TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Ewangelia dla nienormalnych

Ocena:
(25 opinii)

To książka dla nienormalnych. Przeczytaj ją. A później daj ją każdemu, kto tego NIE chce. Daj ją każdemu, kto nie chodzi do kościoła, kto myśli, że się nie nadaje do wiary w Boga i nie widzi w tym żadnego sensu.

Pragnę pokazać ci Boga, który siedzi w samym środku bezsensu, beznadziei, krzywdy, nienawiści, braku miłości i stamtąd mówi do ciebie: "Jestem. Jestem w twoim życiu i to się nie zmienia. Jestem i płonę w tobie". Jeśli uda ci się to dostrzec, zacznie się dla ciebie nowe niezwykłe życie, opromienione niewiarygodną obecnością Boga.

Piszę tę książkę po to, żebyś uwierzył, że istnieje inny świat, w którym ty zwyciężasz swoje zło, swój grzech, swoją słabość. Istnieje świat, w którym ty chodzisz po wodzie - pisze Autor.

Autor przybliża konkretne spotkania i więzi ludzi z Bogiem: Mojżesza, Gedeona, Tobiasza, Piotra Apostoła.

Pokazuje Boga nieogarnionego i niepojętego w swej potędze i zarazem bliskiego w bezkresnej miłości do człowieka. Pokazuje Boga, który ma moc odwracania porządku świata i człowieka, który, kiedy odważy się spotkać Boga - doświadczy największego szczęścia.

Opinie naszych Klientów (25 opinii)Napisz swoją opinię

Nocne szepty Langusty

Kiedy słucham o. A. Szustaka WIEM, że Bóg jest BLISKO. Bo poprpwadził Go drogą od 21 lat bez spowiedzi do MISJONARZA ZGŁODNIAŁYCH SERC. Jeszcze nie wiem jak spotkać osobiście o. A. Szustaka, ale WIEM że gdy przyjdzie ten czas to go spotkam, Kiedyś myślałam egoistycznie, że Ja potrzebuję jego nauk i słow. Ja, Ja...teraz wiem, że to spotkanie potrzebne jest dwóm moim bliskim, którzy chodzą za rękę z ciemnością, powierzam za nich Bogu moje cierpienia i wyrzeczenia, a wciąż to jest za mało. Chciałabym aby o. Adam modlił się za nich wraz ze mną...o ich prawdziwe nawrócenie. Jeden (M) zagubił swoje kryształowe serce, zraniony śmiertelnie żyje z daleka od Boga, drugi (J} formalnie nawrócony w wieku 60 lat dalej daleko jest od Boga...obaj zbyt słabi aby zrobić cokolwiek...Ojcze Adami pomódl się modlitwą wstawienniczą za nich obu o uzdowienie ich serc. TO JEST EWANGELIA DLA NIENORMALNYCH. I moja nienormalna prośba....bo dla Boga nie ma nic takiego nienorlmalnego....

autor opinii: katarzyna Pietrzyk-Orzeł

Cudowny Ojciec Szustak!

Ojciec Szustak jest wspanialy, jeden i jedyny!!!! Wielu ludzi nawrocilo sie wylacznie dzieki jego madrym slowom! Sama jestem tego przykladem! Nie probujcie krytykowac tak cudownej osoby, ktora tyle dobra czyni dla wszystkich! Bog zaplac Ojcze Adamie!
A krytykanci niech sie zajma milionerami jak oszust rydzyk,czy goldz ktory mieszka w palacu! Gdzie nauka Papieza Franciszka- ja sie pytam:((((

autor opinii: Tina Nellson

Pouczająca, otwierająca na prawdę... chce się czytać do samego końca.

autor opinii: Anka K.

jak...Szustak

Ponieważ bardzo CZUJĘ o. Adama Szustaka i wszystko co mówi, to książka jest dla mnie cenna.

autor opinii: Grażyna Stolarska

Opinia pozytywna

Jestem bardzo zadowolona z realizacji zamówienia. Szybko i bez żadnych problemów. Książka dotarła bez żadnych uszkodzeń, za to z bardzo miłą karteczką "Miłej lektury" 😊 Polecam tę księgarnię!

