TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Wytrwaj do końca

Dowiedz się, jakie niespodzianki niesie Ci przyszłość!

Książka "Wytrwaj do końca!" to lektura pełna prawdziwych historii, które Cię wzruszą i zapalą do działania! Marcin Zieliński swoją opowieścią sprawi, że pokochasz jeszcze bardziej Boga.

Marcin, pisząc o wytrwałości, dzieli się niezwykłą historią swojego życia, w którym dzięki ogromnemu uporowi, wierze i wierności Bożej obietnicy, znajduje się dziś w samym sercu swojego powołania.

W moim przypadku wszystko zaczęło się w małym cichutkim miejscu, o którym nikt nie wiedział. W Skierniewi cach, w niepozornej salce, w której nikt nie chciał się z nami, wówczas nastolatkami, modlić. Czas pokazał, co było wartościowe, czas pokazał, za Kim warto było pójść. To, co odczuwałem wówczas jako porażkę, okazało się zwycięstwem. Nauczyłem się, że wytrwałość rzeczywiście jest potrzebna w modlitwie.

Wytrwałość nie jest dla wytrwałości.

Nie jest po to, aby się po prostu potrudzić.

Jest narzędziem do osiągania wielkich rzeczy.

Dzisiaj ludzie na mnie patrzą, czy to w realu, czy oglądając na przykład filmy na Youtubie, i myślą, że ten Zieliński to ma taką lajtową wiarę. Tu cudzik, tam cudzik... Takim ludziom odpowiadam zwykle: „Zapraszam do mojego życia. Zapraszam Cię w moją przeszłość, kiedy nikt mnie nie widział”. Bo to się tylko tak wydaje z zewnątrz. Pamiętajcie: Z każdego trudu, z każdego cierpienia i z każdej porażki Bóg wyprowadzi chwałę dla Swojego Imienia i dobro dla Ciebie.

Dzisiaj zbierasz owoce bitew, które stoczyłeś dawno temu. Zaś jeśli obecnie toczysz jakąś walkę, to wiedz, że przyszłość niesie Ci wielkie niespodzianki! Tylko wytrwaj do końca!Ty też tak możesz! Na swój unikalny sposób.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Rób to co kochasz, RTCK
Autor: Marcin Zieliński
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 168
Wymiar [mm]: 140x210
EAN: 9788365927422
ISBN: 9788365927422
ID: 432120

Zobacz również

Wytrwaj do końca
39.41 zł
  • Wysyłamy w ciągu 3-5 dni
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...