BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Kiedy Bóg puszcza do ciebie oko

Wczytaj się w opowieści o zaskakującej potędze przypadku i sekretnym języku Boga!

Czy zdarzyło Ci się kiedyś doświadczyć rzeczywistej obecności Boga? To musi być cudowne uczucie! Wielu z nas ma na to niepodważalne dowody! Ludzie przekonują, że odnaleźli Go zarówno w trudnych chwilach, gdy pozornie błahe wydarzenia przez niezwykły szczegół stały się Bożym znakiem, jak i w codzienności, gdy Bóg kroczy przez życie tuż obok nich.

Co może być takim dowodem? Coś, co inni nazwaliby zwykłym zbiegiem okoliczności - nagły telefon od kogoś, o kim właśnie myślałeś; niespodziewany przyjemny podmuch wiatru; cudownie opleciony chmurą księżyc.

Squire Rushnell opisuje wiele fascynujących świadectw tego, w jaki sposób Bóg troszczy się o nas, chce z nami rozmawiać i podnosić nas na duchu. Małe cuda codzienności i drobne znaki zupełnie niespodziewanie stają się potwierdzeniem Bożej obecności, Bożymi mrugnięciami, które dodają otuchy i odmieniają życie.

Squire Rushnell – były prezenter telewizyjny, autor wielu bestsellerów dotyczących Bożych „mrugnięć”. Jest uwielbiany przez czytelników na całym świecie, a Oprah Winfrey od lat jest jego wierną fanką.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 245
Wydawnictwo: Esprit
Wydanie: 2018
ISBN: 9788366061033

Zobacz również

Kiedy Bóg puszcza do ciebie oko
29.90 zł
  • Wysyłamy w ciągu 2-3 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...