędach? Powinni mówić to w przedszkolu. Choćbyśmy tolerowali zmiany programowe gender, jesteśmy różni. Kochane wspaniałe mądre kobiety i cudowni odpowiedzialni silni mężowie.

autor opinii: Emilka

Pozytywnie

Książki okazały się idealnym prezentem dla bliskiej osoby - cały audiobook przyjemnie się słucha dołączona książka w formie papierowej jest dopełnieniem całości. Polecam

Godne polecenia

Bardzo wartosciowe audiobooki, warte przesluchania I polecenia.

autor opinii: Kasia

Dobry audiobook

Projekt Jonasz i Judyta to bardzo dobre audiobooki, ciekawe przemyślenia o Adama, inspirujące do działania, prowokujące do myślenia i zmiany.... świetne również na prezent - np dla nowożeńców :-)

autor opinii: Jarek B

...polecam nie tylko audiobooka

...polecam nie tylko audiobooka ale i obsługę księgarni profesjonalna i miła :)

autor opinii: Alicja

godne polecenia

rzuca światło na rolę kobiety i mężczyzny ...pozwala spojrzeć na siebie z dystansem nie lekceważąc swojej wartości..a właściwie zadziwić się sobą...polecam

autor opinii: Alicja

Jonasz i judyta

rewelacja

autor opinii: Iwona

Trafiony zakup

Polecam wszystkim tego audiobooka.

autor opinii: Krzysiek

prezent

Już po raz kolejny kupuję ten zestaw na prezent dla bliskich mi osób:) To świetny podarunek, bo informacje zwrotne są bardzo pozytywne! Polecam

autor opinii: Patrycja

Jeszcze nie odsłuchałem , ale żona mówiła że warte wysłuchania pozdrawiam

autor opinii: Jerzy Kapusta

Jonasz i Judyta o.Szustak

pozycje godna polecenia, fantastyczna rzecz na prezent ślubny ze względu na bogatą i wartościową treść płyt. Słucha się z zainteresowaniem, a przy tym można wiele o nas samych się dowiedzieć!!! gorąco polecam!

autor opinii: Danusia

o. Adam Szustak i wszystko jasne.

Witam, wybrany przeze mnie projekt Jonasza oraz Judyty doskonale wpasowuje się w serca kobiety oraz mężczyzny. Ojciec Adam Szustak jak zawsze niezawodny, z wielkim darem rozeznawania Pisma Świętego i przełożenia rozeznania na nasze codzienne życie, nasze poranione życie. Projekt ten pozwala wiele zrozumieć, co najlepsze niesie w sobie prawdę, a prawda wyzwala :)

autor opinii: Krzysztof Płatkowski

Jonasz i Judyta

Słuchając tych konferencji przeżywa się emocje porównywalne tylko z najlepszymi filmami. Łzy, śmiech , podziw, oburzenie , zaduma . Polecam wszystkim.

autor opinii: Andrzej Zientek

Mogę tylko żałować...

Mogę tylko żałować, że nie wchodzę w dorosłe kobiece życie. Że za późno... Gdybym to ja wtedy uslyszała! Iluż błędów bym uniknęła, ile bólu oszczędziła. Na pociechę pozostaje mi, żem kupiła dwa takie pakiety. Jeden zostawiam sobie, bo pewne myśli warto sobie i teraz przypominać, a drugi rozdzieliłam między swoje dzieci - córkę i syna.

autor opinii: Sylwia Baranowska

po prostu piękne i wartościowe

O. Szustak w najwyższej formie - czyli jak zwykle :-) Czy trzeba coś więcej napisać???

autor opinii: Robert

Wzbogacająca

Treści zawarte w książce "Projekt: Jonasz + Projekt: Judyta [PAKIET]" dały mi sporo zrozumienia na temat kobiecości i męskości i pozwoliły na wzbogacenie troski o własne relacje małżeńskie. Sposób przekazywanej wiedzy i wartości bardzo mi odpowiada: rzeczowo, na temat i w dodatku z odpowiednią dozą żartu. Bardzo polecam!

autor opinii: Katarzna Czarnota

Polecam

Polecam na prezent dla Pary Młodej

autor opinii: Krzysiek

Dla poszukiwaczy :)

Gorąco polecam wszystkim,którzy szukają siebie i chociaż trochę- na dobry początek, chcą poznać płeć przeciwną. Dwie różne historie Biblijne dające ogromne dawki nadziei,wiary i miłości,a przedstawione w ciekawy i humorystyczny sposób przez energicznego ojca Adama Szustaka. POLECAM!!

autor opinii: Sebastian F

świetna

polecam o. Szustaka :) pmaga zrozumiec wiele rzeczy, spojrzeć na nie z innej strony

To jest to !!!

