TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

O Bogu, który sobie nie pójdzie

W tej książce znajdziesz zwięzłe, ale głęboko osadzone w codzienności medytacje o Bogu. O Tym, któremu nie znudzi się być z człowiekiem, który nie odejdzie z tabernakulum z powodu niskiej frekwencji. I choć zapewne wielu już próbowało, to żaden grzech ani bluźnierstwo Go nie zniechęci. On przecież wszystko przetrzyma, bo miłość cierpliwa jest.

Drogi Czytelniku, Oddaję w Twoje ręce małą książeczkę o wielkich sprawach. Zaproponowane tu medytacje możesz zastosować jako program pracy na Wielki Post i Triduum Paschalne. Lecz przecież możesz z nich korzystać w każdym czasie, pod każdą kartką kalendarza. Użyj tych tekstów, nie przechodź zbyt łatwo do przodu, nie chciej ich przekartkować, ale zatrzymuj się przy poszczególnych zdaniach i słowach, zwłaszcza wtedy, gdy zauważysz, że poruszają coś w tobie. Podejmuj je na nowo, dopisuj przemyślenia, chwile milczenia, dojrzewania, własne doświadczenia. Zużyj je wszystkie, jak tylko się da. Będzie to wielka radość, jeśli posłużą one budowaniu przyjaźni z Tym, który pierwszy nas umiłował. Ks. Marcin Godawa

Ks. Marcin Godawa to kapłan, poeta, wykładowca teologii duchowości w Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. Najbliższa jest mu teologia radości chrześcijańskiej i poszukiwania religijnych źródeł wewnętrznej mocy wobec wyzwań współczesnego świata.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo M
Autor: ks. Marcin Godawa
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 128
Wymiar [mm]: 120x190
EAN: 9788380433533
ISBN: 978-83-8043-353-3
ID: 405533

Zobacz również

O Bogu, który sobie nie pójdzie
14.90 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...