autor opinii: Joanna Śliwińska

bardzo piękna

książka powaliła mnie z nóg, wywraca mój świat ale też go stawia od nowa i daje poczucie siły, wsparcia i wielkiej miłości

autor opinii: Bernadetta Gronek

zachwycony

Bardzo ładna książeczka.
Myślę ,że Jezus gdyby ja przeczytał był by zadowolony.
Polecam zwłaszcza młodym ,ale i dojrzali skorzystać wiele moga.

autor opinii: Piotr

Ewangelia dla nienirmalnych

Książka bardzo zrozumiała,ciekawie pisana.Polecam kazdemu.

autor opinii: Barbara Snarska

Gorąco Polecam!!!!

Super książka,bardzo do mnie trafiła. Świetna księgarnia na książce znalazłem karteczkę "miłej lektury" odręcznie napisaną plus firmową zakładkę. Uśmiech sam zagościł na mojej twarzy.

autor opinii: Paweł Bakun

Świetna książka!

Naprawdę gorąco polecam tą książkę, świetnie się ją czyta, prosty język, po prostu genialna! Na pewno przeczytam ją jeszcze nie raz.

autor opinii: Joanna Cencora

Metanoia

To nie jest książka dla niewierzących - nie połapią się. Ale ci, którzy wierzyli/wierzą i brną przez życie, jakby im ktoś kazał biec, gdy są po pas w wodzie albo i w bagnie - tak, to są adresaci. Zmęczeni, pełni zwątpienia, zrezygnowani, zmasakrowani, bezsilni, tracący i wiarę, i ufność, i nadzieję. Jak ja. Znów mam wiatr w żaglach. Kupiłam drugi egzemplarz. Dla kogoś, o czyje życie walczę i komu go podaruję, gdy tylko znajdę szczelinkę w MROKU.

autor opinii: Sylwia Baranowska

Warta uwagi.

Książka zdecydowanie warta przeczytania. Dla tych, którzy wierzą, a w szczególności dla tych, którzy mają wątpliwości lub szukają odpowiedzi na pytania dotyczące wartości zaufania i powierzenia swojego życia Bogu. Książka idealnie nadaje się na prezent. Świetnie sprawdzi się dla ludzi poszukujących sensu swojego życia. Zdecydowanie polecam!

autor opinii: Paulina

Interesująca lektura

Nie będę się tu wymądrzał w sprawach religijno-filozoficznych. Zamiast tego powiem, że jest to interesująca lektura Także dla czytelnika, który ma znacznie, znacznie więcej lat niż najliczniejsze grono entuzjastów nauczania O. Szustaka, czyli człowiek już całkiem nie młody.
Pozwólcie jednak, że powstrzymam się od "rozliczania" O. Szustaka "na punkty" w rodzaju "bardzo dobra (5)", "bardzo słaba (1)", bo tego sposobu oceny w odniesieniu do pozycji wartych przeczytania w ten sposób oceniać nie tylko nie umiem, ale i niezbyt chętnie widzę.

autor opinii: Marek Czerski

Rewelacja !

Bardzo dobra książka. Nie rozstaje się z nią. Zabieram ją wszędzie i czytam. Nigdy się nie nudzi.

autor opinii: Kasia S.

Książka

Dziękuję za szybką przesyłkę i profesjonalizm.

autor opinii: Anna

Krótko i konkretnie

Niby krótka książka, a jednak czyta się długo, bo po każdym rozdziale trzeba sobie zrobić przerwę na przemyślenia. Warte polecenia zarówno dla tych, którzy o.Adama słuchają i czytają, jak i dla tych, którzy dopiero chcą zacząć przygodę z jego tekstami.