Projekt Jonasz jako prezent dla meża, który jest zachwycony, projekt Judyta dla mnie ja również jestem zachwycona ;-) i zadowolona z zakupu,polecam ludziom, którzy pogłębiają ciągle swoje pragnienie poznawania Boga dziękuje Z.P.B

autor opinii: Gosia

Polecam

Dla ludzi którzy nie mają możliwości skorzystania z rekolekcji i nie tylko poprostu warto posłuchać.

autor opinii: Iwona

Super!!

Jestem zachwycona obiema książkami a właściwie audiobookami - ale tego się spodziewałam, bo jak wielu, należę do grupy zafascynowanych darem o. Adama. Bardzo podobała mi się również profesjonalna obsługa ze strony księgarni internetowej Tolle.pl. No i ten prezent! Super!! Bardzo dziękuje i pozdrawiam.

autor opinii: Lusia

gorąco polecam...

Projekt Jonasz, projekt Judyta pokazuje jak jestesmy dotknięci grzechem pierworodnym i że inaczej on sie objawia u kobiet a z czym innym jest związany u mężczyzn...jednocześnie ukazuje jakie miał zalożenie projekt Pana Boga, projekt człowiek...i jak znaleźć siły aby prezwyciężac swoje słabości. Obnaża klamstwo o utartym schematycznym mysleniu ze bezpieczenstwo kobiecie daje męzczyzna...ukazuje męzczyznom zasadę burzenia ich świętego spokoju...gdy wszystko jest uporządkowane w życiu i w miarę dobrze się żyje...:) wiele innych ciekawych tematów, szczególnie ten ktory mnie dotknął: na czym polega problem Marty... gorąco polecam

autor opinii: Iwona D.

Judyta

Właśnie pokonalam strach i ....zaczęła sie dla mnie najwieksza jazda mojego zycia!

autor opinii: Lidia Zielińska

Bardzo ciekawa treść audiobooków, polecam

Rewelacja

Projekty na dobrego mężczyznę i dobrą kobietę są fantastyczne. Polecam wszystkim, którzy chcą być ze sobą, aby najpierw wysłuchali tych płyt a potem mogli podyskutować i dopracować do swoich realiów. Zachęcam do kupowania.

autor opinii: Urszula

bardzo polecam

Warto mieć pod ręką :) jest to pozycja, do której często się wraca i za każdym razem odnajduje dla siebie coś nowego. Polecam każdej kobiecie!

autor opinii: Natalia Katra

rewelacja

Wersja Judyta- polecam kobietom samotnym i w związku, autor jak zwykle trafia w sedno i robi to po mistrzowsku;-)

autor opinii: Alina

O Projekcie Judyta

Spojrzenie Ojca na kobiecość, rolę kobiety pozwala mi inaczej spojrzeć na siebie, swoją wartość, Bożą wartość. Mam nadzieję, że nadal we mnie to będzie owocować i przynosić wciąż większą radość ze swej kobiecości i mądrość życiową dzięki łasce Bożej.

autor opinii: Katarzyna Kaźmierczak

Podarowalam je bratu i jego zonie

Fantastyczne przemówienia oo Adama do kobiet i mężczyzn....dziewczyn i chłopaków, singli, wszystkich. Uspokaja duszę samotnych kobiet i jasno pokazuje którędy mogą podążać myśli do spełnienia w miłości. Serdecznie polecam a po lekturze i po wysłuchaniu (kilkukrotnym-bo warto utrwalić) przekazać osobie bliskiej sercu 😉

autor opinii: Ewelina Jarosz

Polecam

Obie pozycje są bardzo wartościowe. Każdy może wyciągnąć jakąś prawdę dotyczącą samego siebie. Poprzez introspekcję lepiej się poznać. Dla tych zagubionych jest drogowskazem, dla bardziej świadomych, którzy rozpoczęli pracę nad sobą, potwierdzeniem wyboru właściwej ścieżki. Gorąco polecam

autor opinii: Urszula Kus

Świetnna

Książka ta była prezentem .Osoba której kupiłam jest bardzo zadowolona.o.Adam wyjaśnia w perspektywie biblijnej,przekładając na codzienność.Bardzo trafne spostrzeżenia odnośnie kobiecej natury, autor przygląda się bliżej reakcją kobiet.Wszystko wyprowadza z Starotestamentowej opowieści o Judycie.Naprawdę godna polecenia!