autor opinii: Tomek

Polecam

Książka niezbyt obszerna, warta przeczytania

Ewangelia dla nienormalnych

Od dłuższego czasu oglądam o.Adama Szustaka na Youtube. Wywarł na mnie bardzo duże wrażenie.Jestem wierząca ale ciągle poszukującą, we wszystkim chcę dostrzec Boga. A jak chcę Boga to chcę prawdy i ta książeczka w zasadzie ta broszurka przekazuje treści o wierze prawdziwej, trudnej zwraca uwagę na fakty gdzieś omijane uważane może za mało istotne.Jak np.losy Św.Pawła ile ten człowiek wycierpiał tak po ludzku ,tak fizycznie -oto świadek.Jaka musiała być w nim miłość aby tak diametralnie zmienić swoje życie.To musiało być tylko i wyłącznie spotkanie z Jezusem tak osobiste tak intymne , że aż strach.Bez Boga nie można zrobić takiego ruchu.O.A.Szustak nie pokazuje Jezusa jako czarodzieja, który wysłuchuje wszystkich modlitw i próśb. Iść za Jezusem to poddać się Jego woli. Wierzyć ,że przecież to On wie co dla nas jest najlepsze.Mimo naszego niezrozumienia, buntu iść za Nim. Bo Bóg to potężny stwórca silny i mocny to zwycięzca o sercu przepełnionym miłością dla nas niewyobrażalną, niezrozumiałą.Pokazuje, że droga chrześcijanina nie jest łatwa i nie ma co liczyć na taryfę ulgową.Ja nie mam jeszcze w sobie tyle siły aby zaprzeć się swoich słabości, grzechu a może wygodnictwa i lenistwa aby pójść tak na całość drogą do mojego stwórcy. Chociaż O.Szustak podkreśla,że Bóg wyposażył nas we wszystko co potrzebne.Prawdę mówiąc kupiłam te książkę z myślą o moim synu, który zbuntował się i twierdzi, że jest osoba niewierzącą.Kiedy przeczytałam pierwsze strony pomyślałam sobie to koniec -jeżeli chcesz być chrześcijaninem nastaw się na trudności. Jak to się ma do współczesnego świata? Kto chce żyć pod prąd?.Wierzę, że Bóg nad tym wszystkim panuje i trzyma rękę na pulsie. Generalnie książkę polecam każdemu, taki zimny prysznic prowadzący do pionu. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.

autor opinii: Małgorzata Drzewiecka

warto przeczytać!

Jest to książka napisana prostym i zrozumiałym językiem. Niektóre fragmenty naprawdę mnie poruszyły.
Książka ta zachęciła mnie do poszukiwania nagrań ojca Szustaka, aby w każdej chwili, np. z telefonu odsłuchiwać te wartościowe przesłania.

autor opinii: Joanna Połyniak

Szustak - zawsze warto

Ojciec Szustak trzyma klasę - ani lepsza, ani gorsza od innych jego książek, ale na pewno warto. Cenne uwagi na temat treści Pisma Świętego i lekkie, szczere podejście do Boga bez wymuszonego, udawanego szacunku, czyli to, co w Szustaku lubię najbardziej.

autor opinii: Magda

Rewelacyjna książka zdolna nawrócić najbardziej wątpiących!

autor opinii: Roman

Nietuzinkowy

Witam
Zdecydowanie polecam, gdyż nie obiecuje "złotej zasady", a uczy odkrywać w nas wartości.
Piotr

autor opinii: Piotr F.

Polecam

Tak książka dużo mi pomogła w wyjaśnieniu, "zapytań" jakie się nasunęły podczas lektury Biblii - Zdecydowanie polecam.

autor opinii: Piotr

świetna!

Nieduża, ale niezwykle treściwa pozycja. Napisana prostym językiem, dla każdego. Do wielokrotnego użytku ;) Ja przeczytałam już dwa razy i czuję, że jeszcze kilka razy przede mną - to książka, w której za każdym kolejnym razem można znaleźć "to jedno zdanie". Polecam wszystkim, którzy czują, że Pan Bóg ich zaprasza do rzeczy wielkich, jak i tym, którzy Pana Boga nie potrzebują w nadmiarze... Ci drudzy mogą się pewnie zdziwić :)

autor opinii: Mateczka Poleczka

cudna

naprawde warto przeczytac :)))))))

autor opinii: magda

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo Fides
Autor: o. Adam Szustak OP
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 83
Wymiar [mm]: 120x190
EAN: 9788361860181
ISBN: 9788361860181
ID: 199998

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Ewangelia dla nienormalnych Ewangelia dla nienormalnych
21.00 zł
17.25 zł
Oszczędzasz 3.75 zł (18%)
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...