autor opinii: Anna Tymm

Rewelacyjne książki/płyty

Płyty są naprawdę rewelacyjne, głęboka treść przekazana w bardzo charyzmatyczny - charakterystyczny dla ojca Adama :-) - sposób w odniesieniu do codziennej rzeczywistości kobiety i mężczyzny. Gorąco polecam!

autor opinii: Aga

Przypomnij sobie kim stworzył Cię Bóg

Prawdziwy, intuicyjny a jednocześnie zakorzeniony w Biblii obraz tego kim Bóg stworzył mężczyznę i kobietę. Bardzo potrzebny by odnaleźć się, zwłaszcza teraz, gdy tak dużo jest fałszerstw odnośnie obu płci. Pokazuje np., że słabość mężczyzny będzie jego siłą, gdy zaufa Panu, i gdzie jest prawdziwe piękno kobiety.

autor opinii: Tadeusz Dracz

Polecam!

To bardzo dobry zakup, polecam zwłaszcza odsłuchać płyty z nagraniem wykładów ojca Szustaka - opowiada dowcipnie i bez korekty o współczesnych Judytach i Jonaszach, o tym, co w nas jest wielkie i silne. Daje do myślenia.

autor opinii: Justyna

super!

polecam audiobook! odsłuchałam kilka razy, za każdym razem odnajduję coś nowego :)

autor opinii: Agnieszka

polecam

Polecam serdeczne. Uważam,że warto jest przesłuchać, zastanowić się nad kwestią jaka jest poruszana i wynieść z tego wnioski. Na pewno polecę każdemu.

autor opinii: Marta

Rewelacyjna rzecz do posłuchania dla obu płci. Otwiera oczy i napawa optymizmem.

autor opinii: K. D.

Judyta i Jonasz

Rewelacyjne opracowane przez o. Adama. Mówi bardzo rzeczowo i konkretnie. Otwiera oczy. Serdecznie polecam, każdej kobiecie i mężczyźnie. Lektura obowiązkowa jak również "wielka ryba"

autor opinii: Kasia D

Projekt człowiek

Inspirująca... dająca wiele możliwości, słowa które możesz przywoływać, polemizować, rozwijać się w pieknie

autor opinii: Kasia S

o.Adam Szustak_super :)

Witem serdecznie, przy każdej pozycji o. Adama Szustaka będę się powtarzać... zarówno książki jak i audiobooki są fantastyczne !!!!!!! Wyszukuje wszystkie tytuły o.Adama Szustaka i kupuje :)

autor opinii: Agnieszka Witek

Polecam!

Gorąco polecam zwłaszcza młodym ludziom gdyż mam wrażenie że głównie do nich są kierowane słowa ojca Szustaka. Mimo że ja młodość mam już za sobą to również jestem jednak pod wrażeniem "Judyty". Poleciłam je moim dorosłym już dzieciom ( studentom) i są w trakcie słuchania i również pod dużym wrażeniem. Dotychczas wysłuchałam "Nocnego Złodzieja" i "Placek z rodzynkami" i jestem pod ogromnym wrażeniem tych rekolekcji i konferencji!!!! Gorąco POLECAM!!!!!!!

autor opinii: Danuta Ziółkowska

dla odważnych

Projekt Jonasz i projekt Judyta, podobnie jak inne kazania czy konferencje o. Adama Szustaka OP są dla ludzi odważnych, bo może się okazać po wysłuchaniu, że gmach naszej wiary, wartości, przekonań itd. budowany przez lata runie jak domek z kart...

autor opinii: Anna Czetyrkowska

książka o mszy św. w kilku językach

Książka zgodna z zamówieniem. Kontakt z księgarnią wzorowy, bardzo miła obsługa. Polecam.

autor opinii: Agnieszka P.

polecam

Warto przesłuchać jak i wszystkich innych pozycji Adama Szustaka.

autor opinii: Zofia

Warto posłuchać i interpretacji księgi Judyty jak i Jonasza. Jonasz - dla panów, którzy nie bardzo lubią się angażować w życie rodziny. Judyta - dla pań, które czuja się bezradne.

autor opinii: Hanna K

Zatrzymalam dla siebie plytę Projekt: Judyta". Natomiast Projekt: Jonasz przeznaczyłam na prezent dla mężczyzny, który jeszcze nie opowiedział mi o swoich spostrzeżeniach na ten temat. Projekt: Judyta - plyta pomocna, dala mi do myślenia. Pomaga wydobyć z siebie swoją siłę.

autor opinii: Agnieszka

Rewelacja!

Projekt Judyta to obowiązkowa pozycja w kobiecej bibliotece! Podnosi na duchu, dodaje sił i jest świetnym, motywacyjnym "kopniakiem" do działania!

autor opinii: Kate

Fani Ojca Adama Szustaka

Absolutnie nie jesteśmy obiektywni :-) bowiem całą dość szeroką rodziną jesteśmy fanami Ojca Adama. Cokolwiek by nam nie wpadło w ręce jesteśmy zasłuchani po wielokroć. Teksty te nie tylko ewangelizują, ale również odkrywają kolejne płaszczyzny - zupełnie nam nieznane - kryjące się w wersetach Pisma Świętego podawane w sposób bardzo błyskotliwy a jednak nie spłycający i nie zasłaniający Słowa Bożego.

autor opinii: Janusz Mazurek

otwierająca oczy

Rekolekcje zmusiły mnie do przemyśleń na temat tego co do tej pory uważałem za wartościowe w swoim życiu. Szczególnie uświadomiły mi co to znaczy naśladować Jezusa.

autor opinii: Sławomir Janukowicz

"Projekt: Jonasz + Projekt: Judyta [PAKIET]"

Szczerze polecam ! Cieszę się, że zamówiłam i będę wracać do nich bardzo często.

autor opinii: Magdalena Sobótka

Projekt Judytai Jonasz

O. Szustak moim zdaniem niepotrzebnie tak akcentuje swoje zmaganie się z jego własną seksualnością, mógłby to akcentować mniej wyraziście. Odbiorca może go posądzić o bardzo nieopanowaną tę sferę ludzkiego życia. Akcentowanie, że umalowane usta kobiety podczas Komunii Św. są jakąś pokusą dla Kapłana, to świadczy o braku dystansu, refleksji nad wyglądem współczesnej kobiety; zaznaczam wyglądem, bo wnętrze do jakiego trzeba dążyć dobrze o. Adam opisał. Lekki makijaż do Kościoła jest nieunikniony.

autor opinii: Anna Błaszczyk

Opinia do książki

Bardzo lubię słuchać wszelkich wypowiedzi O. Adama Szustaka OP więc taki audiobook to dla mnie wielka uczta duchowa i intelektualna. Gorąco polecam kobietom Judytę, a panom Jonasza - chociaż niekoniecznie z podziałem-ja wysłuchałam obu!

autor opinii: Alicja

POLECAM!

Jeśli lubisz wstrząsy, te momenty "ooo" i jesteś znudzona swoim obecnym życiem (ze mną się już nic nie da zrobić), to to jest odpowiednia konferencja dla Ciebie, kimkolwiek jesteś i ile masz lat. Pozdrawiam!

autor opinii: Ks. Michał

bardzo dobra

Polecam wszystkim. Przesłuchałam kilka razy obie części. Teraz dałam do słuchania dzieciom. Sądzę, że będą im pomocne. Gorąco polecam. Danuta

autor opinii: Danuta

Dobry projekt

Każda kobieta, która poważnie myśli o życiu i każdy mężczyzna, który chce być autorytetem dla innych musi tego wysłuchać!

autor opinii: Bogdan Nitka

radzę nie słuchać!!!

Po przesłuchaniu można się zniesmaczyć unikami jakie się u siebie zobaczy. Powstaje duży dyskomfort, pytania w stylu - co zrobię z zaoszczędzonym czasem gdy powyłaczam złodziei. A co najgorsze - chce się tych złodziei powyrzucać ze swojego życia. Także serdecznie radzę nie sięgać po tą pozycję - to pułapka!!! :)

autor opinii: Łukasz

Świetne!

Bardzo polecam przesłuchanie obu projektów obu płciom ;-) poniekąd można się dowiedzieć więcej o kobietach i mężczyznach, kobiety choć trochę zrozumieją, że są niezależne od panów i spełniają bardzo wiele ważnych funkcji w życiu. Szkoda, że takie krótkie, bo słucha się rewelacyjnie. Polecam :-)

autor opinii: Katarzyna Sadowska

Judyta i JONASZ

Poprostu super...polecam wszystkim!

autor opinii: Albiona i Miroslaw Rekas

intrygujące

Super, ale trudne, nie wystarczy posłuchać jeden raz. Za trzecim już się zapamietuje w czym siła kobiety i w czym siła mężczyzny. Proponuję kobietom wysłuchac wersji męskiej, odwrotnie niekoniecznie :) Słucha się generalnie dobrze, ciekawie. zmusza do refleksji i pomaga.

autor opinii: Bogusia

Godne polecenia

Już dawno nie słyszałam nauczań tak autentycznych, przełomowych i, jak wierzę, odzwierciedlających Boży zamiar wobec obu płci. Szczególnie prowokujące wydaje się być nauczanie skierowane do kobiet - "nie potrzebujecie mężczyzn do niczego" - wiele tradycyjnych autorów (a może przede wszystkim autorek) chrześcijańskich chyba dostałoby apopleksji słuchając niektórych odważnych i wypowiadanych z niezwykłą swadą obserwacji o.Adama Szustaka specjalizującego się przecież w nauczaniach przedmałżeńskich. A jednak prawda o tym, że jako kobieta (lub mężczyzna) jesteśmy całkowicie pełną i niezależną osobą i niczego nam nie brakuje dla niejednego może być wyzwalającą siłą ku uwolnieniu z wszelkich wzorców niewłaściwych relacji. Zapraszam gorąco do słuchania.

autor opinii: Iza

świetna propozycja

polecam, dla kobiet w związkach i nie w związkach... bo słuchając chce się być kobietą bardziej...i piękniej...i świadomiej... uwielbiam o. Szustaka i jego słowo w każdej formie. Polecam zestaw jako świetna propozycja dla par.

autor opinii: Agata Molęda

inspirujące

Zarówno projekt Jonasz i jak Judyta są godne polecenia. Pomimo, iż język i sposób mówienia są "młodzieżowe", stanowi to zarówno wadę jak i zaletę. Myślę, że każdy odnajdzie się gdzieś w nauczaniach o. Szustaka, który po raz kolejny zmusza do myślenia i poszukiwania oraz do czytania Pisma Świętego czy dzieł takich teologów jak św. Tomasz z Akwinu. Wszystkim serdecznie polecam.

autor opinii: Krzysztof

na plus

Bardzo dobrze się słucha. O.Szustak wnikliwie i żartobliwie przedstawia meandry kobiecej duszy na przykładzie Judyty i męskiej na przykładzie Jonasza. Jestem zawsze pod wielkim wrażeniem wielkiego daru o Szustaka jego przenikliwej i dokładnej analizy fragmentów Biblii przekazane w sposób bardzo ciekawy :) Polecam i pozdrawiam

autor opinii: Jola Michalak

Mów do mnie jeszcze...

Cóż można powiedzieć? Dla tych którzy znają styl i konferencje o. Adama Szustaka zaskoczenia nie ma. On ciągle przypomina że Pismo Święte jest żywe i Bóg przez nie mówi. Tylko trzeba wiedzieć jak go słuchać, a to nie jest łatwa sztuka. Kobiece serce bardzo potrzebuje żeby do niego szeptać. Zatem Święta Księga za pośrednictwem ojca Adma przemówiła: o sile, o odwadze, o niezależności, i o tym co interesuje nas najbardziej czyli o miłości. Zrobiła to wzruszająco, poruszająco i zastanawiająco. Śmiałam się, płakałam i odnajdywałam w tym siebie. Taki właśnie jest dla mnie "projekt Judyta". Gorąco polecam, bo kiedy teraz coś mnie trapi potrafię powiedzieć "utnij łeb swojemu Holofernesowi!"

autor opinii: Ula

Proste a trafne

Podejście do kobiety nie jest ani wyidealizowane ani spłaszczone na tych płytach. Rozumowanie autora warte wysłuchania i przemyślenia

autor opinii: Jadwiga

Rewelacja !!!

Z tymi pozycjami powinna zapoznać się każda kobieta i każdy mężczyzna , którzy chcą się dowiedzieć , co znaczy być być prawdziwą kobietą i prawdziwym mężczyzną . Książek na ten temat czytałam dużo , ale żadna z nich nie odkrywała tak istoty rzeczy , jak Judyta i Jonasz . To wielka łaska dla nas wszystkich , że poprzez o. Adama Szustaka Pan Bóg przemawia do nas TERAZ , kiedy świat próbuje opanować ideologia gender .

autor opinii: Bogusława Antczak

Informacje techniczne

Czas nagrania: 4 h 37 min.
Format: CD Audio
Wydawnictwo: Rób to co kochasz
Wydanie: Nowy Sącz 2014
ISBN: 978-83-937113-4-5, 978-83-937113-3-8

Zobacz również

Książka wyróżniona Projekt: Jonasz + Projekt: Judyta [PAKIET]
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...